Вандали рушат водосточни тръби и пътни знаци в Бургас
Освен, че плащаме съвестно своите данъци, трябва да даваме пари и за всички щети, жалва се Петър Цанков
Вандали рушат водосточни тръби и пътни знаци в центъра на Бургас, разкри зрител на Нова телевизия.
В „Здравей, България“ бе показан видеоклип, изпратен от Петър Цанков за рубриката „Моята новина“. На кадрите се вижда как младеж се опитва да изтръгне кабел, а после огъва пътен знак.
„Това се случва редовно на улица "Иван Шишман" в Бургас. На такива вандалски прояви ставаме свидетели през нощта. Младежи пият по улицата и чупят шишета в стените на сградите, къртят водосточните тръби, трошат огледала на колите. Освен, че плащаме съвестно своите данъци, трябва да даваме пари и за всички наши счупени и разбити водостоци, врати, мазилки всяка седмица“, жалва се Цанков.
„Зрителят предполага, че вандалите са клиенти на дискотека в района, която работи през цялата нощ. Едната от девойките върви с рози и наблюдава максималните постижения, на които е способен човекът. Интересно е дали властите ще му връчат сметката, за да се платят щетите“, коментира водещият Виктор Николаев.
Разследващите за убийството на Георги Кузев откриха видео с друг брутален побой в Пловдив
18-годишна обърна Ауди по таван край Русокастро, две млади жени пострадаха
Трагедия на Амолофи: 65-годишна българка загина в морето край Кавала
Край на тежък цикъл за 4 зодии: Август обръща посоката им
Реактивна струя от самолет повлече 52-годишна туристка на Скиатос, тя е с тежка травма
Проф. Касчиев предупреди: Още 30 см спад на Дунав и АЕЦ Козлодуй трябва да спре
Башар Асад е осъден на смърт
Крадци атакуват туристи край морето: Чанта с три телефона изчезна от шезлонг,
Опасна мода сред тийнейджърите: Ловът на педофили се превръща в оправдание за насилие
Икономическият растеж на България през 2026 г.: Влизане в еврозоната, предизвикателства и прогнози
Разкриване на реновирания стадион на ЦСКА носи VIP награди

Защото са възпитане в периода след 1990 година, когато дойде Думокрацията - ами те така я разбират - троши, вилней, другите да плащат! А полицията къде е, спи ли? Да гледат камерите!
МАЙ ВЪЗПИТАХМЕ НЕ НОРМАЛНИ ХОРА, А ХАЙДУТИ И РАЗБОЙНИЦИ - НЕ ЧЕ ИМА ГОЛЯМА РАЗЛИКА!
Рибата се вмирисва от главата,но се чисти от опашката!
Полицията да не спи,поне актове на триото да предяви!
животни