Румен Радев тайно на море в Царево
Президентът и първата дама се пекли на див плаж
На кратка тайна морска почивка в първите дни на септември са били президентът Румен Радев и съпругата му Десислава. Този път те избрали да курортуват на Южното Черноморие – добре познат район и на двама им, пише вестник Ретро.
Радев и Първата дама отседнали в Царево – любима тяхна дестинация, която са посещавали и в предишни лета. Стопаните на хотела, където пренощували, запазили дискретност и не издали за присъствието на ВИП гостите пред никого. Радеви обаче били забелязани от туристи на плажа, въпреки че направили всичко възможно, за да не се набиват на очи и да не се смесват с множеството. За да се порадват на спокойствие и уединение, те плажували на един от дивите и неохраняеми плажове в старата част на града – Василико, където обичайно няма много народ, няма и платени чадъри и шезлонги, нито пък бар, откъдето човек може да си купи храна или питие. Мястото е известно само на старите морски вълци в региона. И там обаче президентът и съпругата му се натъкнали на фенове, които не спрели да ги изучават с поглед, докато те се препичали по бански. За Радев се знае, че е отличен плувец и любител гмуркач, а въпросният плаж предлагал екстремни условия за подводни спортове заради скалите в морето.
Президентът и Деси изпращали слънцето на пясъка, а после поемали на вечерна разходка в центъра на Царево и по крайбрежната улица, където някои от летовниците успели да се щракнат за спомен с Радев.
Преди да заеме поста на „Дондуков“ 2, държавният глава и жена му обикновено почивали на закътани места, като техен фаворит бил къмпинг „Делфин“ до Ахтопол. Очевидно палаткаджийството вече не им е по вкуса и предпочитат комфорта и удобствата на хубавите хотели.
Първо фалшиво евро у нас, полицията с подробности
Зверска катастрофа на Орлов мост парализира трафика в София
Орлин от "Ергенът" се оказа мъж на място - връзката му с Натали издържа
Легендата на ЦСКА Спас Джевизов е в болница
Откриха тялото на издирвана българка във водоем
Убиха световен шампион в дома му
Очакват се снеговалежи в Северна България и планините, а по проходите - поледици и снегонавявания
200 евро на вечер, за да спите в леглото на Тодор Живков
Къде по-лесно се шофира и паркира - в Бургас или Варна
Смразяващите предсказания на Симпсън за 2026 г., които всъщност може да се сбъднат
Музика с кауза: Бургас обединява таланти за нов концертен роял за НУМСИ" Проф.Панчо Владигеров"
Цяло село остана без пенсии заради затворена поща

БравоС.......Това е правилния избор...!!!!!