Ковид истерия тресе Софи Маринова, гони хората от участията си
Певицата призна, че се страхува да не се зарази с коронавирус и се старае да се пази
"Не допускам много хора до себе си на участия", сподели Софи Маринова.
Певицата призна, че се страхува да не се зарази с коронавирус и се старае да се пази. В дискотеките, където контролът е много по-труден, ромската перла твърди, че разчита на охранителите да я пазят. Софи се старае да не допуска много фенове до себе си, макар това да е изключително трудно. Софка признава, че през повечето време гледа да стои в стаите, определени за почивки с нощните заведения. Тя разчита и на самосъзнанието на хората, които по думите й, също я пазят.
"Експертите казват, че коронавирус ще има поне до 2022 година. Ако пуснат ваксина, ще си направя", категорична е певицата. Според нея днешното поколение е много по-болнаво. До момента никой от близките й не е минал през болестта. "Господ ни пази, дано да продължи така. Стоим си повече вкъщи и гледаме да не се бутаме, където има много хора", споделя тя.
И допълни, че всичко между нея и Гринго е наред, пише България днес.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
