Витоша Бистрица, отборът на Бойко Борисов, обяви фалит
Тигриге се превърнаха в сензация и от "В" група извървяха пътя до елита
Отборът, в който премиерът Бойко Борисов риташе за удоволствие - Витоша Бистрица, фалира, съобщи току-що сайтът dpsort.bg. "Тигрите" са били разпуснати тази сутрин, а треньорът Костадин Ангелов си е стегнал багажа. Оттук нататък отборът ще поддържа само своята детско-юношеска школа.
Решението е на собственика Сергей Ташков, който в последните 6-7 години издържаше Витоша и от "В" група ги изкачи до елита, където те играха в последните две години. Това лято бистричани изпадната от Първа лига, а от днес престават да да съществуват за мъжкия футбол.
Фалитът на Витоша е добре дошъл за борещия се да запази мястото си във Втора лига Нефтохимик. Сега ще има още един изпадащ отбор по-малко, така от бившата "Б" група към аматьорския футбол, през този сезон ще отидат само два тима.
Припомняме, че премиерът Бойко Борисов е голмайстор на ветераните на Витоша. Докато отборът бе във "В" група той носи екипа и на първия тим, но след влизането при професионалистите, се оттегли и остави шоуто само за първенството на застарелите бивши футболисти, което се провежда на елиминационен принцип.
Любов според зодията: кои знаци си подхождат най-много
Петна по дрехите: как да ги премахнем лесно и без излишни усилия
Драма след взривените американски самолети в Иран, намерен е череп край останките на C-130
София се превръща в новата луксозна дестинация на Европа
Шкембе чорба у дома: незабравима рецепта стъпка по стъпка
Морето носи огромна заплаха: готови ли сме?
Мусака с пухкава заливка на фурна, рецептата, с която става най-вкусна
Едно българско момче накара Русия да говори: Мони Николов води Локо към подвиг
Отново трагедия на пътя София - Варна: печално известен участък е затворен
Скандал или геройство? 14-годишен скрил "безценното" листче на Донарума
Сиромашка баница на фурна: лесна домашна рецепта, която изчезва за минути
Васил Михайлов получи безценен подарък за рождения си ден
