Стойко Танков влиза в новия Национален съвет на БСП – избран е като областна квота на Бургас
Досега депутатът Николай Тишев бе представителят на региона
Областният председател на БСП-Бургас Стойко Танков ще влезе в новия Национален съвет (НС) на партията. Решението е взето днес единодушно от делегатите на Конгреса от региона, научи „Флагман“.
По Устав всеки многомандатен избирателен район има право на един представител в Националния съвет (т. нар. пленум) - областна квота. В досегашния НС човекът на Бургас бе депутатът Николай Тишев – той е предишният областен председател на партията. Тишев може да стане член и на новия Национален съвет, ако бъде избран от Конгреса.
Съставът на бъдещия пленум е една от основните интриги на форума. Националният съвет се избира по вишегласие с таен вот от делегатите. За преизбрания лидер Корнелия Нинова е особено важно да овладее новия НС, след като тя нямаше добър контрол върху досегашния.
С какво впечатлява всяка зодия още при първа среща
Рио Фърдинанд: Ламин Ямал ме кара отново да обичам футбола
Как да почистим микровълновата само с вода и лимон - лесен домашен трик
Ейса Гонсалес с голямо признание за Григор Димитров
Тази зодия ще има късмет през втората половина на април
Неостаряващият Нойер с голям рекорд в Шампионската лига
Агнешка чорба по домашна рецепта - ароматна класика
Рекорден интерес към появата на Везенков в София: треска за билети
Жестока катастрофа затвори Прохода на Републиката
Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата"
Великденски козунак с локум и стафиди
Коя е вашата тайна сила според зодията
