Пробация за разпространител на порно с деца
Подсъдим по дело за разпространение на порнографски материали ще търпи наказание пробация за срок от 1 година с две пробационни мерки – задължителна регистрация по настоящ адрес с периодичност два пъти седмично и задължителни срещи с пробационен служител. Наложена му е и глоба в размер на 1000 лева. Присъдата е постановена от Районния съд в Добрич и беше изцяло потвърдена от състав на Окръжния съд.
Подсъдимият Г.Г. е осъден за това, че в периода от 3 до 25 март 2014 г., в Добрич разпространил чрез интернет порнографски материали - 3 видеофайла с различно съдържание, за създаването на които са били използвани лица, ненавършили 18 години. Той е признат за виновен и по повдигнатото му второ обвинение, че в периода от 9 до 25 март 2014 г. е държал за себе си, посредством същия преносим компютър други 2 файла с подобно съдържание.
Производството пред Окръжния съд бе образувано по жалба на подсъдимия срещу първоинстанционната присъда с искане да бъде признат за невиновен.След проверка на атакувания съдебен акт Окръжният съд не намери основания за неговата отмяна или изменение и го потвърди изцяло.
За Овен, Лъв и Риби всеки следващ ден през май ще е по-добър от предишния
Бургаските каратеки на „Ронин“ с 3 златни медала от международната купа в Япония
Защо Майкъл Джексън не умря в "Невърленд"
Тези кръчмари потресоха България, хиляди фенове на шеф Манчев искат да фалират
Инж. Деян Белемезов поема поста директор на Югоизточно държавно предприятие – Сливен
Шефът на сдружението на хипермаркетите обясни защо продават толкова скъпо
Без дронове над Бургас в следващите два дни
Студентският гвардейски отряд на БДУ представи университета на националните чествания на 6 май
Сезонът ще бъде рекордно кратък - в най-добрия случай до края на август, смята Веселин Налбантов
Три зодиакални знака ще преживеят повратна точка: Съдбата им е подготвила вълшебни изненади
Издадоха кой печели Капките
