Прибраха на топло телефонния мошеник Цветан Стойчев, измамил наивни бабички от Бургас и Стара Загора
За няколко дни Стойчев отмъкнал над 26 хил. лева от възрастните жени
Мошеникът Цветан Стойчев отива зад решетките за 2 години и 8 месеца заради телефонни измами в Бургас и Стара Загора. Това реши по-рано днес Бургаския районен съд.
Припомняме, че Стойчев е обвинен в измама на две възрастни жени, като през времето от 26.01.2019 г. до 30.01.2019 г. успял така да ги оплете в мрежите си, че им измъкнал пари и ценности на стойност 26 153 лв. Цветан действал в съучастие с други неустановени до момента лица
По време на разследването е установено, че Цветан и съучастниците му са излъгали бабите, че всъщност участват в акция по залавянето на телефонни измамници, предоставяйки пари и ценни вещи. Те трябвало да бъдат на определени места, посочени от измамниците, а подсъдимият взимал пакетите, за да ги предаде на неустановени лица. През цялото време пострадалите жени вярвали, че помагат на служители на реда.
Присъдата на Районен съд – Бургас е постановена по реда на съкратеното производство. Тя може да бъде обжалвана пред Окръжния съд в града.
Деца разказват за Странджа и змейовите къщи в Малко Търново
Разрив в ПП-ДБ: Мирчев сърдит на Атанасов, не си вдигал телефона
Продължават текущите ремонти по пътя Карнобат - Лозарево
Софи Маринова подари на синчето си Ламборгини за 400 бона
Кои големи звезди пропускат световното първенство според анализ на Betvam?
Мъжът, разчленен и оставен в контейнер в Пловдив - убит от сина си заради спор за дистанционно
Несебър посреща духа на Giro d Italia с вело събитие за малки и големи
Почина авторът на песента „Ветрове“
Първи случай на ку-треска за годината
Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик
БК "Свети Влас" (U14) се класира за финалната четворка на България
Заради нова наредба личните лекари спират да вдигат телефоните си
