×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Брутално! Цигани сякоха с мачете мъж (СНИМКИ+18)


Брутално! Цигани сякоха с мачете мъж  (СНИМКИ+18)
Пострадалият Калин след приема си в болница
Ключови думи: Цигани, мачете, Враца, роми, ВМРО
23 Септември 2020, Сряда, 13:38 ч.
Автор: Флагман.бг

Крайно време е правителството да приеме Концепцията за интеграция на маргинализираните цигански общности

 

Млад мъж е нападнат с мачете и срещу него е извършен брутален опит за убийството. Инцидентът се разиграва на 14 септември във врачанското село Роман. Пострадалият вижда ром да се навърта около къщата му, същият преди няколко дни влязъл през нощта с цел да извърши грабеж. 

В деня на спречкването Калин го вижда на видеокамерите и излиза да му потърси отговорност. При възникналото пререкание Калин удря няколко шамара на циганина. Смуглият индивид заплашва, че ще го заколят.

Около 19.30 ч. същият циганин идва заедно с баща си и дядо си. Калоян излиза да се разберат. Той работи като охранител и е въоръжен с огнестрелно оръжие. Въпреки това не използва пистолета си, знаейки какви последствия може да има това за него.

За изненада обаче бащата изважда мачете и го удря по главата, след което сече ръцете му и взима пистолета. Благодарение на бързата намеса на съседите на пострадалия той остава жив. Калоян е приет в неврохирургията на столична болница с рани по главата, прерязани кръвоносни съдове и сухожилия. След тежката операция не е ясно дали ръката му ще може да се възстанови.

Даваме гласност на поредната брутална саморазправа на маргинални групи с обикновени граждани едва днес, тъй като Калин беше изписан вчера от болничното заведение. Още по-скандален е фактът, че тази фамилия е известна в региона с кражбите, заплахите и насилието, казаха от ВМРО Враца, които съобщиха подробности за инцидента

Това не е първо нападение на „Лисиците“, както са известни в града. Обществено известни станаха и случаят с друг пребит от тях младеж от град Роман и нападението, отново с мачете, над горски полицаи до село Струпец.

Излишно е отново да изброяваме дългия списък с убитите, изнасилените, пребитите и ограбените от самозабравили се маргинални индивиди. Ами грабежите и незаконната сеч? Това вече не трябва да се търпи! Неслучайно от години настояваме да се разширят пределите на неизбежната отбрана. Радваме се, че поне вратичката за намаляване на присъдата на такива изверги беше затворена миналата година. Но за това трябваше да се борим години наред, докато бъдем чути, подчертават от ВМРО.

Т.нар. интеграционен модел, от който знайни и незнайни НПО-та усвоиха десетки милиони левове, е напълно провален. Нужна е изцяло нова Концепция за справяне с несоциализираните маси, които отдавна постепенно завладяват страната ни. При тази демографска криза е въпрос на десетилетие българите да станем малцинство в България, допълвато ще от партията.

Народният представител от ВМРО Красимир Богданов ще внесе и питане към министъра на вътрешните работи каква е ситуацията в страната и какви действия възнамерява да предприеме полицията за защита на хората от маргиналните субекти по места. Защото ако вчера Калин е извадил „късмет“ да оцелее, то утре някой друг млад българин може да го няма и да бъде посечен фатално от озверял десоциализиран индивид.




В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
22
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Пожар в павилион за бързо хранене в Слънчев бряг Пожар в павилион за бързо хранене в Слънчев бряг 11/08/2026, Вторник 14:30 0
Димитър КИРЯКОВ Бензинът в Гърция 2,50 евро Бензинът в Гърция 2,50 евро 11/08/2026, Вторник 13:00 1
22
Коментара по темата
22.
Митко Палаузов
23.09.2020 22:41:34
0
3
"Крайно време е правителството да приеме Концепцията за интеграция на маргинализираните цигански общности"

Правителството (както и предишните) няма да направи нищо по въпроса. Нещо повече - работи се в противоположна посока! От доста време в страната ни функционира КАНАЛ за внос на маргинализирани руснаци - както от Русия, така и от бившите съветски републики - на хора участвали в сепаратистките проруски паравоенни формирования в Украйна, Молдова и т.н.
С лека ръка се дава БЪЛГАРСКО гражданство на руски рецидивисти, хора с основно образование и над 45 год. възраст (тогава започват здравословните проблеми), и на всякаква паплач, която си плати подкупа (взятка по руски).
За справка - Петър Харалампиев (бивш) шеф на Държавната агенция за българите в чужбина от ВМРО, арестуван, съден и пр.
21.
Една българка
23.09.2020 18:24:37
0
2
Сега! Някой да ми обясни кой е Калин и кой е Калоян, моля!
20.
Пламен
23.09.2020 17:20:12
2
12
Европейска държава 21 век. Нищо общо. Сега ще се заеме гей полицията, ей сега. Докато не стане румънска Северозападната и турска Източната Бълхария, с гордост можем да я наричаме Блатото ГРОБ.
19.
Тениска Венъм
23.09.2020 16:52:41
6
6
направил се е на готин пред тъмнокожите и са го резнали, нормално, никога не скачай на циганин, когато си сам, защото циганина, както е сам, идват още 10
18.
Съсед Очевидец
23.09.2020 16:43:06
3
6
Цялата истина е че този Наркоман Калин тормози цялато село правейки се на Мутра. Това не е първият му Цирк. Флагман поразпитайте Съседите му на тос Наркоман Калин какъв Боклук е и после пишете.
17.
Abe
23.09.2020 16:41:42
1
17
Той що не стрелял.Майка им циганска разстреляйте ги
16.
Фантафена
23.09.2020 16:24:46
11
5
Поредната мутра помислила се за Дънкан Маклауд
15.
Gotti
23.09.2020 16:20:58
0
23
Извади ли се пистолет трябва задължително да се използва!
Ако нямаш намерение да го ползваш, не го показваш.
Дано се оправи момчето.
14.
Извода за избирателите им
23.09.2020 16:12:02
1
26
Едно от основните предизборни обещания на вмро и нфсб, винаги е било справяне с циганската престъпност. Почти 4 години са в управлението.... Точка.
13.
МВРО
23.09.2020 15:53:41
0
18
От колко години са във власта,че едва сега се сетиха,че има такива проблеми за решаване?Може да питат и Валерката защо не ги оправи и той до сега,понеже много им се канеше преди да налапа кокала.
12.
Ботьо Ботев
23.09.2020 15:45:29
1
12
Много прости хора, при много проста ситуация на свечеряване. Да стреля във въздуха и ситуацията е под контрол. Допуснал е да бъде ударен с тъпата страна на мачетето по главата, зашемерен и последващо много опасно нарязване на ръката с острата страна на мечетето. Този случай е тежка телесна пореда за органите на съда.
11.
Bat Venci
23.09.2020 14:20:17
4
13
10 коментара и десетте тролска паплач нищо по темата и 11-я мангал за вкус.
Това ни е обществото трагедия ...
10.
до 5
23.09.2020 14:03:05
18
12
Ако наистина ромите гласуват за ГЕРБ или други, е учудващо. Защото единствено комунистите се бореха реално с уродливия фашизъм, който ги унищожаваше. Слава богу фашизма и нацизма са победени отдавна и ние българите може да се похвалим, че не дадохме нито един ром в концлагерите, дори и през фашизма.
9.
77
23.09.2020 14:02:28
5
30
Концепцията за интеграция същата ли е като за гларусите - изтребление
8.
Бойко, валери и краси
23.09.2020 13:57:09
21
27
Чшшш няя ни пипате избирателите ей тулупи, голема раота някъв насечен тулуп. Бал съм го с 200, ши му дам 5 евра от шкафа...
7.
Мутрите на Радев и Черепа
23.09.2020 13:53:41
47
18
Мутри вън и те излязоха на светло! Това предлага Радев,ако вземе власт, както предния път!
6.
Мвр къде сте бе
23.09.2020 13:50:53
12
39
Гешева каза, че е преборила битовата престъпност докато обикаля по села и паланки и той като бойка чекмеджето.
5.
Гарантирано от Шайката ГЕРБ
23.09.2020 13:49:30
16
39
Какво друго можем да очакваме от избирателите на Хунтата ГЕРБ и вожда борисоФФ
4.
30 години
23.09.2020 13:47:53
10
30
Крайно време е да си дадем сметка какво ни даде демокрацията и какво ни взе...дежурният отговор е " можеш да вземеш самолета....." Да мога..но с голямо желание бих заменил тая възможност ако ми се спестят другите "екстри" на демокрацията...И това е само началото...тепърва предстои погрома....
3.
Не бих ги оставил
23.09.2020 13:37:33
3
36
Ако съм на тоя ще тренирам 1-2 месеца с левачката и ще им изпразня по няколко пълнители на виновните.
2.
Гимлер !
23.09.2020 13:35:04
5
57
Доброят ром е не живият ром
1.
Трт
23.09.2020 13:28:27
17
42
Така ще е на толупа все пак са избиратели а като има избори българите са за гъби или риба
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Мъртвото течение взе първа жертва на Лято 26 Мъртвото течение взе първа жертва на Лято 26 Румънец се удави до хотел "Дюн" в Слънчев бряг Морска гледка, две стаи и без такса поддръжка: Това търсят купувачите на ваканционни имоти Морска гледка, две стаи и без такса поддръжка: Това търсят купувачите на ваканционни имоти По-малките апартаменти близо до плажа печелят пред голямата квадратура, а Слънчев бряг и Несебър остават сред предпочитаните пазари за имоти с цел отдаване под наем Бургас чака още 48 часа: Решението за Евровизия 2027 се очаква на 13 август Бургас чака още 48 часа: Решението за Евровизия 2027 се очаква на 13 август Първоначалните информации сочеха сряда, 12 август, но според специализираното издание съобщението е преместено с 24 часа, т.е. - 13 август Влиза ли Гринго в политиката? Айтос в очакване на най-колоритния си кандидат Влиза ли Гринго в политиката? Айтос в очакване на най-колоритния си кандидат Ако хората го поискат - ще помисля, каза бившият на Софи Маринова  Майорка се готви чудо: Утре денят ще се превърне в нощ Майорка се готви чудо: Утре денят ще се превърне в нощ Пълното слънчево затъмнение на 12 август вдига на крак полиция, пожарникари и медици, а достъпът до десетки популярни места ще бъде ограничен Бяло лястовиче се излюпи в бургаския жк. "Славейков", вече се редят да му се молят Бяло лястовиче се излюпи в бургаския жк. "Славейков", вече се редят да му се молят Според българските обичаи появата на бяла лястовица означава идването на добро Само двете момичета обжалват ареста за убийството на Георги Кузев Само двете момичета обжалват ареста за убийството на Георги Кузев Апелативният съд в Пловдив ще разгледа жалбите им на 13 август, а половин час преди заседанието е насрочен граждански протест -50% на летните колекции: Total Summer Super Sale в обектите на TRIA (ВИДЕО) -50% на летните колекции: Total Summer Super Sale в обектите на TRIA (ВИДЕО) Armani Exchange, EA7, BOSS, HUGO, Calvin Klein, Tommy Hilfiger и DKNY са с 50% отстъпка за артикули с първоначална цена над 100 евро Пловдивски Фолксваген помете жена на зебра в центъра на Бургас (СНИМКИ) Пловдивски Фолксваген помете жена на зебра в центъра на Бургас (СНИМКИ) Откарана е с линейка към най-близката болница 4 евро за 4 лъжици кисело мляко в Созопол. Нормално ли е? 4 евро за 4 лъжици кисело мляко в Созопол. Нормално ли е? Клиентка твърди, че поискала малко мляко към дроб-сармата в заведение тип закусвалня, а в социалните мрежи питат как тогава тараторът струва 3,50 евро
Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Остров Света Анастасия отбелязва своя „рожден ден“ с атрактивна програма Любимата туристическа дестинация ще предложи на своите посетители си музика, преживявания и много емоции за споделяне Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Майка наби детето си на плажа, арестуваха я и може да отиде в затвора Свидетелка повикала полицията, двамата родители били задържани, а прокуратурата разпоредила детето да остане под лекарско наблюдение Жена симулирала рак и събрала над 40 000 долара от 238 души Жена симулирала рак и събрала над 40 000 долара от 238 души 51-годишната Марибет Джоунс от Флорида е обвинена в тежка кражба, а разследващите твърдят, че даренията отивали за личните ѝ дългове Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа Митрополит Йосиф изчезна, откриха го в болница - потрошен след катастрофа Снимка на читател помогна на нюйоркски журналисти да свържат блъснат пешеходец с изчезналия 83-годишен български архиерей Бензинът в Гърция 2,50 евро Бензинът в Гърция 2,50 евро Сими и Кимолос са сред най-скъпите места за зареждане, докато в Атина и Солун обикновеният безоловен остава под 2 евро за литър Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си Меси спира футбола за неопределено време след смъртта на баща си Интер Маями е разрешил на 39-годишния аржентинец да остане със семейството си в Росарио без определена дата за завръщане БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан БАБХ с важно предупреждение преди Голяма Богородица: Не водете овце и кози до храмове за курбан Живи животни не трябва да се събират около църкви, манастири и оброчища, а месото за традиционния курбан трябва да е с доказан произход и ветеринарен контрол Зеленски: Украйна вече достига Сибир с удари над 2500 км Зеленски: Украйна вече достига Сибир с удари над 2500 км Киев обяви нов далекобоен удар по нефтехимически обект в Тоболск, а украинският президент обеща още атаки дълбоко в Русия с цел натиск за прекратяване на войната Като във филм: Тръмп се качил на Air Force One пред камерите, после го измъкнали тайно с кетъринг камион Като във филм: Тръмп се качил на Air Force One пред камерите, после го измъкнали тайно с кетъринг камион The Washington Post разкри как старият президентски Boeing бил използван за примамка заради заплаха от Иран, докато американският президент напуснал Анкара с по-малък военен самолет В петък след 12 часа София пуска три нови метростанции - метрото стига до Левски В петък след 12 часа София пуска три нови метростанции - метрото стига до Левски Стадион Георги Аспарухов, Бесарабия и Ген. Владимир Вазов отварят за пътници на 14 август, а над 45 хил. души дневно ще получат по-бърза връзка с центъра
Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив идях с очите си албумът от аутопсията. Цялото тяло на този човек няма здраво място Виц на деня Виц на деня - Скъпи, гледам Красавицата и звяра.
- И?
- Ако ти беше звяр, пак щях да те обичам!
- Еми, то и ти ако беше красавица щях да те обичам..
Виц на деня Виц на деня Ако жена те попита:
"Скъпи много ли ме обичаш?"
То помни - положителният отговор е платен!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Може ли да се гледа с телескоп Слънцето?
- Може, но само два пъти - един път с лявото и втори път с дясното око...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори