Мария Бонева за Христо Сираков: Ще плача, но ще си налея едно питие и ще те изпратя с обич и спомени
Почивай в мир, приятелю, макар че знам, че там, където отиваш, ще ти е светло и ще си пак душата на компанията, написа му Бонева
"Това са онези моменти, в които имаш буца на гърлото и искаш много да кажеш, но не можеш....защото боли! Христо, нашето приятелство е повече от 20 години! Ти си, защото винаги ще останеш голям мъжкар, истински приятел и партньор", написа във фейсбук бизнесдамата Мария Бонева след вестта за смъртта на Христо Сираков.
"Ще плача, но ще си налея едно питие и ще те изпратя с обич и спомени за всички онези партита и моменти, които без теб никога няма да са същите! Почивай в мир, приятелю, макар че знам, че там, където отиваш, ще ти е светло и ще си пак душата на компанията! Христо Сираков, мир на душата ти", написа още организаторката на Sofia Fashion Week.
Започва евакуацията на българи от Близкия изток
Прогноза за времето на 4 март 2026: Топло и слънчево
Стрелецът да внимава с парите и да си пести силите, а Лъвът да не флиртува
Всеки път впечатлявам гостите със свинско по виенски с чесън
Великобритания изпраща разрушител и два хеликоптера в Кипър
Тръмп се закани на Испания
Експлозии отекнаха в Доха, Абу Даби и Дубай
12 партии и 10 коалиции са подали документи за изборите
МВнР - с препоръки към българските граждани в Индия, Малдиви и Шри Ланка
Платихме с над 106 млн евро повече данъци този януари спрямо миналата година
Пиле във фурна с хрупкава коричка и сочна вътрешност - рецепта стъпка по стъпка
Датата на раждане и усещането за младост - какво показват популярните нумерологични тълкувания

И два живота да имаш,пак не можеш да постигнеш, това което Ицо е постигнал.........
СВЕТЛА МУ ПАМЕТ...