Тодор Киселичков става треньор на Септември Симитли
За последно, Киселичков бе помощник на Петко Петков в елитния Етър (Велико Търново)
Тодор Киселичков ще бъде новият треньор на втородивизионния футболен клуб Септември(Симитли). Той ще замени на поста Иво Тренчев, който днес се раздели с отбора по взаимно съгласие. Рокадата на треньорския мостик в Септември идва по-малко от 72 часа след загубата на симитлиици от Хебър с 2:3.
За последно, Киселичков бе помощник на Петко Петков в елитния Етър(Велико Търново). Той вече един път е бил начело на Септември(Симитли) през пролетта на 2015-та година, когато този тим отново бе част от втория ни футболен ешелон. В Югозапада е водил и Пирин(Гоце Делчев).
Вчера пък на свое заседание Управителния съвет на Септември освободи досегашният треньор Иво Тренчев, асистентът му Станислав Бачев и кондиционния спец Антон Иванов.
Франция е готова да се включи в иранския конфликт
Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция
Полицейска служителка загина на място
Почина известен кмет
Съдия и прокурор влизат в екипа на министъра на правосъдието Андрей Янкулов
Обучение за управление на безпилотни летателни апарати се проведе в Центъра за върхови постижения "УНИТе"
Внезапно явление носи климатични аномалии до дни
02/03/2026, Понеделник 15:40
0
Сигнал до Флагман.бг: Безобразие на пътя Айтос-Карнобат! Почистват сухи клони по най-просташкия начин
1092 български туристи са в страните от Близкия Изток
Два дрона бяха прехванати над Кипър
