Арман Бабикян зове полицаите да пазят не празните сгради, а протестиращите от футболните агитки
По някаква причудлива причина ни бе забранено да отидем до Народното събрание, каза той
Арман Бабикян от „Отровното трио“ призова полицаите да пазят не празните сгради, а протестиращите от футболните агитки.
„Очаквам тези, на които плащаме данъци, да ни пазят от футболните агитки. Бяха изсипали огромно количество полицаи на протеста вчера. Нормално беше да бъдем пазени ние. Това им е работата. Затова им плащаме. Те обаче пазеха някаква празна сграда, защото на някой му е хрумнало незаконно да не ни пропуска по тази улица, за да посетим светите места за всеки българин“, заяви той пред бТВ.
„Решихме да се насочим до старата сграда на парламента заради мотото „Съединението прави силата“. Когато протестът приключи, поканихме хората да дойдат до сградата да истинското Народно събрание, а не да стоят до партийния дом“, каза Бабикян.
„Протестът е с разрешителен режим само според шефа на СДВР, а е всъщност с уведомителен. Не виждам причина да бъде възпрепятствано минаването по тази улица. Сега минават коли и хора. Изглежда сега е разрешено, а снощи – не поради някаква причудлива причина, защото заповед на кмета на София не видяхме, от която да се разбира, че само тук е забранено да се минава“, коментира той.
Това не беше протест, а някакъв усмихнат опит да разберем и ние, че има празник, призна Бабикян.
Ако управляващите малко разбират накъде върви света, трябваше да обявят за обект на националната сигурност сградата на БАН, а не тази на бившото Народно събрание, каза още той.
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в събота
Зодията с най-добро чувство за хумор според астролози
15/05/2026, Петък 20:30
0
Първи голям удар на фаворита в Джирото
Готварство за начинаещи - препоръки
Зеленски гневен след мащабна руска атака
Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
15/05/2026, Петък 19:00
0
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона
Ратко Младич поиска да излезе предсрочно на свобода, защото е твърде стар
Край на поскъпването на имотите

Ние си имаме ЛИДЕР... Б.Б.!!!