Фалира фабриката за стъкло на Цветан Василев в Парачин
Нямала възможност да плаща дълговете си
Търговският съд в Крагуевац обяви процедура по фалит на сръбската фабрика за стъкло в Парачин поради невъзможността й да плаща задълженията си, предаде Танюг, цитиран от БТА.
Процедурата бе предприета по предложение на белградската фирма Ремонтенерджи. Съдът призова заявките за дължимото от фабриката да бъдат подадени в срок от 60 дни, а длъжниците незабавно да изпълнят задълженията си към фабриката. За синдик е определен Саша Йованович от Парачин.
Сръбската фабрика за стъкло в Парачин бе собственост на фирма на Цветан Василев, а според сръбски източници впоследствие е била закупена от търговец на оръжие за 5 млн. евро
Защо Васил от ужаса на "Челопешко шосе" живее в общинско жилище
Обрат с времето, но пак става за море - за някои особено добре
Дневен хороскоп за 12 юни 2026: Романтика за Близнаците, а Рибите да внимават на кого се доверяват
Момче от Балканите може да е сензацията на Световното
Кристиан Ериксен с реакция след втория шок на терена
Идеална формула за кремообразна картофена запеканка
Шакира и „Ацтека“ дадоха старт на Световното първенство по футбол
Джокович със сензационно предположение за Мондиал 2026
Как се маха мазно петно за 5 минути
Арх. Комитова: В „Баба Алино“ перат пари с мълчанието на 10 министерства, а водата е като в ромските махали
Агресивен тип влачи кучето си с кола, полицията го сгащи
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
11/06/2026, Четвъртък 19:21
0
