Бойко Борисов намразил Корнелия Нинова
Премиерът отново даде да се разбере, че няма намерение да подава оставка
Премиерът и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов мрази преизбрания председател на БСП Корнелия Нинова. Това призна той почти в прав текст по време на живо излъчване в профила му във „Фейсбук“.
Борисов пак бе яхнал джипката, като този път явно бе решил да покаже как се строи около Ловеч, където присъства и кметицата на общината Корнелия Маринова.
Когато тя поиска да се снима с премиера, той се обърна към нея: „Покрай Корнелия и тебе те намразих“. След това Борисов обясни: „Като чуя „Корнелия“, и в първия момент... обаче, като кажат – на Ловеч, и викам...“
На премиера бе организирано подобаващо посрещане с агитка, която периодично го аплодираше и скандираше "Бойко, Бойко".
Министър-председателят отново даде да се разбере, че няма намерение да подава оставка въпреки протестите, които продължават над 70 дни. Той обясни, че се виждало кой работи. След няколко месеца имало избори и народът можел да избере друг, като сравни програмите за управление.
Ходенето - най-простото и най-силно оръжие за здраво сърце
Излязоха подробности за кървавия инцидент в германски влак
Мъж получи 12 години затвор за убийството на братовчед си във Варна
Българин е задържан с над 6 килограма хероин в Гърция
Пеликанът Стойчо предизвика нова драма във Варна
Божидар Божанов: Борисов лъже за Борда на Тръмп и САЩ, и ЕНП
Бургазлийката Мария Бакалова отправи спортен призив
Тайните за красота на Мишел Пфайфър
Как да предотвратим свиването на дрехите при пране - полезни съвети за всяка материя
Външно: Няма информация за пострадали българи при атентата срещу джамия в Исламабад
4 зодии, за които съдбата ще се обърне след 15 февруари: идва време на стабилност, успех и вдъхновение
Президентът Илияна Йотова до Джей Ди Ванс в Милано

И защо управлението на държавата се свежда до шофиране на джип и разходки по строителни обекти с рекламна цел? В коя нормална държава го има или някога го е имало това?????
Голям артист.
Голям театър направи.
На всяка минута клакьорите ръкопляскаха и викаха името на вожда.
И снимки си направиха накрая.
Само дето автограф не му поискаха.
Забравиха и ръка да му целунат.
Подмазвачи .
След изборите на друг ще се кланяте.
Вечно презрение на разделителя на нацията Радев,продал се на рашките и мафията!!!