Бойко Борисов намразил Корнелия Нинова
Премиерът отново даде да се разбере, че няма намерение да подава оставка
Премиерът и лидер на ГЕРБ Бойко Борисов мрази преизбрания председател на БСП Корнелия Нинова. Това призна той почти в прав текст по време на живо излъчване в профила му във „Фейсбук“.
Борисов пак бе яхнал джипката, като този път явно бе решил да покаже как се строи около Ловеч, където присъства и кметицата на общината Корнелия Маринова.
Когато тя поиска да се снима с премиера, той се обърна към нея: „Покрай Корнелия и тебе те намразих“. След това Борисов обясни: „Като чуя „Корнелия“, и в първия момент... обаче, като кажат – на Ловеч, и викам...“
На премиера бе организирано подобаващо посрещане с агитка, която периодично го аплодираше и скандираше "Бойко, Бойко".
Министър-председателят отново даде да се разбере, че няма намерение да подава оставка въпреки протестите, които продължават над 70 дни. Той обясни, че се виждало кой работи. След няколко месеца имало избори и народът можел да избере друг, като сравни програмите за управление.
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно

И защо управлението на държавата се свежда до шофиране на джип и разходки по строителни обекти с рекламна цел? В коя нормална държава го има или някога го е имало това?????
Голям артист.
Голям театър направи.
На всяка минута клакьорите ръкопляскаха и викаха името на вожда.
И снимки си направиха накрая.
Само дето автограф не му поискаха.
Забравиха и ръка да му целунат.
Подмазвачи .
След изборите на друг ще се кланяте.
Вечно презрение на разделителя на нацията Радев,продал се на рашките и мафията!!!