Джип изгоря при мистериозни обстоятелства в Карнобат
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж
Джип с хасковска регистрация изгоря при мистериозни обстоятелства в центъра на Карнобат, съобщават читатели на Флагман.бг.
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж. Установен е собственика на джипа, който вече е дал показания.
„Талантино“ празнува 15-годишен юбилей с Тони Димитрова, Ники Станоев и премиера
Славия, Левски и ЦСКА се обединяват за благотворителен мач след трагедията на АМ "Тракия"
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си

И ше ми ядеш ядката ти ако дойдеш смешен стотинкаджия.
Аз съм паралия и ще ти напълня гъза с пачки ...
Ще те возя на тойотата и после ще ти късам гьотето.
Накрая един букет карамфили ще ти купя и ще те пратя с наведена глава да си вървиш по живо по здраво.
Ебан и с наведена глава
Чукам те и после наведен ще ходиш
Ела да те видя...
Единствените неща дето видиш са мойте космати кайсии и после ще наведеш глава.
Карабина не те е стреляла в кафявата точка май ...
Аз не се страхувам от нищо!
раята седи с наведена глава.
И щом казвам всички така ще седите !!!
Като видите тойотата се покривайте
После ще те навеждам мишка !
После като ме видиш с наведена глава ще ходиш
Ей те догава ще седите с наведени глави.
И Али ще ви мачка с тойотата
много болезнено. Някой ден ще им да пишат че някой си Али е бил блъснат и сега ходи пеша и с наведена глава.
Ща купя и ща продам стотинкаджия
На мен ако ми направят така ще седят 3 години с наведена глава.
Когато минавам с тойотата всички така седят.
Ако няма пари тоя да ми стане работник.
Ама ако ми прави въртели ще му запаля врата...
После ще седи с наведена глава