Джип изгоря при мистериозни обстоятелства в Карнобат
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж
Джип с хасковска регистрация изгоря при мистериозни обстоятелства в центъра на Карнобат, съобщават читатели на Флагман.бг.
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж. Установен е собственика на джипа, който вече е дал показания.
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екшън! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея

И ше ми ядеш ядката ти ако дойдеш смешен стотинкаджия.
Аз съм паралия и ще ти напълня гъза с пачки ...
Ще те возя на тойотата и после ще ти късам гьотето.
Накрая един букет карамфили ще ти купя и ще те пратя с наведена глава да си вървиш по живо по здраво.
Ебан и с наведена глава
Чукам те и после наведен ще ходиш
Ела да те видя...
Единствените неща дето видиш са мойте космати кайсии и после ще наведеш глава.
Карабина не те е стреляла в кафявата точка май ...
Аз не се страхувам от нищо!
раята седи с наведена глава.
И щом казвам всички така ще седите !!!
Като видите тойотата се покривайте
После ще те навеждам мишка !
После като ме видиш с наведена глава ще ходиш
Ей те догава ще седите с наведени глави.
И Али ще ви мачка с тойотата
много болезнено. Някой ден ще им да пишат че някой си Али е бил блъснат и сега ходи пеша и с наведена глава.
Ща купя и ща продам стотинкаджия
На мен ако ми направят така ще седят 3 години с наведена глава.
Когато минавам с тойотата всички така седят.
Ако няма пари тоя да ми стане работник.
Ама ако ми прави въртели ще му запаля врата...
После ще седи с наведена глава