Джип изгоря при мистериозни обстоятелства в Карнобат
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж
Джип с хасковска регистрация изгоря при мистериозни обстоятелства в центъра на Карнобат, съобщават читатели на Флагман.бг.
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж. Установен е собственика на джипа, който вече е дал показания.
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

И ше ми ядеш ядката ти ако дойдеш смешен стотинкаджия.
Аз съм паралия и ще ти напълня гъза с пачки ...
Ще те возя на тойотата и после ще ти късам гьотето.
Накрая един букет карамфили ще ти купя и ще те пратя с наведена глава да си вървиш по живо по здраво.
Ебан и с наведена глава
Чукам те и после наведен ще ходиш
Ела да те видя...
Единствените неща дето видиш са мойте космати кайсии и после ще наведеш глава.
Карабина не те е стреляла в кафявата точка май ...
Аз не се страхувам от нищо!
раята седи с наведена глава.
И щом казвам всички така ще седите !!!
Като видите тойотата се покривайте
После ще те навеждам мишка !
После като ме видиш с наведена глава ще ходиш
Ей те догава ще седите с наведени глави.
И Али ще ви мачка с тойотата
много болезнено. Някой ден ще им да пишат че някой си Али е бил блъснат и сега ходи пеша и с наведена глава.
Ща купя и ща продам стотинкаджия
На мен ако ми направят така ще седят 3 години с наведена глава.
Когато минавам с тойотата всички така седят.
Ако няма пари тоя да ми стане работник.
Ама ако ми прави въртели ще му запаля врата...
После ще седи с наведена глава