Джип изгоря при мистериозни обстоятелства в Карнобат
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж
Джип с хасковска регистрация изгоря при мистериозни обстоятелства в центъра на Карнобат, съобщават читатели на Флагман.бг.
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж. Установен е собственика на джипа, който вече е дал показания.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

И ше ми ядеш ядката ти ако дойдеш смешен стотинкаджия.
Аз съм паралия и ще ти напълня гъза с пачки ...
Ще те возя на тойотата и после ще ти късам гьотето.
Накрая един букет карамфили ще ти купя и ще те пратя с наведена глава да си вървиш по живо по здраво.
Ебан и с наведена глава
Чукам те и после наведен ще ходиш
Ела да те видя...
Единствените неща дето видиш са мойте космати кайсии и после ще наведеш глава.
Карабина не те е стреляла в кафявата точка май ...
Аз не се страхувам от нищо!
раята седи с наведена глава.
И щом казвам всички така ще седите !!!
Като видите тойотата се покривайте
После ще те навеждам мишка !
После като ме видиш с наведена глава ще ходиш
Ей те догава ще седите с наведени глави.
И Али ще ви мачка с тойотата
много болезнено. Някой ден ще им да пишат че някой си Али е бил блъснат и сега ходи пеша и с наведена глава.
Ща купя и ща продам стотинкаджия
На мен ако ми направят така ще седят 3 години с наведена глава.
Когато минавам с тойотата всички така седят.
Ако няма пари тоя да ми стане работник.
Ама ако ми прави въртели ще му запаля врата...
После ще седи с наведена глава