Джип изгоря при мистериозни обстоятелства в Карнобат
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж
Джип с хасковска регистрация изгоря при мистериозни обстоятелства в центъра на Карнобат, съобщават читатели на Флагман.бг.
В момента все още се изяснява причината, около возилото има униформени служители от РУП Карнобат, които търсят следи за умишлен палеж. Установен е собственика на джипа, който вече е дал показания.
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена

И ше ми ядеш ядката ти ако дойдеш смешен стотинкаджия.
Аз съм паралия и ще ти напълня гъза с пачки ...
Ще те возя на тойотата и после ще ти късам гьотето.
Накрая един букет карамфили ще ти купя и ще те пратя с наведена глава да си вървиш по живо по здраво.
Ебан и с наведена глава
Чукам те и после наведен ще ходиш
Ела да те видя...
Единствените неща дето видиш са мойте космати кайсии и после ще наведеш глава.
Карабина не те е стреляла в кафявата точка май ...
Аз не се страхувам от нищо!
раята седи с наведена глава.
И щом казвам всички така ще седите !!!
Като видите тойотата се покривайте
После ще те навеждам мишка !
После като ме видиш с наведена глава ще ходиш
Ей те догава ще седите с наведени глави.
И Али ще ви мачка с тойотата
много болезнено. Някой ден ще им да пишат че някой си Али е бил блъснат и сега ходи пеша и с наведена глава.
Ща купя и ща продам стотинкаджия
На мен ако ми направят така ще седят 3 години с наведена глава.
Когато минавам с тойотата всички така седят.
Ако няма пари тоя да ми стане работник.
Ама ако ми прави въртели ще му запаля врата...
После ще седи с наведена глава