ФК Созопол се включва в мащабната инициатива „Нестле за Живей Активно!2020"
ФК Созопол се включва в мащабната инициатива „Нестле за Живей Активно!2020“, която ще се проведе в Деня на независимостта на България в рамките на Европейската седмица на мобилността. Небесносините предизвикват всички жители и гости на Созопол да бъдат активни и да участват редом с тях.
Отборът избра маршрута, който стартира от Стадион Арена /пред касите за продажба на билети/ в 10:30ч. на 22.09.2020г. Изминавайки пеш разстоянието до Гребна база, те ще бъдат добрия пример за своите близки и фенове по пътя към активния и здравословен начин на живот.
Небесносините призовават да се грижим за здравето си и природата като слезем от автомобилите и същевременно подкрепим Созопол в националния конкурс за спонсорство на проект за спортно съоръжение. Нека с грижа за себе си подпомогнем една обща кауза!
Риалити звезда от "Фермата" почина на 47 г.
Цените на ягодите и черешите паднаха през седмицата
3 зодии ще ринат пари с лопата през новата седмица
Криминалист за катастрофата в Челопечене: Има черен пазар на шофьорски книжки
Кола се вряза с бясна скорост в къща в Дупница, загина 17-годишният шофьор
Унгария спира издаването на работни визи на граждани от три държави
Министърът на земеделието: Четири от 9-те оградени имота в "Баба Алино" са държавна собственост
Откриха тяло на 31-годишна жена в Сливенско, има арестуван
Росен Христов не влизал в ДКК за пари, а да търси корупция
Сложете резен лимон до прозореца и може да намалите един от най-досадните летни проблеми у дома
Все повече родители тестват сами децата си за наркотици у дома
