Поли Генова свали маската на Очите във втората вечер на "Маскирания певец"
Специална изненада в шоуто беше появата на Ники Сотиров в костюма на Рицаря
Поли Генова беше първият участник, който напусна втори сезон на „Маскираният певец“. Обичаната певица умело влезе в ролята на Очите, успявайки да заблуди панела до последния момент. „Преживяването е страхотно, а костюмът е наистина специфичен – необходими са поне 15 минути за неговото обличане, а и помощ от няколко човека. Искам сърдечно да благодаря на целия екип на предаването, който е наистина страхотен.“, каза певицата, която беше облечена в категорично обявения за „най-дружелюбен“ костюм.
Три артистични битки отбелязаха втория лайв на най-мистериозното шоу в българския ефир. Вокалните двубои изправиха един срещу друг: Очите и Баба Яга; Булката и Плашилото; Златният, Ангелът и Светлината. Сред предположенията на панела бяха включени нови звездни имена като Белослава, Мария Сапунджиева, Евтим Милошев, Златка Райкова, Дидо от Д2 и други. Към триото детективи се присъедини и ненадминатият имитатор и комик – Виктор Калев.“Чувствам се като у дома!“, категоричен беше актьорът, който сподели своите смели предположения за маскираните изпълнители.
Предаването поднесе поредна изненада с присъствието на специален гост, скрит в костюма на Рицаря. „Невероятни костюми – истински Холивуд! Беше истинска емоция!“, сподели актьорът Николай Сотиров, минути след като свали маската. Той остана напълно неразпознаваем за панела, който беше категоричен, че осанката е на Димитър Маринов.
Следващата седмица зрителите ще видят нови артистични битки с останалите седем участника. Кой пръв ще свали маската? – ще научите на 26 септевмри от 20:00ч. по NOVA.
Карнобат сложи фотоволтаици върху 6 социални центъра и купи електромобил
Докато българските пенсионери си броят центовете, британските пенсионери имат поне по 500 хил. паунда в сметките
Славко Винчич прибира 60 000 долара само за финала на Мондиал 2026
Празненствата край аязмото до Пещерско започнаха с водосвет, стотици вярващи се къпят за здраве
Ебола взе 893 жертви в ДР Конго, 86 нови случая са открити за ден
Бургаската пианистка Вирджиния Спиридонова покори престижна сцена в Норвегия
САЩ предупредиха за достоверна заплаха в Акаба, Йордания отрече евакуация
Меси разтърси Аржентина с послание преди финала: Написахме история, която никой няма да изтрие
Бургас е №1 по поскъпване на новото строителство с 25,8%
САЩ удариха строяща се атомна централа в Иран, обяви Техеран
19/07/2026, Неделя 15:04
2
От 18 месеца без работа до финал на Мондиала: Невероятният път на Луис де ла Фуенте
Шофьор с 3,43 промила избяга след катастрофа: Обясни всичко с две ипотеки
