Бум на естетическите корекции по време на пандемия
Това е чисто психологически феномен, заяви д-р Радина Денкова
Отчита се бум на пластичната хирургия и естетическите корекции във време на пандемия. Оказва се, че кабинетите в САЩ, Япония, Австралия и други страни имат доста работа.
"Говоря с много колеги от цял свят. Те казват, че в началото на пандемията са имали период на затваряне, но след това хората са започнали да идват с голямо желание в кабинетите", каза дерматологът д-р Радина Денкова в ефира на Нова ТВ.
"Смятам, че това е чисто психологически феномен, защото стоейки повече време вкъщи, хората са имали повече време да се огледат в себе си. Изолацията ги кара да компенсират липсата на пътувания и срещи, с това да се обърнат към себе си", каза още тя.
"Това е хубаво не само като бизнес тенденция, а от гледна точка на това,че всеки, ако иска може да направи нещо за себе си", допълни тя.
От коя зодия са най-големите флиртаджии според астрологията
Класическа рецепта за домашна рибена чорба с наситен аромат
Български ас подписа с Галатасарай
Какво означава, ако любимото питие на мъж е ракия
Линдзи Вон едва не изгуби крака си след тежкото падане на Олимпиадата
Лесна рецепта за домашна шоколадова торта с пухкав блат и нежен крем
Путин: Враговете ни знаят как може да приключи ядрена атака срещу Русия
72 тигъра загинаха след зараза с вирус
Тежката употреба на алкохол увеличава риска от рак на дебелото черво
Коя зодия ще има лош късмет през март
България може да поеме водеща роля в доставките на американски LNG за Украйна и региона
Голът на Алехандро Пиедраита срещу Славия взриви Европа, руска медия го сравни с Меси и Роналдо
