Борисов яхна джипа из Родопите
Премиерът Бойко Борисов отново се качи на джипа, но този път в Родопите. Много хубаво говорят на жълтите павета, но да дойдат да видят в тези региони, където се води битка между ГЕРБ и ДПС. Това заяви премиерът, шофирайки джипа си на поредната обиколка, този път в Велинградския регион.
Премиерът е във велинградското село Мечо корито, където трябва да има ремонт на път. С него е и зам.-регионалният министър Николай Нанков, който каза, че скоро ще има проект на пътя, пише lupa.bg.
"София не е България", казаха пред премиера местните. Те се похвалиха, че получили и училищен автобус, а Борисов напомни, че властта е дала над 20 млн. лева за училищни автобуси.
Той поясни, че в новата програма ще заделят между 50 -100 млн. лева само за такива села, вместо да ги правят едно по едно.
Хората, които посрещнаха Борисов с аплодисменти, заявиха категорично: "Ние сме с теб!". "Господин премиер, с вас сме! София не е България", заявиха в един глас насъбралите се хора. Кметът на селото подчерта, че са минавали доста депутати, обещавали са какво ли не, но реална помощ те не са виждали.
С помощта на правителството е оправавен пътят към селото, осигурен е и автобус за учениците.
Българските грации с бронз на Световното първенство в Германия
Човешката небрежност подпалва България: 90% от пожарите тръгват заради хора
61 кражби по плажовете край Варна от юни, полицията предупреждава туристите
Дунав удари рекордно ниско ниво при Русе
Европа ускорява биотехнологиите: ЕС отваря по-бърз път за нови терапии до пациентите
Над 150 колоездачи поеха на 100-километров велотур през Родопите
Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“ от 16 до 20 часа
Трагедия в Унгария: Полски автобус се преобърна, най-малко 12 души загинаха
Социалният министър бие тревога след неонацистката акция в Пловдив
7 сафрида за 7,10 евро и литър наливно вино за 28,50: Сметка от Пловдив разгневи клиентка
Агент под прикритие купил 500 г фентанил от наркобандата с лаборатория във „Факултета“
Внезапно почина Ник Джоузеф: Актьорът, познат от Междузвездни войни, си отиде на 60 години

Оставки няма да има,власт се взема на избори,Решетников прави партия на Радев-Русофили,финансирана от ГРУ!
Гешев да си свърши работата с предателите на България!