Фасовете по плажа: Повече женски и захвърлени край луксозни заведения
Една дама цяло лято, съвсем доброволно, при своите разходки из плажа – го почиства от угарки от цигари. Тя е известна като пътешественик и модна икона на България. Тя е Владина Цекова. Жената разказва, че едно любимите ѝ места е Централният плаж в Бургас. Само докато течеше интервюто, тя събра една малка бутилка с фасове от пясъка. „Не се разхождам, за да чистя. Просто като видя фасове или боклуци ги събирам“, добави тя пред бТВ.
По думите ѝ тя не е пушач и не разбира защо хората „садят“ фасове по плажната ивица. Владина посочи, че по-често намира „дамски“ фасове, както и че угарки се захвърлят по-често край луксозни заведения и хотели.
Цекова призова хората да пазят чистота - собствениците на домашни любимци да почистват след тях или да не си хвърлят боклука през прозорци и автомобили.
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело

1. За французойка - да го научи на любов
2. За англичанка - на етикет в обществото
3. За германка - да му роди здрави деца
4. За рускиня - да го умори
5. За българка - да го оплаче кога умре
ЕДИН МАЛОУМНИК СИ ХВЪРЛЯ САЛФЕТКИ ПРЕЗ КОЛАТА, И ПРЕД ГАРАЖА МУ.... МИНАВАМ МУ ВИКАМ СЛЕЗ СИ ВЗЕМИ САЛФЕТКИТЕ....
ОНЯ ПОЧНА ДА ФИЛОСОФСТВА..... ТРЯБВАШЕ ЕДНО ПАВЕ В ДЖАМА И ДА МИСЛИ СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ...
АМА ВСИЧКО ТВА Е ЩОТ НЯМА МЪЖЕ ВЕЧЕ В БГ....ВСИЧКИ СТЕ ПУТКИ... СТРАХЛИВИ СТЕ... МРАЗИТЕ ЖИВОТНИТЕ... МЪРСИТЕ ПРИРОДАТА СЪС ВСЯКА ЕДНА СЕКУНДА.... МРАЗИТЕ ДОРИ МАЙКИТЕ СИ....
ШИБАНО ПЛЕМЕ....ДОБРЕ ЧЕ СТЕ БЕДНИ, ЧЕ АКО СТЕ БОГАТИ ОЩЕ ПО ЗЛЕ ЩЕ СТЕ !!!
Но рано или късно реалноста блъска като локомотив но в много късна възраст и тогава в паника българката разбира че вече онова между краката на никой не му трябва или само на някакви миризливи дядовци готови да заделят от пенсията си 10-15лв/час
И тогава отиват да бачкат касиерки, сервитьорки и чистачки и можеш да наблюдаваш киселите им лица заради неуспешно монитизираната си п....
НИКОГА , ААМА НИКОГА НЕ ВЗЕМАЙТЕ бЪЛГАРКА ЗА СЪПРУГА ИЛИ СПЪТНИК В ЖИВОТА, ПРЕДУПРЕДИХ ВИ!
не мое се разбере на мъжле ли е ,на пеперудка ли е
Абе келява работа
Спомням си на едно колективно обучение за няколко дни , идва домакина да приеме стаите и тоалетните и баните ,след проверката каза: при вас мъжете всичко е почистено и оставено както трябва,
А в женските стаи и тоалетни е някакъв ужас ; запушени моноблокове от превръзки ,неизхвърлени кошчета ,смачкани кутии от цигари ,фасове и т.н.
Също е и жил.блокове. ВиК шахтите - - - памперси, хартия, фасове, трушия. Стопяване на PVC тръбите.
По време на подмяна на водопровод, едно момченце пълнеше с чакъл ПХ и до него бг.мама си пушеше, без да се замисля после какво става.
Искаме да ни е подредено, чисто, но по възможност друг да го прави.
ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ПАЗИМ МОРЕТО И ПРИРОДАТА АКО ИСКАМЕ ДА ОЦЕЛЕЕМ КАТО ВИД!!!
А на тази дама - АДМИРАЦИИ!
приятелка ми разказва че в всеизвестния съдърланд в женската тоалетна никой не затваря кабинките когато върши "работа" тези от италианския и немския проект били най големите дрисли