Фасовете по плажа: Повече женски и захвърлени край луксозни заведения
Една дама цяло лято, съвсем доброволно, при своите разходки из плажа – го почиства от угарки от цигари. Тя е известна като пътешественик и модна икона на България. Тя е Владина Цекова. Жената разказва, че едно любимите ѝ места е Централният плаж в Бургас. Само докато течеше интервюто, тя събра една малка бутилка с фасове от пясъка. „Не се разхождам, за да чистя. Просто като видя фасове или боклуци ги събирам“, добави тя пред бТВ.
По думите ѝ тя не е пушач и не разбира защо хората „садят“ фасове по плажната ивица. Владина посочи, че по-често намира „дамски“ фасове, както и че угарки се захвърлят по-често край луксозни заведения и хотели.
Цекова призова хората да пазят чистота - собствениците на домашни любимци да почистват след тях или да не си хвърлят боклука през прозорци и автомобили.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

1. За французойка - да го научи на любов
2. За англичанка - на етикет в обществото
3. За германка - да му роди здрави деца
4. За рускиня - да го умори
5. За българка - да го оплаче кога умре
ЕДИН МАЛОУМНИК СИ ХВЪРЛЯ САЛФЕТКИ ПРЕЗ КОЛАТА, И ПРЕД ГАРАЖА МУ.... МИНАВАМ МУ ВИКАМ СЛЕЗ СИ ВЗЕМИ САЛФЕТКИТЕ....
ОНЯ ПОЧНА ДА ФИЛОСОФСТВА..... ТРЯБВАШЕ ЕДНО ПАВЕ В ДЖАМА И ДА МИСЛИ СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ...
АМА ВСИЧКО ТВА Е ЩОТ НЯМА МЪЖЕ ВЕЧЕ В БГ....ВСИЧКИ СТЕ ПУТКИ... СТРАХЛИВИ СТЕ... МРАЗИТЕ ЖИВОТНИТЕ... МЪРСИТЕ ПРИРОДАТА СЪС ВСЯКА ЕДНА СЕКУНДА.... МРАЗИТЕ ДОРИ МАЙКИТЕ СИ....
ШИБАНО ПЛЕМЕ....ДОБРЕ ЧЕ СТЕ БЕДНИ, ЧЕ АКО СТЕ БОГАТИ ОЩЕ ПО ЗЛЕ ЩЕ СТЕ !!!
Но рано или късно реалноста блъска като локомотив но в много късна възраст и тогава в паника българката разбира че вече онова между краката на никой не му трябва или само на някакви миризливи дядовци готови да заделят от пенсията си 10-15лв/час
И тогава отиват да бачкат касиерки, сервитьорки и чистачки и можеш да наблюдаваш киселите им лица заради неуспешно монитизираната си п....
НИКОГА , ААМА НИКОГА НЕ ВЗЕМАЙТЕ бЪЛГАРКА ЗА СЪПРУГА ИЛИ СПЪТНИК В ЖИВОТА, ПРЕДУПРЕДИХ ВИ!
не мое се разбере на мъжле ли е ,на пеперудка ли е
Абе келява работа
Спомням си на едно колективно обучение за няколко дни , идва домакина да приеме стаите и тоалетните и баните ,след проверката каза: при вас мъжете всичко е почистено и оставено както трябва,
А в женските стаи и тоалетни е някакъв ужас ; запушени моноблокове от превръзки ,неизхвърлени кошчета ,смачкани кутии от цигари ,фасове и т.н.
Също е и жил.блокове. ВиК шахтите - - - памперси, хартия, фасове, трушия. Стопяване на PVC тръбите.
По време на подмяна на водопровод, едно момченце пълнеше с чакъл ПХ и до него бг.мама си пушеше, без да се замисля после какво става.
Искаме да ни е подредено, чисто, но по възможност друг да го прави.
ДЛЪЖНИ СМЕ ДА ПАЗИМ МОРЕТО И ПРИРОДАТА АКО ИСКАМЕ ДА ОЦЕЛЕЕМ КАТО ВИД!!!
А на тази дама - АДМИРАЦИИ!
приятелка ми разказва че в всеизвестния съдърланд в женската тоалетна никой не затваря кабинките когато върши "работа" тези от италианския и немския проект били най големите дрисли