Трагедия! Държавен шеф издъхна внезапно едва на 37 години
Екипът на Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията поднася своите най-искрени съболезнования на семейството и близките му
Главният директор на ТД "Гражданска въздухоплавателна администрация" Станимир Лешев е починал внезапно вчера, съобщиха от Министерството на транспорта. Колегите му ще го запомнят с изключителния му професионализъм, човещина и всеотдайност.
Екипът на Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията поднася своите най-искрени съболезнования на семейството и близките му.
Станимир Лешев е роден на 08.07.1983 г. Получил е висшето си образование във ВТУ „Тодор Каблешков" гр. София през 2005 г., бакалавър по комуникационна техника и технологии, и в „Нов български университет" гр. София, магистър по национална и международна сигурност през 2008 г.
От 2007 г. до 2012 г. работи в ГД ГВА като инспектор в отдел „Авиационна сигурност". В периода 2012 г. - 2013 г. работи в ДАНС. От 2013 г. до 2017 г. е началник на отдел „Авиационна сигурност", а от 2017-а застава начело на ГД „Гражданска въздухоплавателна администрация“ . Поклон пред паметта му!
Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл
МЦ „МедКонсулт“ стартира нова кампания с безплатни профилактични прегледи
Колко книги прочетохте? Не знам как издържате
Чужденец вилня в Ахтопол, озова се в ареста в Бургас
15-километрова колона от тирове на границата
"Бебетата" на България победиха един от най-силните отбори в света
Опасно време по морето навръх двоен празник
Дневен хороскоп за 21 май 2026: Благоприятни промени за Везните, а Скорпионът да овладее емоциите си
Силните страни на всяка зодия в професионалния живот
20/05/2026, Сряда 22:00
0
И Джош Кавало поздрави Дара
Звезда от "Американски пай" се разведе
Паста Карбонара - лесна и вкусна рецепта за бърза вечеря
Таванът на цените невъзможен, но как ще върнем българските стоки в магазините – с нови ТКЗС-та ли
