11 изрода изнасилиха и убиха 19-годишна
Заподозрените за ужасяващото престъпление, извършено миналия петък, са арестувани
19-годишната Хамди Мохамед Фарах е била изнасилена от най-малко 11 млади мъже и изхвърлена от шестия етаж на сграда в Могадишу, столицата на Сомалия, предават световните агенции. Заподозрените за ужасяващото престъпление, извършено миналия петък, са арестувани.
"Задържахме 11 души във връзка с неотдавнашен случай на изнасилване в квартал Вабари в Могадишу и възнамеряваме да идентифицираме останалите заподозрени", казаха от полицията. Тийнейджърката е наскоро завършила гимназия и е трябвало да постъпи в колеж през следващата година, а убийството й е предизвика масов гняв в държавата, където многобройни престъпления срещу жениостават незабелязани, съобщава "The Sun".
Калин Врачански с опасни каскади в „Пиесата, която се обърка“
39-годишна украинка е издирвана за бомбения атентат срещу олигарх в Монако
Над 100 класически автомобила и мотоциклета от 7 държави пристигат за 19-ия Ретро парад в Бургас
Икебаната на косъм от смъртта след тежък инфаркт, вижте първите му думи от болницата
Кървава баня в Тайланд: 11-годишно хлапе подкара камион и уби деветима монаси
Шефът на РУ Созопол Ивайло Драгиев разкри как разбиха схемата за райски газ
Полицаите заловиха след гонка шофьор-нарушител с 32 акта
Как пиратите с джетове ни мамят на плажа: Ясните знаци, че се качвате на нелегален атракцион
Аларма за планетарна катастрофа! Мощен Ел Ниньо се събуди в океана, чакат ни невиждани аномалии
Румен Радев отсече в парламента: Слагаме вето на санкциите срещу Русия, таен швейцарски запор за малко да блокира петрола ни
Спешна акция в Бургаско: Системата BG-ALERT вдигна на крак областта заради отвлеченото до Варна момиче
Специално музикално пътешествие в Созопол

Ми ето го живия пример.....