9-годишно дете в болница след нападение от куче
Момчето е с 48 шева на главата, направиха му операция на скалпа, а кучето вече е убито
9-годишно дете е нападнато от куче в монтанското село Горно Церовене. То е настанено в болница. Направена му е спешна операция на скалпа, съобщава Нова телевизия.
По време на инцидента детето е било с по-малката си сестричка.
Момчето се възстановява в болницата в Монтана. „Състоянието му е добро. На главата има 48 шева. Малката ми дъщеря, която е била с него, ми разказа, че докато се спускали с триколката си, кучето излязло и те го погалили леко. То се отдръпнало и те тръгнали да се приберат. Тогава кучето скочило на сина ми”, разказа бащата на пострадалото дете Георги Иванов.
Собственикът на животното обясни, че досега то не е създавало проблеми. „Не е породисто. Не знам какво се е случило, защото бях на работа. Кучето не се отвързва – за една година това се случва за втори път. Беше вързано със синджир. В суматохата убих кучето”, посочи още той.
Хората в селото се оплакват, че в населеното място има много бездомни кучета, както и домашни животни, които излизат извън дворовете на къщите.
След загубената Евровизия: Къде са другите големи събития на София
Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка
Медиците от „Сърце и Мозък“ - Бургас с отворено писмо до Катя Ивкова: Липсва само едно - министърът да си свърши работата
Бургас се сбогува с Радко Дренчев: Семейството му организира панахида на 40-ия ден от кончината му
Бургас, време е за „Черноморец“! „Акулите“ излизат срещу ЦСКА II тази вечер на „Лазур“
Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново
Деница и приятели превърнаха една лятна вечер в „Градина“ в надежда за мечтано бебе
Неонацистката група в Пловдив действала от 2003 г., МВР я следяло с години
Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36
Ще защитава ли КЗП „бедните“ германци, които идват за Евровизия? Държавата да не се меси, зове финансист
Трагедия на Околовръстния път в Кюстендил: 21-годишен шофьор блъсна и уби пешеходец
Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат
