Банков обир в Сандански! Бандити са атакували и дома на полицейски шеф
Според първоначалната информация в трезора е проникнато с взлом
Банков обир е бил извършен тази нощ в Сандански. Според първоначалната информация в трезора е проникнато с взлом. Засега не е ясно каква е плячката на обирджиите. Според в. „Струма” е обран клонът на Общинска банка.
По първоначални данни метална каса с много пари не е била разбита, разбойниците са взели парите, оставени на съхранение в чекмеджета в трезора. Междувременно крадци са атакували и дома на зам.-директора на местната полиция Вл. Паскалев.
Според Sruma.com обирджиите разбили патронника на вратата и влезли в жилището. Екип от кримининалисти вече е бил на мястото на престъплението, Паскалев е информиран за взлома, очакват го да се прибере спешно, за да помогне на колегите си в изясняването на случая Предполага се, че бандитите са знаели, че той е на море със семейството си и са атакували дома.
Завистта ви краде спокойствието по 5 начина, преди дори да го осъзнаете
4 сигурни признака, че сте идеалната двойка
5 мъжки грешки, които бавно убиват брака и водят до развод
Бюджет 2026 спря автоматичния ръст на заплатите за близо 800 000 души
Мигрантски хаос в Сеута: До 60 000 преминаха границата, 67 загинаха
Руски съд издаде заповед за арест на дъщерята на убития Борис Немцов-Жана
Дърво премаза кола в ж.к. "Славейков" (СНИМКИ)
Мистериозната радиостанция UVB-76 отново излъчи кодови думи, значението им остава загадка
Пожарите в Гърция не спират: Домове изгоряха, нови евакуации край Атина заради силния вятър
Тези 3 зодии разтърсват емоциите ви, но трудно ще спрете да ги обичате
Псаросупа - гръцка рибена супа със зеленчуци
Нова любовна интрига около Дани Петканов: Магдалена Томова ли е жената до него?
