×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Съпругата на Хаменей е починала от раните си
  • Ваучерите за храна вече достигат до близо 900 000 работещи
  • Цената на петрола скочи с над 10%
  • Китай призова за спиране на бойните действия в Близкия изток
  • Американски изтребители се разбиха близо до военна база на САЩ в Кувейт
  • Иран атакува с ракети Тел Авив, Хайфа и Източен Йерусалим
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Премиерът Бойко Борисов провел спешен разговор с турския президент


16 Септември 2020, Сряда, 08:04 ч.
Автор: Флагман.БГ

Новината бе потвърдена и от Министерството на съобщенията в Анкара в 21.07 часа в Туитър

 

Премиерът Бойко Борисов и турският президент Реджеп Тайип Ердоган са разговаряли снощи по телефона. Това информира турският сайт Т24. В разговора са били обсъдени стъпки, целящи активизиране на двустранните отношения. Обсъдени са били и регионалните проблеми, посочва сайтът, отбелязва БТА.

Новината бе потвърдена и от Министерството на съобщенията в Анкара в 21.07 часа в Туитър, съобщава 24rodopi.com.

"Нашият президент Реджеб Тайип Ердоган разговаря по телефона с българския премиер Бойко Борисов. Бяха обсъдени стъпки за подобряване на двустранните отношения и дискутирани регионални въпроси", гласи туитът. Не се посочва по чия инициатива се е провел разговорът.
 


В категории: Политика


8
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март 02/03/2026, Понеделник 18:00 1
8
Коментара по темата
8.
Haha
16.09.2020 13:24:13
1
1
Абе то никой не му обръща внимание на Бойко.Само му се смеят.Явно се готви да бяга навън
7.
Аферим, усетил се е
16.09.2020 13:11:59
0
1
Сигурен съм, че ако прокуратурата подкара Бойко и стане напечено ще забегне в Турция. Съседна държава е, не е в ЕС и ако Ердоган каже ще го пази от всички. Но пък трябва да знае, че в даден момент ако на султана му направят добра сделка ще продаде наш боко с парцалите на който плати за него
6.
Радко мързеливеца
16.09.2020 12:27:22
4
12
Само на Радко фъшкията никой не му се обажда. Всъщност съм в грешка!Единствения човек който му се обажда е БожкоФ Дубайския джендър, всички други не го бръснат за слива. Бахти смешника честно.
Питам аз, за какъв чеп фигуранта е президент, като за 5 стинки работа не върши? Опъва всеки месец 12 к. манджа на аванта, охрани, рокли от по 2-3 к. за Деса общата и хората му плащат за това. Време е този търтей да си ходи. Незабавен и безусловен ИМПИЙЧМЪНТ!
5.
Българин
16.09.2020 12:19:21
1
5
Простакът май тъси политическо убежище...
4.
пфу
16.09.2020 09:51:07
3
10
Боко на таз снимка по-голям турчин от доган бе
3.
виЦаджия
16.09.2020 09:46:51
2
5
100% е имало и някой виц за Настрадин Ходжа и Хитър Петър
2.
BG
16.09.2020 09:34:06
0
5
абе те тъи са чуват по телефона за здравей - здрасти , и между другото са обсудили и някое друго нещо, ама то незнаеш как ще тръгне разговора, звъниш за едно- пък то друго........................
1.
А ся?
16.09.2020 09:12:56
1
6
"активизиране на двустранните отношения" ?!

А какво е станало с двустранните отношения, че трябва да се активизират и защо министъра на външните работи не е информирал по-рано батко си, а той да информира принципала си?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Въй, Бургас! Какво е „Бангаранга“ – кукерски танц или най-шантавата песен на десетилетието Въй, Бургас! Какво е „Бангаранга“ – кукерски танц или най-шантавата песен на десетилетието Да бяха пуснали нещо българско, недоволстват бургазлии Бургас се готви за най-уникалния 3 март - освен Българовското шествие, ще има и нещо невиждано от 13:30 часа Бургас се готви за най-уникалния 3 март - освен Българовското шествие, ще има и нещо невиждано от 13:30 часа Силна България има само когато българите стоят рамо до рамо, каза организаторът на родолюбивите събития Пламен Карашев Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Първото лунно затъмнение за годината ще бъде на 3 март Явлението няма да се вижда от България, но ще бъде наблюдавано от базата на о. Ливингстън Предлагат Росен Желязков за ключов пост в БНБ Предлагат Росен Желязков за ключов пост в БНБ Димитър Радев ще предложи бившия премиер за поста на Гюров Върховният административен съд окончателно осъди Костадин Костадинов за реч на омразата срещу Даниел Лорер Върховният административен съд окончателно осъди Костадин Костадинов за реч на омразата срещу Даниел Лорер Решението потвърждава санкцията на КЗД и задължението за премахване на публикации от социалните мрежи Почина известен кмет Почина известен кмет В последните дни Колев се е влошил здравословно и е бил в болница Само във Флагман! Новият директор на ОДМВР-Бургас влезе в кабинета си, зам.-министър Калоянов ще го представи Само във Флагман! Новият директор на ОДМВР-Бургас влезе в кабинета си, зам.-министър Калоянов ще го представи Всички началници на районните управления и различните полицейски звена са в сградата, за да се запознаят със ст. комисар Николай Ненков Румен Радев ще участва на изборите с "Прогресивна България", ето кои ще са партньорите му Румен Радев ще участва на изборите с "Прогресивна България", ето кои ще са партньорите му Кметът на Кричим Атанас Калчев и бившият евродепутат Петър Витанов са част от екипа на доскорошния държавен глава Задържаха руски гражданин с 1,67 промила зад волана на крайбрежната алея във Варна Задържаха руски гражданин с 1,67 промила зад волана на крайбрежната алея във Варна 46-годишният мъж е шофирал без книжка и без регистрационни табели, срещу него е образувано досъдебно производство Втори МИР Бургас се превръща в арена на епичен сблъсък за вота, вижте кои ще са водачите Втори МИР Бургас се превръща в арена на епичен сблъсък за вота, вижте кои ще са водачите Президентската партия тръгва силно според социолозите, но дали действително ще има добър резултат важи до голяма степен от листите им
Трима братя и сестри тийнейджъри са сред убитите при ирански удар край Йерусалим Трима братя и сестри тийнейджъри са сред убитите при ирански удар край Йерусалим Три американски изтребителя са свалени Иво Инджев: Тръмп не може да посее демокрация в Иран, над 150 000 главорези пазят режима Иво Инджев: Тръмп не може да посее демокрация в Иран, над 150 000 главорези пазят режима Според него американският президент е излъгал, че с ударите през 2025-та е унищожена иранската ядрена програма Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Никола Цолов прелетя света кризата в Близкия изток, стига и до стигна до Мелбърн Затворени летища и отменени полети през Дубай принудиха българския пилот да пътува през Банкок и Сингапур Франция е готова да се включи в иранския конфликт Франция е готова да се включи в иранския конфликт Той може да продължи четири седмици или по-малко, пък смята президентът на Съединените щати Доналд Тръмп Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Рискът от нестабилност в Иран тревожи България и Турция Надежда Нейнски и Хакан Фидан договориха координация по сигурността и миграцията Полицейска служителка загина на място Полицейска служителка загина на място Трима ранени в катастрофата са откарани в болница Защо Иран отмъщава с дронове и ракети по съседните държави? Защо Иран отмъщава с дронове и ракети по съседните държави? Ислямистите в Техеран удариха днес дори Турция, която досега бе пощадена. Тактиката им обаче засега няма изгледи за особен успех  82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен 82-годишен маратонец с показатели като на 20-годишен Лопес Гарсия е ултрамаратонец със световен рекорд и е във фокуса на ново изследване, което се опитва да разбере как е останал толкова здрав и издръжлив в „златните“ си години Тези двамата смятат, че светът се върти около тях, обяви Азис Тези двамата смятат, че светът се върти около тях, обяви Азис Рачков ме дразни много, призна поп фолк изпълнителят Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали Верижна катастрофа на АМ Тракия, има пострадали Инцидентът станал малко след 06.00 часа, в района на км 123, в посока Бургас
Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Делян ДОБРЕВ, депутат от ГЕРБ Арабският свят спасен от американско ПВО, Русия е със сериозни загуби Виц на деня Виц на деня - Муцка, вярно ли е, че си се омъжила за депутат?
- Да!
- И как е?
- Не съм много доволна!
- Защо?
- Цяла вечер обикаля около леглото, маха с ръце и ми разправя, колко ще ни е хубаво в леглото!
Виц на деня Виц на деня - Иванчо, ти кого слушаш повече, мама или татко?
- Повече слушам мама!
- Защо?
- Ами тя повече говори!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Кавалерство - отношението на един мъж към жената на друг мъж!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори