Брутално видео! Бригадата на Стефан Културиста преби зверски Ради Дългия
Свидетели на уличния бой подали сигнал на тел. 112 и на мястото пристигнала полиция
Дългогодишната вражда между врачанските мутри Стефан Иванов-Стефан Културиста и Радослав Русинов-Ради Дългия подпали Вършец, научи агенция BulNews. Информацията беше потвърдена от областната дирекция на полицията в Монтана, пише BullNews.bg
В събота Ради Дългия отишъл в местната дискотека „Найттаун“, за да изясни за пореден път взаимоотношенията си със своя опонент. Още при влизането обаче той бил нападнат отзад от Стефан Културиста. Започнал бой, при който Ради Дългия пребил жестоко агресора.
Два дни по-късно Стефан Културиста събрал още 3 мутри и нападнали пред заложна къща в града Ради Дългия. Свидетели на уличния бой подали сигнал на тел. 112 и на мястото пристигнала полиция. Там униформените заварили в тежко състояние 42-годишния Ради Дългия с видими следи от удари по лицето и тялото.
Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група, извършен е оглед, като пострадалият е насочен за освидетелстване при съдебен лекар в МБАЛ "Д-р Стамен Илиев" в Монтана. Той отказал настаняване в болнично заведение.
Пред разследващите Ради Дългия посочил като извършители на побоя 47-годишния Стефан И., 38-годишния жител на Вършец Благовест Х., 36-годишния Николай С. от София и 31-годишния Димитър Л. от Монтана. От четиримата са снети обяснения и са задържани в полицейския арест за срок до 24 часа.
Скандалното е, че Благовест Х. е бил кандидат за кмет на Вършец, собственик е на дискотеката, а в момента е и общински съветник от "Воля". Николай С. пък притежава конкурентна верига заложни къщи. Димитър Л. е служител в негов обект в Монтана. От видеото личи, че местният политик е сред най-свирепите при нанасянето на ударите по падналия на земята мъж.
Ради Дългия и Стефан Културиста са популярни в Северозапада със своите дела. През юли 2013 година пак Стефан беше главен герой в масов бой във врачанския бар „Карамел“. Тогава заедно със Соката, Цофъра, Акулата и Крокодила нападнаха друга компания и ядоха здрав пердах.
Бургас изстина след еврото: Сделките се сринаха с 23,9%, но цените още летят
Нова следа в случая Петрохан: Групови ритуали с аяуаска преди трагичния край
Градински мебели за уютно и красиво външно пространство
Фонд "Култура" плащал бельо, боксери и туристически обувки като работно облекло
Всичките ни документи в телефона: Какво става, ако го изгубим или ни хакнат
13-годишно момче загина под срутен фонтан по време на шампионската нощ на Испания
От Доха до Бургас: Как един спрян полет удря целия туристически сектор
Демерджиев след визитата в САЩ: Предадохме данни за много хора, ще дадем за още повече
Отиде си Наско Курито - бохемът, който наби сина на Тодор Живков
Дизелът прехвърли 1,60 евро, ново поскъпване се задава до края на седмицата
Криминален психолог за мистерията „Петрохан“: Пъзелът до голяма степен е подреден
Нощна спецакция в Созопол: Петима задържани с кокаин, метамфетамин и канабис

БМБ- ето да ги вкара малко в пътя!Аман от такива примати!
Съборили го и го ритат?
След това падналият ще си отмъщава и все някой ще гушне букета при такива вражди