Румен Драганов: Летният сезон беше лош само за бетона
Работещият туризъм отбеляза чудесен летен туристически сезон
Летният туристически сезон е 44% плюс спрямо нулата, която се очакваше. Това заяви доц. Румен Драганов от Института за анализи и оценки в туризма в "Социална мрежа" по Канал 3. Морето беше пълно, нямаше места за паркиране, което е проблем, каза още той.
"Работещият бизнес се радваше на чудесен сезон. Проблем имаше бетонът. Имаше бум на български туристи не само по черноморието, а и по курортите във вътрешността на страната", каза Румен Драганов.
Той напомни, че уикенд-туризмът процъфтяваше, а магистралите, плажовете и хотелите бяха пълни. Според него сега българите са видяли какво означава вкусна храна и обслужване.
Летният сезон ще свърши от 22 септември. Тогава ще започне есенният туристически сезон. Тогава се очакват 160 000 - 190 000 пътувания всеки уикенд.
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност
Никола Цолов остана 9-и в спринта в Австрия след удар в първата обиколка
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него

Лично съм го виждал в Бургас и на обяди и на вечери как поръчва смело а като дойде време за сметката да отпраща сервитьори "Той шефа ти ще се оправи".
Празнодумец със знания от соца и не мръднал от там,