Лили Иванова даде 17 бона за перде
Тя се е възползвала от намаление по време на кризата и си поръчала луксозни пердета директно от Франция
Лили Иванова си подари пердета на внушителната цена от 17 бона. Примата обаче ще ги сложи не в един, а в трите си апартамента в София. От десетилетия Лили обитава прочутия последен етаж на кооперацията до френското посолство на Оборище.
Апартамента с мансардата тя наследява след развода с Янчо Таков. Неговият баща, важен държавен и партиен функционер навремето, Пеко Таков, лично настоява бившата му снаха да продължи да живее в жилището и дума не дава да се продума, че някой може да й го вземе.
До края на живота си Лили остава негова голяма любимка - не само като певица, но и като дъщеря, въпреки, че отношенията на сина му с бившата са обтегнати. Има периоди през 90-те, когато в този апартамент Лили няма и едно перде. Тя тогава е била обзета от идеята да слага щори. После обаче започва да поставя пердета. Обикновено използва белгийски, като ги сменя почти всяка година. След това тя намира в центъра на София фирма, която доставя пердета от престижни производители във Франция, като за нея прави повече от голяма отстъпка.
Дори има период, в който тя е нещо като рекламно лице на фирмата и срещу това говори по интервюта за пердета и чаршафи, уж случайно. Тогава Лили открива френския стил в обзавеждането. И докато доста от колежките й, в това число и от други жанрове, си падат по кичозни италиански марки, направени предимно за руските олигарси, Лили се спира на френския финес.
За новите си два апартамента в Подуяне и Изгрев, певицата също си е взема завеси и пердета. Тя се е възползвала от намаление по време на кризата и си поръчала луксозни пердета директно от Франция, пише "Телеграф".
Над 1 млн. души евакуирани в Китай, тайфунът "Долфин" удари с ветрове до 151 км/ч
В пет български общини няма нито една медицинска сестра
Хиляди българи в Гърция с важно предупреждение: Red Code за пожари, вятърът стига до 9 бофорта
Яйца полетяха по Албин Курти в парламента на Косово (ВИДЕО)
Кошмар на АМ Тракия: Катастрофи и аварирали коли направиха километрична тапа между Нова и Стара Загора
Костадинов: Казахме първи, че дронът край Кардам е украински
Левски излетя за Казахстан с огромния Airbus, който вози ЦСКА до Баку
1,3 тона кетамин за 100 млн. евро откриха на кораб край Индонезия
Как живее Роман Абрамович след Челси: Турция, суперяхти и край на футболните вечери
Месец преди убийството на Георги Кузев: Двама от обвиняемите заснели друг "нощен лов" в Пловдив
София 2026: Каруца се нареди първа на светофара в Красна поляна
Пламъци погълнаха легендарно училище
