Даниела счупи дрегера в Несебър, хванаха я да шофира с 3,06 промила
40-годишната шофьорка от Етрополе предизвика катастрофа
40-годишната Даниела Василева от Етрополе предизвика катастрофа в Несебър, след като се качи здраво фиркана зад волана на лекия си автомобил "Опел Астра", научи Флагман.бг.
Даниела се е блъснала в друг автомобил, а дошлите на място полицаи са останали шашнати - тя е била с 3,06 промила алкохол в кръвта. Тя е задържана и предадена на съд, грози я сериозно наказания заради неразумното й поведение, с което е изложила на риск човешки животи.
Снощи в Несебър са спипали и друг пиян водач - 48-годишния софиянец Николай Манолов, който е шофирал след употребата на 2,91 промила алкохол в кръвта. Той е шофирал лек автомобил "Опел Корса" с пазарджика регистрация. Водачът е задържан със заповед за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство. .
Бактерия, която "спи" в очите, може да е причината за алцхаймер
Пататник по родопски стъпка по стъпка
Пролетна диета за бързо влизане във форма
Топ 5 на зодиите, които трудно забравят обида
Лесна рецепта за пилешки хапки на фурна
Как да почистим дивана у дома
Само чудо праща Кирил Милов и Семен Новиков на Европейското по борба
Любо Ганев с емоционални думи след смъртта на Боби Михайлов
Любо Пенев проговори за битката с рака
Трикове, които всяка домакиня трябва да знае
Баница със сирене стъпка по стъпка
Гонзо със словесен гаф за Михайлов и критиците му

Вий гугълтранслейтър ли ползвате?