ПТП запуши входа на Бургас откъм Слънчев бряг
Катастрофата стана около 17:25 ч., колоната вече е до летището
Пътен инцидент заради несъобразена скорост в участъка между летище Бургас и входа на града ще запуши за известно време огромния трафик, движещ се към АМ „Тракия“. Тази неделя се счита за последния ден на летен сезон 2020 и все повече автомобили в късния следобед се изнасят дори от Северното Черноморие в посока магистралата заради удобството й.
Вижда се, че инцидентът е със син Шевролет, вероятно някой го е засякъл, няма щети по мантинелата. Около километър и половина срещу Аутлета участъкът се спуска надолу и много от неопитните водачи не могат да съобразят кога да оберат скоростта за левия завой.
Двете ленти са свободни, но преминаването покрай катастрофиралия лек автомобил е затруднено. Само за 10 минути след инцидента опашката достигна до надлеза на летище Бургас.
Все още няма полиция.
Африканската гореща вълна е много близо до България, връхлитат температури до 40 градуса
Шефът на "Гранична полиция" разкри: Мигранти дават по €5 бона, за да стигнат до София
Марин Киров на форум за лидерство: Крещящите хора и популизмът окончателно отстъпват пред подготвените лидери
"Игра на дронове" край Чернобил, опасността от теч на радиация е реална
Северна Корея откри нов завод за обогатяване на уран за ядрените си оръжия
Километрично задръстване на пътя Бургас-Созопол, автомобил се обърна по таван
Дара към Филип Киркоров: Благодаря ви за моралната подкрепа, но успехът не е ваш
Мария Бакалова празнува 30 с родителите си в Бургас
ЕС придвижи Украйна и Молдова към членство след сваляне на ветото от Унгария
Общината отличава най-активните бургазлии в кампанията за разделно събиране на отпадъци
Повече от 60% от хората търсят съвети за психично здраве от изкуствен интелект
Истински селски тутманик на конци: Тайният трик при месенето, който го прави пухкав като памук

е тръгнал?
Трябва да си мазохист, за да слезеш от магистралата карайки със 120-130 км/ч и да започнеш гигантския слалом от неравности и прагове по алтернативните трасета с 60-70 км/ч.
Преди месец в рамките на 2 часа застанах да преброя, колко автомобила ще използват тези отклонения! Познайте - 2 часа - 5 (ПЕТ) автомобила! Всички останали с регистрации София, Пловдив, Варна и въобще от провинцията, продължиха посока Бургас!
Същото е и в обратната посока - пак за по-лесно се връщат през Бургас!!!!
----------
Koe e Северното Черноморие? Варна ли? Или Слънчев Бряг/Несебър/Свети Влас.
Щото тия последните три са Южно Черноморие. Това, че са северно от Бургас НЕ ги прави Северно Черноморие.
Образовайте се.