Огромният пожар на пристанището в Стария Несебър тръгнал от горелка, яхтата "Карен" е изпепелена
Наскоро собственикът я е продал на един от старите капитани с малко име Иван, който смятал да продължи традицията и дървената яхта да радва с разходки туристите
Огромният пожар на пристанището в Стария град в Несебър е тръгнал от горелка, с която работници извършвали ремонт на борда на яхтата за разходки „Карен”. За щастие няма пострадали хора, но плавателният съд е изгорял напълно.
Дълги години яхтата е била собственост на местен човек, когото в Несебър познават като Бубо. Наскоро той я е продал на един от старите капитани с малко име Иван, който смятал да продължи традицията и дървената яхта да радва с разходки туристите.
Ужасяващо! Гори яхтата за разходки на Бубо в Несебър
Яхтата обаче била стара, турско производство и често се налагали спешни ремонти, какъвто правели и днес на борда преди пожара. Цяло лято буквално я стягали за плаване и вече почти била готова. Днес работниците сваляли с горелка старите бои, когато лумнали пламъците. На борда имало включена и скара за пържоли. Пожаро-техническата експертиза ще установи причините за огнения ад.
Флагман.бг припомня, че на 7 септември на пристанище "Марина Диневи" в Свети Влас изгоря яхта за 1,1 млн. лева. Луксозната Ferretti 460 била на котва в южната част на яхтеното пристанище, но час след полунощ започнал да излиза черен пушек. По информация на Флагман.бг, пожарът тогава е тръгнал от хладилника на плавателния съд, който се повредил.
Изгоря яхта за 1,1 млн. евро на порт "Марина Диневи"
Близо 1900 българи се завърнаха от чужбина
"Щастливи дати” за сватба, които обаче обещават бърз развод или труден брак
Автокъща ужили десетки купувачи от страната с близо 200 000 евро за внос на коли от Германия
Израел не се спира! Биби ще продължи ударите срещу обекти на "Хизбула" в Ливан
Проф. Рачев с прогноза за много жега: На места може да стигнем до 50 градуса
Професор Рачев с бомбастичен съвет за Созопол
Прогноза за времето и деликатно поверие за 19 юни
Социолог: Бургас е любимо старозагорско пристанище
„Нефтохимик“ вкара втори отбор в Елитната юношеска група след драма с русенския „Дунав“
"Дивият звяр" Меси и неговата армия: Как за 10-секунди цяла Аржентина се сби за Лео
Тъжният край на една драма: Почина миньорът, който задуши болната си жена по нейна молба
"Никога няма да излезеш от затвора"

1. Лодката не е на Бубо и
2. С горелка сваляха боята и се запали."
"Да допълня, Бубо не е местен, а е от София :) "
"Единственото вярно е, че изгоря. "
Е ВИДЯХТЕ ЛИ КО СТАВА
А ПЕЧЕТЕ ПАК
малоумници селски
Последно? Нищо не знаем, обаче пишем статии на килограм