Кметът Николай Димитров откри фестивала "Есен в Несебър"
В продължение на 3 дни – до 13 септември включително, на богато украсената сцена своите изяви ще направят местни групи и състави
На площад „Жулиета Шишманова“, на сцената на Артиум център, кметът на община Несебър Николай Димитров официално откри поредното издание на фестивала „Есен в Несебър“.
В своето кратко слово той пожела на гражданите и гостите на града, събрали се да отбележат празника на даровете на отминаващото лято и идващата златна есен, приятни мигове на споделено веселие и добро настроение с програмата, която общината е подготвила за тях.
Първата фестивална вечер започна с фолклорни песни в изпълнение на Петя Димитрова към НЧ „Зора-1928“- с.Оризаре, Певческата група за изворен фолклор „Раковчанка“ и народната певица към Обединената общинска школа по изкуствата Нели Танева.
В продължение на 3 дни – до 13 септември включително, на богато украсената сцена своите изяви ще направят местни групи и състави, които ще радват публиката с пъстра и развлекателна фолклорна програма. Организаторите на събитието отново са отделили специално внимание на децата. За тях Община Несебър и кафе-сладкарница „FUNтазираМ“ са подготвили много приятни мигове на забавление с професионални аниматори.
.
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
