Кметът Николай Димитров откри фестивала "Есен в Несебър"
В продължение на 3 дни – до 13 септември включително, на богато украсената сцена своите изяви ще направят местни групи и състави
На площад „Жулиета Шишманова“, на сцената на Артиум център, кметът на община Несебър Николай Димитров официално откри поредното издание на фестивала „Есен в Несебър“.
В своето кратко слово той пожела на гражданите и гостите на града, събрали се да отбележат празника на даровете на отминаващото лято и идващата златна есен, приятни мигове на споделено веселие и добро настроение с програмата, която общината е подготвила за тях.
Първата фестивална вечер започна с фолклорни песни в изпълнение на Петя Димитрова към НЧ „Зора-1928“- с.Оризаре, Певческата група за изворен фолклор „Раковчанка“ и народната певица към Обединената общинска школа по изкуствата Нели Танева.
В продължение на 3 дни – до 13 септември включително, на богато украсената сцена своите изяви ще направят местни групи и състави, които ще радват публиката с пъстра и развлекателна фолклорна програма. Организаторите на събитието отново са отделили специално внимание на децата. За тях Община Несебър и кафе-сладкарница „FUNтазираМ“ са подготвили много приятни мигове на забавление с професионални аниматори.
.
Аматьор победи Синер, жена от Балканите елиминира Алкарас
Обявяват национална грипна епидемия?
Доматите и краставиците станаха "златни"
С колко поскъпнаха панелките през 2025 година
Румен Радев: В обществото ни има антимафиотски консенсус
Верижна катастрофа в София, получи се огромна тапа
Варненец сви GSM и ще лежи година в затвора
Погнаха секссимвол за серия изнасилвания
Известна бургазлийка показа топ форма от Бали
Мерцедес G 63 AMG за 537 000 евро изчезна вдън земя
Кирил Домусчиев похвали Папазки за ЦСКА
Валерия и Ваньо Алексиев споделят двойна любов
