Кметът Николай Димитров откри фестивала "Есен в Несебър"
В продължение на 3 дни – до 13 септември включително, на богато украсената сцена своите изяви ще направят местни групи и състави
На площад „Жулиета Шишманова“, на сцената на Артиум център, кметът на община Несебър Николай Димитров официално откри поредното издание на фестивала „Есен в Несебър“.
В своето кратко слово той пожела на гражданите и гостите на града, събрали се да отбележат празника на даровете на отминаващото лято и идващата златна есен, приятни мигове на споделено веселие и добро настроение с програмата, която общината е подготвила за тях.
Първата фестивална вечер започна с фолклорни песни в изпълнение на Петя Димитрова към НЧ „Зора-1928“- с.Оризаре, Певческата група за изворен фолклор „Раковчанка“ и народната певица към Обединената общинска школа по изкуствата Нели Танева.
В продължение на 3 дни – до 13 септември включително, на богато украсената сцена своите изяви ще направят местни групи и състави, които ще радват публиката с пъстра и развлекателна фолклорна програма. Организаторите на събитието отново са отделили специално внимание на децата. За тях Община Несебър и кафе-сладкарница „FUNтазираМ“ са подготвили много приятни мигове на забавление с професионални аниматори.
.
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
