×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ексклузивно: И предишният кмет на Благоевград отива в партията на Цветанов


Ексклузивно: И предишният кмет на Благоевград отива в партията на Цветанов
Атанас Камбитов ще бъде част от "Републиканци за България", разкри Цветан Цветанов пред "Флагман"
10 Септември 2020, Четвъртък, 19:00 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимки: Facebook

Лидерът на "Републиканци за България" днес се намира в града - твърди, че и други местни политици ще се присъединят към новия му политически проект

Бившият кмет на Благоевград Атанас Камбитов преминава в партията на Цветан Цветанов. Това разкри пред „Флагман“ самият Цветанов. Само преди два дни Камбитов обяви, че напуска ГЕРБ.

Тогава той написа във „Фейсбук“: “Днес прекратих членството си в ПП ГЕРБ. Решение тежко и трудно, заради миналото и емоцията ГЕРБ, но решение осъзнато и аргументирано, заради настоящето. Решение необходимо, за да бъда честен със себе си и хората около мен.“

Потърсихме Цветан Цветанов за коментар на политическата ситуация. Той се оказа в Благоевград, което доведе до въпроса дали Атанас Камбитов ще стане член на новата му партия - „Републиканци за България“.

„Ще бъде част от „Републиканци за България“, както той, така и други достойни бивши симпатизанти и членове, но това са представители на други формации, които действително ще видят реалната алтернатива на сегашното статукво в „Републиканци за България““, бе отговорът на г-н Цветанов.

По думите му, Атанас Камбитов е един от най-успешните кметове на Благоевград. Показателни били резултатите на програмата за енергийна ефективност (т. нар. саниране), при която общината е сред водещите в страната.

„Дори и днес, когато съм тук в Благоевград, и неформални разговори, които правим с хората - всичките споделят, че градът няма нищо общо с онази приветлива и уютна атмосфера, която имаше преди“, каза Цветан Цветанов.

В момента кмет на общината е независимият, но подкрепен от БСП, Румен Томов, който миналата година спечели изборите срещу Атанас Камбитов.

Последният бе градоначалник там между 2012 и 2019 г.

Камбитов е пореден местен политик от ГЕРБ, който преминава в новия проект на Цветан Цветанов. 


В категории: Политика


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 7-звезден спектакъл на "Лазур" 7-звезден спектакъл на "Лазур" 06/06/2026, Събота 20:29 0
Георги РУСЧЕВ Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран 06/06/2026, Събота 20:00 1
Флагман.БГ Асиметричните рокли превземат сезона Асиметричните рокли превземат сезона 06/06/2026, Събота 18:00 0
Тервел ИЛИЕВ Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона? Реал Мадрид с трансферната бомба на сезона? 06/06/2026, Събота 17:30 0
Тервел ИЛИЕВ Украйна се извини на Гърция Украйна се извини на Гърция 06/06/2026, Събота 15:40 1
6
Коментара по темата
6.
Cherepa
11.09.2020 10:39:23
0
1
Toz e gei sabira samo stari geicheta ot MACHALITE KADETO NARODA GI E IZGONIL . HIHIHIHIII
5.
Mechoto
11.09.2020 10:35:37
0
1
Цветан Цветанов единственият предател който е предал Бойко Борисов. Не може един предател да оглавява партия предател по-добре не се занимавай с ПОЛИТИКА. СНИМКИТЕ СА ОТ ТЕБ НА БОЙКО В СПАЛНЯТА.ЖАЛЪК ПРЕДАТЕЛ ЗА ВЛАСТ С ЕДНА ДУМА "ДЕЗЕРТЬОР"
4.
Ц Ц наш човек
11.09.2020 08:45:54
1
0
ББ е пич..
3.
Ц Ц наш човек
11.09.2020 08:45:52
1
0
ББ е пич..
2.
Ц Ц наш човек
11.09.2020 08:45:44
1
0
ББ е пич..
1.
Дре
10.09.2020 21:24:10
2
4
Ами Цветанов , кога ще ходи в затвора? Гешев защо няма все още ЛУСТРАЦИЯ в България нали избитите политически затворници и виновните за възродителния процес още очакват възмездие.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран Отвори ли Тръмп кутията на Пандора в Иран Според американски анализ провалени стратегически сметки и неясни военни цели тласкат САЩ към нов конфликт без ясен изход Екшън в Бургас! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус №12 (ОБНОВЕНА) Екшън в Бургас! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус №12 (ОБНОВЕНА) Спецполицаи неутрализираха 44-годишният нападател, родом от Несебър след истински трилър в градския транспорт, извършителят сам се обадил на тел. 112, за да обяви похищението Първа кадрова рокада: Николай Тишев вече не е регионален директор на социалното подпомагане в Бургас Първа кадрова рокада: Николай Тишев вече не е регионален директор на социалното подпомагане в Бургас Очакват се и други промени в държавните структури в Бургаско, но те ще бъдат извършвани постепенно в следващите месеци  План от Бургас: Академичната общност настоява за 10% по-високи заплати до края на 2026 г. План от Бургас: Академичната общност настоява за 10% по-високи заплати до края на 2026 г. Спасителният вариант изисква 24,73 млн. евро от държавата Легендата за „бъгването“ се срина: Родители проплакаха пред Флагман.бг след солени наказания при приема за първи клас Легендата за „бъгването“ се срина: Родители проплакаха пред Флагман.бг след солени наказания при приема за първи клас Как тарикатите, въвеждали по един символ, сами изхвърлиха децата си от най-желаните училища в центъра на Бургас Само в България сагата „Звездни войни“ се нарича „Междузвездни войни“ Само в България сагата „Звездни войни“ се нарича „Междузвездни войни“ Една от основните причини е тоталитарния режим, който не е искал филмът у нас да носи името на военна програма, изпълняваща се в САЩ по онова време Николай Попов изригна срещу джигита, убил трима в автобус при катастрофа Николай Попов изригна срещу джигита, убил трима в автобус при катастрофа Ние сме си виновни, защото допуснахме да ни превземат такива, коментира бащата на Сияна Ето го "рейсъра", който уби трима и остави други да берат душа след зверската катастрофа в София (СНИМКИ) Ето го "рейсъра", който уби трима и остави други да берат душа след зверската катастрофа в София (СНИМКИ) Бил почитател на високите скорости Трета жертва при тежката катастрофа на "Челопешко шосе" в София Трета жертва при тежката катастрофа на "Челопешко шосе" в София Причината за инцидента е гонка, виновните са арестувани Поздравителни адреси до Флагман.бг по повод 15-ия рожден ден Поздравителни адреси до Флагман.бг по повод 15-ия рожден ден Най-голямата медия в Югоизточна България навърши 15 години от своето създаване
Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Двама пакистанци, изнасилили французойка, бяха пратени на бесилото Делото бе гледано от пакистански съд. В Западна Европа подобни деяния остават ненаказани с десетилетия След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница След взрива на морски дрон в Румъния: Урсула фон дер Лайен предупреди за пряка заплаха по източната граница Лидерите на ЕС единодушно определиха случилото се като пряка заплаха, произтичаща от продължаващите военни действия в близост до границите на блока Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Премиерът Румен Радев от Черна гора: Предишните управления ни завещаха над 2,2 милиарда евро скрити разходи Процедурата за свръхдефицит на ЕК е оценка за бюджетните „гимнастики“, изсмукването на бизнеса и съмнителните поръчки, обяви министър-председателят Кога ще свърши войната в Украйна Кога ще свърши войната в Украйна Добре познатият в бившата съветска република с геополитическите си прогнози мистик прогнозира още през есента прекратяване на бойните действия Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори