Гражданин от жк „Меден рудник“ натрупа купища боклук в боровата горичка
Флагман.бг припомня, че за изхвърлянето на такива отпадъци Община Бургас предлага безплатна услуга
Жител на бургаския жк „Меден рудник“ си изхвърли боклука като най-големия идиот в боровата горичка на комплекса. За това сигнализира в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН“ бургазлията Иван Георгиев, който ни изпрати и снимки. „Кой и защо извърши това кощунство в боровата горичка. Натрупани са всякакви отпадъци като след ремонт на апартамент. Кой беше толкова глупав да ги докара и изсипе точно тук. Това е едно от малкото места, където в комплекса може да се разходи човек на спокойствие“, пише ни Иван.
Флагман.бг припомня, че за изхвърлянето на такива отпадъци Община Бургас предлага безплатна услуга.
Заявките за безплатно извозване на строителни отпадъци до 3 куб. м., генерирани от строителни дейности и ремонти в домовете, се извършват на нов телефон, информират от "Нелсен Чистота" ЕООД.
Номерът, на който гражданите може да заявят услугата, е: 056/84 48 20.
Извозването на строителните отпадъци е безплатно за гражданите, като не се променя и досега съществуващата организация.
1. Подайте заявка на тел. 056/84 48 20
Извозването се осъществява в интервала:
от 08.00 до 14.00 ч. в делнични дни
2. Строителните отпадъци трябва да бъдат поставени в чували,
като количеството не надвишава 3 куб. м.
3. Отпадъците се изнасят на място с осигурен достъп за специализирания автомобил не по-рано от деня за извозване.
За живущите в кварталите и съставните селища извозването се осъществява два пъти месечно.
ЗАБРАНЕНО Е ИЗХВЪРЛЯНЕТО НА СТРОИТЕЛНИ И ЕДРОГАБАРИТНИ ОТПАДЪЦИ В КОНТЕЙНЕРИТЕ ЗА БИТОВИ ОТПАДЪЦИ ИЛИ ДО ТЯХ!
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография

Като не са от МР и са големите "граждани"!
Насрани вчерашни лайна. Само селянин може да се нарича "гражданин" ,понеже живеел в еди кой си комплекс...Не е много далеч времето,когато повечето комплекси бяха официално села.Сега лайненцата пораснаха и станаха големи лайна и взеха да гражданеят..
Много сте далеч от манталитета и културата на нормален гражданин!
Аман от селянчета,които делят една шепа град (съставен от няколко села) на селяни и граждани! Селото ви е в главите още и явно няма да излезе от там скоро !
На най-големите граждани майките и бащите им раждани по нивите,за баби и дядовци да не говорим!
Тя държавата ни е едно голямо село ,но Ганьо от славейков си взел Ганка от изгрев и били граждани смяяях
Кореняк бургазлии почти няма отдавна мили граждански лайна.
От Приморско ти го казаха много добре.
тъй ще си умре селяндур