×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Край на дуото Рачков и Зуека, Халваджиян официално изрита единия


10 Септември 2020, Четвъртък, 17:36 ч.
Автор: Флагман.бг

На мястото на Димитър ще застане добре познатият артист Герасим Георгиев - Геро

Тази година най-мистериозното шоу в българския телевизионен ефир ще изненада зрителите с нов водещ в лицето на обичания актьор Герасим Георгиев-Геро. Точно така. Официално краят на дуета между Димитър Рачков и Зуекът е сложен, а каква точно е причината единият комик да е изритан от формата, не става ясно.

Майсторът на комедията, който беше част от миналогодишния панел на „Маскираният певец“, ще си партнира с другия майстор на забавлението, познат на феновете на предаването - Васил Василев-Зуека - по време на вълнуващите съботни вечери. „Да бъда жури в миналия сезон беше забавна, но и трудна задача. Да съм водещ е интересно предизвикателство и съм сигурен, че отново ще бъде забавно и особено приятно в компанията на Зуека“, споделя актьорът, когото зрителите познават от запомнящи кино и театрални роли, и участия в едни от най-успешните проекти в телевизионния ефир. „По-висок водещ и по-високи очаквания. Нямам търпение да започваме!“, разкрива Васил Василев-Зуека с усмивка за новия си екранен партньор в „Маскираният певец“.

Миналата година Зуека радваше публиката в студиото и зрителите на шоуто пред екраните заедно с Димитър Рачков, чиито нови бъдещи творчески планове с Нова тв ще станат явни скоро. Водещите Геро и Зуека ще застанат рамо до рамо на сцената на „Маскираният певец“ за първи път на 12 септември (събота) в 20:00 ч., когато с грандиозен спектакъл ще стартира вторият сезон на музикалното шоу.

Нови водещи, нов звезден панел и 14 маски ще създават и разискват загадки с много музика, настроение, блясък и впечатляващи костюми. Изпълненията на маските ще бъдат коментирани от новите представители на панела в лицето на Алекс Раева, AZIS и Владо Пенев, към които всяка седмица ще се присъединява и гост-панелист.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
7
Коментара
Емел МАХМУД Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна 19/04/2026, Неделя 22:53 0
7
Коментара по темата
7.
----
15.09.2020 08:20:06
0
1
Рачков е маскириният певец затова друг е водещ
6.
Милки уей с бисквити
11.09.2020 15:41:33
2
4
Най сетне онзи лигльо да го разкарат, беше ми много противен
5.
Милки уей с бисквити
11.09.2020 15:41:25
2
2
Най сетне онзи лигльо да го разкарат, беше ми много противен
4.
възмутен теляк
11.09.2020 07:06:41
1
7
Рачката тръгна по плеймейтки и това няма да се отрази добре на кариерата му.
3.
Пламен
10.09.2020 20:13:30
3
12
Не ги гледам!
2.
зрител
10.09.2020 19:41:36
4
16
Стига сте гадали,Рачков има участия с шоуто си и е ангажиран, затова.
1.
Фактора
10.09.2020 17:53:32
5
8
От трън,та на глог.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС Половината гласове в Бургаско са преброени: "Прогресивна България" с 48 %, праща 8 депутати от региона в НС ГЕРБ имат 14,43 %, а ПП-ДБ – 11,12 % Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ ГЕРБ вкарват трима, а осмият в листата Атанас Пъчков засега пренарежда листата  Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата Румен Радев може да спечели 140 депутатски мандата "Възраждане" вероятно ще паднат под бариерата след приемането на гласовете от чужбина Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място Резултатът може да се вдигне още повече, ако "Възраждане" изпадне от парламента  Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 % Следват БСП – 6,49 %, БСП  - 5,19 %, МЕЧ – 3,9 %, ПП-ДБ – 3,9 %, „Възраждане“ – 3,25 % "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново "Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново Формацията на Румен Радев е с 48,55 % в странджанската община Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба Според данни от "Мяра" БСП няма да е част от следващото НС Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина Радев може и да има и 120 мандата, чакат се гласовете от чужбина „Възраждане“ може да падне под бариерата заради масовия вот извън страната Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева Победителят в изборите Румен Радев изненадващо се появи със съпругата си Деси Радева В последните три месеца, самата Деси няколко пъти даде подобни индикации със странните си постове и коментари в социалните мрежи Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС Румен Радев спечели убедително изборите, вкарва 6 от Бургас в следващото НС ГЕРБ печелят три мандата, ПП-ДБ - двама 
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Откриха отрова за плъхове в бебешка храна Властите подозират опит за изнудване, изтеглят партиди и в Чехия, и в Словакия Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Рекордна избирателна активност в Париж: Опашки пред посолството и значителен интерес от българите в чужбина Изключителна активност край Сена, българите извън страната показват засилен интерес и ангажираност в гласуването Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Гласуването в чужбина започна: българите в Нова Зеландия първи отвориха изборните секции Изборният ден започна още снощи в Оукланд и Крайстчърч и ще приключи най-късно в западната част на Съединените щати Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Франция арестува афганистански мигрант за серийно изнасилване на овце и кози Фондация „Брижит Бардо“, която стана граждански ищец по делото, поиска най-тежко наказание Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Богатите напускат Дубай – сменят го с хитова балканска дестинация Черна гора привлича с комбинацията от морски климат, планински пейзажи и по-бавен ритъм на живот Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Това са цветовете в които ще видим iPhone 18 Pro тази есен Очаква се четири различни предложения да стигнат до крайния потребител Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Почина един от най-великите реализатори в историята на баскетбола Оскар Шмид Баскетболната легенда си отиде на 68 години след дълга битка с мозъчен тумор Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Алкохолизмът в Русия е в подем, мерките на Путин не помагат Диагнозите на алкохолна зависимост скачат с 30% за една година Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Обрат : Над половината британци искат отново да се присъединят към ЕС Великобритания излезе от общността окончателно през 2020 година Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Жесток удар по туризма в Дубай, затварят легендарен хотел Обединените арабски емирства са в криза, след като бяха отменени близо 20 000 полета
Бойко Борисов Бойко Борисов Хората знаят: като дойде ГЕРБ - строят. Другите само приказват Виц на деня Виц на деня - Тайната на успеха в живота е свързана с честността и принципността.
- Как по-точно?
- Ако ги нямате, успехът е гарантиран.
Виц на деня Виц на деня - Какво стана с голямата ти любов?
- Приключи.
- Разделихте ли се?
- Не, оженихме се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато един мъж мълчи, значи е мислител. Когато една жена мълчи, значи мислителят е загазил.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори