×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Доналд Тръмп потвърди, че е подписал споразумението с Иран
  • Новият кабинет и общините ще проведат национална среща
  • Окончателно: Депутатите гласуват нов дълг от 3,8 млрд. евро
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

НАП запечата фирма за бързи кредити в Бургас заради драстични данъчни нарушения


НАП запечата фирма за бързи кредити в Бургас заради драстични данъчни нарушения
Това е единственият офис на „Мъни кредит” в Бургас, намира се на ул."Фердинандова", фирмата изглежда фантом
08 Септември 2020, Вторник, 16:26 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки: Иван КОЛЕВ

Офисът на „Мъни кредит” е затворен след проверка, извършена преди няколко часа

 

Националната агенция по приходите (НАП) e запечатала офис на фирма за бързи кредити в Бургас. Днес, около 12 часа, инспектори са влезли в обекта на „Мъни кредит”, намиращ се на ул.”Фердинандова”. Констатирани са драстични нарушения, заради които обектът е принудително затворен за 12 дни, засега. Започнала е данъчна ревизия, която може да установи и други разминавания.

Това е единственият офис на „Мъни кредит” в Бургас. На витрината няма ясна идентификация за името на финансовия оператор, а проверка на Флагман.бг показа, че фирма с такова име не съществува в нито една от правните форми.

Обектът отвори преди 7-8 месеца, а според работещите в съседните магазини клиентелата му била предимно от ромски произход.

Според наша информация проверките са продължили и в други фирми за бързи кредити. Утре се очакват резултати от акцията на НАП.




В категории: Бизнес


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
15
Коментара
Георги РУСЧЕВ Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират Под 17% от битовите отпадъци у нас се рециклират 18/06/2026, Четвъртък 17:00 0
Михаил ДИМИТРОВ Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР 18/06/2026, Четвъртък 13:40 5
15
Коментара по темата
15.
*********
04.01.2024 14:42:48
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
Te
09.09.2020 00:18:15
0
10
Те аз не разбирам защо има такива фирми.Трябва да се закрият веднага.Има си банки за таз,работа
13.
motofen
08.09.2020 22:29:23
1
11
Да свършат една полезна работа...
12.
motofen
08.09.2020 22:29:21
0
6
Да свършат една полезна работа...
11.
Тотко
08.09.2020 18:54:31
0
32
Чалга, кредити, мутри, чалготеки, гадна дрога, стари западни коли, биячи, ракия и татуси.
10.
1234
08.09.2020 18:18:26
2
50
Тея всички измислени фирми за кредити трябва да бъдат премахнати всичките,използват се за пране на пари,рекет на социално слаби и уязвими хора.Също колекторските фирми ,които купуват лоши кредити на търгове,после изнудват хората,един път щях да разцепя главата на един такъв,дойде да заплашва,после не мога да го хвана,бяга като антилопа
9.
*********
08.09.2020 18:14:50
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
8.
до 5 Некой си
08.09.2020 17:54:42
5
14
Кой плашиш ти бе нещастник?Ще пишат истината а не както на теб ти е удобно !Щял да съди пълен паляк си
7.
До 7
08.09.2020 17:45:05
24
2
Тебе майка ти от кой Циганин та заченат бре Джери?
6.
Пояснение
08.09.2020 17:40:33
2
31
Ромски произход няма!
На БЪЛГАРСКИ е ЦИГАНСКИ произход!
5.
N---
08.09.2020 17:27:37
2
47
Всички фирми за кредити трябва да бъдат закрити - има достатъчно банки, чрез които може да се вземе кредит, толкова колкото ти позволява месечното ти възнаграждение !!!
4.
ХАХА НЕ ПЛАЩАТ!!!!!!!!!!!!!!!!
08.09.2020 17:04:22
34
14
ТАКСА""""""СПОКОЙСТВИЕ"""""""""""""!!!!!!!!!МИ ТЕ ВРЕМЕНАТА ЕДНИ МЪТНИ НА КОЙ ДА ПЛАЩАШ ВЕЧЕ ?????????ВСЕ ЕДНО ДНЕС 8ми СЕПТЕМВРИ ДА СИ КУПИШ ФАБРИКА ХАХА!!!!!!!!!!
3.
Бургас
08.09.2020 17:03:26
1
15
Кой е сопственика пишете
2.
Мътни кредити
08.09.2020 16:59:15
1
22
ха ха до 1 сте за затваряне
1.
Честито
08.09.2020 16:41:04
8
14
Тея ги нареди Млякото от Горно Езерово
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
"Лукойл" в подкрепа на следващото  поколение таланти "Лукойл" в подкрепа на следващото поколение таланти Дарения за нови технологии в Каблешково и подкрепа за младите музикални таланти очертават новите приоритети в корпоративната отговорност Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Може ли Бургаското Камино да увеличи пилигримски и поклоннически туризъм у нас Данните показват, че в Галисия, Испания 17 % от БВП са свързани с поклоннически експедиции Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Абсурд: В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала В Англия искат съдебна забрана за знамена край пътищата по време на Мондиала Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Armani, BOSS, Calvin Klein и Tommy Hilfiger с до -45% в Бургас Освен голямото разнообразие от марки и модели, клиентите могат да разчитат и на до 3 часа безплатен паркинг при посещение на обектите Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Втори мандат? Да си свършим работата и хората ще ни оценят Рано е за политически заявки, обяви Ахмед Мехмед Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Цената за онлайн поколението: ДЗИ-ата показаха, че Бургаска област се движи на две скорости в образованието Как пандемичният шок от 2020 г. циментира фатално разслоение, което днес статистиката вече не може да скрие Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Детският футбол превзе Царево: Бешикташ, ЦСКА и Левски сред призьорите Заместник-кметът Денис Диханов награди призьорите на Международната купа Созопол - Царево 2026 преди началото на втория етап от надпреварата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата Започва се: Правителството обсъжда прогресивен данък върху жилищата  Идеята е по-голям брой жилища да се облагат с по-висока ставка  Обмислят ДАИ да мине към МВР Обмислят ДАИ да мине към МВР През 2025 г. двама инспектори от "Автомобилната администрация" бяха отстранени и обвинени, след като стана ясно, че са поискали подкупи от шофьори на камиони, превозващи техника за концерта на Роби Уилямс в София Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Зловеща гледка в центъра на Бургас: Обесиха гларус на покрив на ул. „Марагидик“ (+18) Гледката е едновременно отблъскваща и стряскаща, като бързо се превърна в основна тема за коментари сред живеещите и преминаващите в района
Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Защо Меси се разплака, след като отбеляза първия си гол Звездата на Аржентина преминава през труден период извън терена Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Възпитаник на Софийския университет е напът да спечели президентския пост в Колумбия Левият кандидат Иван Сепеда, завършил философия в столицата ни Майорка се превръща във фурна Майорка се превръща във фурна Цяла Испания се готви за изключително горещо лято през 2026 Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Майка забрави детето си в колата, момиченцето почина Малкото дете е намерено безжизнено на седалката в автомобила в Шорндорф, близо до Щутгарт, часове по-късно Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев Анатомия на вечното оцеляване: Политическият феномен Йордан Цонев От рецитаторските групи в Малко Търново до сивия кардинал на държавните финанси От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс Гласът на обичаната анимационна героиня Лило угасна едва на 35-годишна възраст след живот, белязан от тежки зависимости и бездомие Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената Футболният колос от Балканите изравни на два пъти на Англия, но загуби Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака Финансови успехи, романтични изненади и нови възможности бележат деня, но някои знаци трябва да внимават с интригите, прибързаните решения и пропуснатите шансове Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им Той се оправда, че средствата били от частни фондове, а не от държавата, а от Техеран са категорични, че ще нарушат примирието, ако ЦАХАЛ не напусне Ливан Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Общата история остава, отхвърлена е поправката която улеснява фалшификаторите от Скопие Български депутати настояват Европейския съюз да спре финансирането на югозападните ни съседи 
Костадин КОСТАДИНОВ, политик Костадин КОСТАДИНОВ, политик Ивайло Мирчев да подаде оставка и да се прибере в родното си село Крушари, за да започне да се занимава с нещо по-полезно, например, да гледа овце. Виц на деня Виц на деня Мъж заминава командирпвка:
- Защо плачеш, скъпа? Нали не заминавам за десет години, а само за един месец.
- Знам те тебе! Казваш за месец, а ще се върнеш след три дни.
Виц на деня Виц на деня - Какво трябва да направи човек, когато види малко зелено човече?
Радиото отговаря:
- Да пресече улицата...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Умната жена винаги ще позволи на мъжа си да отиде за риба, а мъдрата ще позволи да отидат с него и децата.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори