Ужасно е! Заразените от Дома в Славянци започнаха да умират
Току-що в Интензивното в Бургас издъхна Стоян Маринов, на 87 години
Пламналият от зараза с COVID-19 социален Дом за възрастни хора с деменция в сунгурларското село Славянци донесе най-трагичната вест. Обитателите му започнаха да умират, след като на 2 септември бяха диагностицирани 19 със зараза от общо 32-а живеещи постоянно в Дома.
Преди два дни кметът на Сунгурларе д-р Георги Кенов и служители на РЗИ-Бургас бяха принудени да затворят здравното заведение и да пръснат хората по болници, след като се разбра, че заразата е плъзнала при всички. Има в болници в Карнобат, Бургас и Сливен.
Осем заразени с коронавирус от Дома за възрастни хора в Славянци настанени в УМБАЛ Бургас
В най-тежко състояние са четирима, намиращи се в интензивния сектор на Инфекциозното отделение на УМБАЛ-Бургас. Те са в кома. Един от тях - 87-годишният Стоян Маринов е починал днес в 05:30 ч.
Лекарите съветват да бъдем внимателни и да не се поддаваме на твърдения, че коронавирусът не е смъртоносен.
Паника на Световното: Отровни змии подлудиха футболни звезди
Семейна почивка се превърна в най-големия кошмар: 3-годишно момченце се удави
Пате по чорапки взриви Световното! Мерлин е новият хит (ВИДЕО)
Седмият медицински хеликоптер пристигна у нас, кацна в авиобазата в Пловдив
Правителството затяга контрола над корабите в българската акватория
Близо 25 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас
Ламинатът вече не е на мода. „Рибената кост“ отново влиза в новите домове
Удариха мащабен канал за нелегални мигранти, минавал през Бургаско. 25 души са арестувани
Протест срещу омразата в РСМ: Затварят трите гранични пункта на 21 юни
Български фирми могат да кандидатстват за 100 000 евро по програмата DIANA на НАТО
Тези зодии получават шанс, който идва веднъж на 12 години
Как OnDrive променя обслужването на автомобили на локално ниво?

Няма друга държава в света, която да се е с правила с пандемията, както България, благодарение на Мен!