НФСБ и МОСВ със спешни мерки за спасяване на Бургас и Варна от воден режим през 2021 г.
Необходимо е спешно изграждане на аварийни деривации на яз. „Порой” и яз. „Ахелой” - деривация „Китка” за обезпечаване на водоснабдяването на Бургас и региона
След инспекция на язовирите „Тича” и „Жребчево”, министърът на околната среда и водите Емил Димитров проведе работна среща с ръководството на НФСБ в Добрич. Обсъдени бяха сериозните рискове, свързани с водоснабдяването на най-големите градове по Черноморието, както и с критичните нива на яз. „Камчия” – основен водоизточник за Варна, Бургас и редица черноморски населени места.
Необходимо е спешно изграждане на аварийни деривации на яз. „Цонeво” край Долни Чифлик за резервиране на водоснабдяването на Варна, както и на яз. „Порой” и яз. „Ахелой” - деривация „Китка” за обезпечаване на водоснабдяването на Бургас и региона през 2021/2022 г.. Това са спешни мерки, които ще бъдат представени на Коалиционен съвет на ГЕРБ и „Обединени патриоти” от Валери Симеонов през следващата седмица с оглед на сериозния риск от въвеждане на воден режим във Варна и Бургас догодина.
Обиколката на екоминистъра продължава с инспектиране на яз. „Копринка”, който е неправомерно източван и с последвалите от това проблеми в яз. „Жребчево”, който в момента работи на 15 % от обема си. По време на работната среща с министър Димитров бяха обсъдени проблемите с водоснабдяването на Добрич, както и с Пречиствателната станция, финансирана по Оперативна програма „Околна среда”.
Дилъри пращали фентанил от София до Русе по куриер, криели дрогата в маратонки
ООН бие тревога: Задава се нова голяма война
Жегата не отстъпва: Оранжев код в 21 области, следобед идват бури и градушки
Гонка с полицията завърши с арест и 460 хил. евро, разбиха и наркооранжерия
Имен ден на 8 август: Емил и Емилиан черпят заради светец, отказал да се подчини на император
Дневен хороскоп за 8 август: Любов за Лъва, а Стрелците да се доверят на интуицията
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф

30 юли 2020г
поне хората да запомнят
че нещо обещано сте изпълнили
оставкаааааааааа
В шаманския танц облечени в народни НОСИИ ще се включат и Обединените Патриоти начело с Валери, Касабов и Георги Манев могат да вземат на хорото и спеца по молитвени закуски ЦвьЦвь
Бургас естествена вода от планината 3,8 ЛЕВА
Бургас естествена вода от планината 3,8 ЛЕВА
Лъжете дори когато лъжете.
Оставка!!!!!
ВОДАТА НА ЯЗ.ПОРОЙ ИМА НЯМА ДВЕ МАНЕРКИ ДА НАПЪЛНИ. И Е ГОДНА САМО ЗА ВОДОПОЙ НА ЕДЪР РОГАТ ДОБОТЪК.
ТЕЗИ КАЛИНКИ ОТ МОСВ ДАЛИ СА СТЪПВАЛИ НА БРЕГА НА ЯЗОВИРА, КЛИ СА ГО ГЛЕДАЛИ САМО НА ГУГЪЛЧЕТО.
ЕКСПЕРТИ - ПАЗИ БОЖЕ КАЛИНКИ ДА ПРОДЪЛЖАВАТ ДА НИ ОПРАВЛЯВАТ.
Дрън-дрън и нищо...
Дървената Мафия ИЗСИЧА милиони кубици дървен материал от склоновете на Стара Планина и ги изнася през порт Бургас за Турция и Близкия Изток
Обединените Ибрикчий ЩЕ докарат само СУША африкански Скакалци глад и безводие
Изчезвайте с 200! И после съд!