×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Гнусен фейк с плачещо детенце на арестуван протестър запали мрежата


Гнусен фейк с плачещо детенце на арестуван протестър запали мрежата
Първа с изявление излезе Мая Манолова, последва я и национален сайт с претенции, но после го изтри
05 Септември 2020, Събота, 20:16 ч.
Автор: Флагман.бг

Вижте каква е цялата истина

 

Снимка със сърцераздирателен текст на безпомощно плачещо дете, което е край поваления си баща по време на протеста, запали социалните мрежи в последните часове.

Първа описание на покъртителната картина даде Мая Манолова в собствения си фейсбук профил:

„След като видяхме как по заповед на началниците им полицията бие и арестува мирно протестиращи граждани и след като показахме "щадящата тактика" на СДВР, виждаме как полицаи бият мъжа пред дъщеря му. Борисов лично са коментира случая! Незабавно да провери и да обясни публично на семейството има ли полицейска репресия. Срам и позор е за Борисов насъскването на полиция срещу мирно протестиращи граждани. Борисов, идити си с мир!".

Няколко часа по-късно тя разбра гафа си и изтри публикацията.

Скрийншот от публикацията на Мая Манолова, която вече е изтрита от профила й

Преди малко стана ясна и истината - силуетчето не е на клекнало в безпомощност и плачещо дете, а на професионален фоторепортер – жена, която снима в близък план ареста.

Един от сайтовете, който отначалото на т.нар. „народно недоволство” изцяло едностранчиво отразява ситуацията в страната, пусна по-рано днес замъглен кадър от ъгъла, при който може да се направи погрешен извод за дете. Явно, считайки, че е преминал всякаква граница на етиката, преди няколко часа свали статията.

На тази снимка се вижда ясно, че става въпрос за жена-фоторепортер, снимаща в близък план.

Миньончето на снимката е известна фотографка от Булфото

 


В категории: Политика


50
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама 24/06/2026, Сряда 13:00 1
50
Коментара по темата
50.
Моряка
06.09.2020 12:35:29
0
0
Някой е писал тук от мое име което не е коректно. Други се правят на много смели като ме заплашват ,но и на едните и на другите ще им кажа: Да го духате миндили...............!
49.
Ivaylo
06.09.2020 11:34:09
0
0
I razlichni arestanti
48.
Ivaylo
06.09.2020 11:32:33
0
1
tva sa dve razlichni snimki s razlichni policai
47.
Ivaylo
06.09.2020 11:32:27
0
2
tva sa dve razlichni snimki s razlichni policai
46.
До Гошо, 14
06.09.2020 11:23:29
0
0
Само доказваш какъв простак си.
Тези цинизми ги пишеш едно към едно до всеки, чието мнение не ти харесва.
Флагман, защо триете неудобни постове, а оставяте гнусните вулгарности и псувни? Вие така ли си говорите, че го приемате за нормално?
45.
До Морячето
06.09.2020 11:20:18
0
2
Алоуу морячето с лице на дупе, я се поспри за малко, че с тази малка пишка даже и майка си не можеш да направиш жена. Щял да го намери човека по IP-то въх колко си отворен. Айде направи си една че@ия че да се успокоиш малко. Всички вече разбрахме, че си свиркаджия на Боко и ти го слага редовно отзад с 200 и за това ревеш срещу протеста, защото ще останеш на сухо след оставката. Да много некадърници ще останете на сухо след нея бъдете сигурни в това.
44.
До 43
06.09.2020 11:04:12
2
5
Не, важното е че 5- ма полицаи бият един човек!!!!
43.
Зомбайоооо, зомбайооо
06.09.2020 09:37:10
2
1
Важното е, че "детето" е едно и също и на двете снимки.
42.
Васил Божков Ч.
06.09.2020 09:34:15
4
3
Целият протест го извъртях през мрежата и благодарение на фалшиви внушения и доста сайтове бълващи фалшиви новини. Добре, че има кой да вярва на тези манипулации, че иначе щеше да има протест на куково лято.
Обичам ви Българи!
Ако нещата вървят по план, ще подаря на всеки протестирал по един билет от лотарията.
41.
алооо
06.09.2020 08:55:20
3
3
Модераторите!
Изтрийте го тоя извратеняк Трифон!
Или всички почваме да ви псуваме.
40.
До 25,35,36
06.09.2020 06:55:03
3
9
Големите букви прави бибитки в центъра той е траверс с перука и къса поличка, долен ляв пидал . Лапай сладоледа на Доги феса охлюв смачкан и на Радеффффффффффф хвърчилото оставка
39.
Трифон
06.09.2020 06:46:42
10
14
Може да е топ новина как Мая курвето лапа на околовръстното шосе чепа на един тираджия, на жълтите павета са все пидали и куравета . Още една новина ебаното трио го шибали в палатките, тези палатки се използват за будоари, Бомбоубежище, наркомани , педали , травестити
38.
Зомбайо
06.09.2020 00:44:41
8
11
Двете снимки са напълно различни. На едната има 4 тъпи купи на другата има 5 тъпи кули. И двете снимки са истински.
37.
Истината е една .
05.09.2020 23:58:53
9
15
Целят положението да ескалира ! Мислите ли че дори и да падне правителството и да дойдат други ще сте по добре ?! Ще е същата работа просто ще се хвърлят страшно много пари За предсрочни избори ... колкото до протестите , ултрасите използват шанса да се “разтоварят с агресия “ в момента няма първенства няма футболни мачове , няма къде да изразходват енергия .. и една шепа хора се възползват в момента от тях за да сътворят хаос .... от цялата работа страдат не само полицаите , а и мирни протестиращи които са излезли просто да покажат недоволство , факта че са излезли с децата си показва че не търсят конфликт .. прост народ слаба държава .. това е цялата истина всички искат , но са малко тези които полагат усилия за да се подобрят нещата в страната ...
36.
МОРЯКА ИДИОТ
05.09.2020 23:48:24
30
9
Е ТОЛКОВА И МОРЯК!!!!ВИКАТ МУ МОРЯКА ЗАЩОТО Е ЩЯЛ ДА СЕ УДАВИ В ЯЗОВИРА НА СЕЛО//////НО НЕ ПОТЪНАЛ ЗАЩОТО КРАТУНАТА МУ Е КУХА////// ХАХАХАХА///// МУТРИ ВЪН!!!!!
35.
Е ФЛАГМАН
05.09.2020 23:36:57
8
5
МНОГО СТЕ СТИСНАТИ САМО 23 !!!!!!!!!!!!КО НЕ ВИ ХАРЕСВА ????????????????МОРЯКА ГОШО СИ ГОВОРИ САМ !!!!!!!!!!!!МУТРИ ОСТАВКА
34.
Цукърмърк
05.09.2020 23:29:15
5
20
По голям фейк от флегмите няма. Тази медия трябва да бъде спряна, а авторите и не просто глобени, но и публично наказани. Ровенето по чужди акаунти и печеленето на пари от това е НАКАЗУЕМО. Хората вкараха даже и GDPR. Тукашните партенки дори по изборите изнасят статистика. Флагман е постоянен нарушител на законите на РБ. Но явно има политически и не само чадър.
33.
Цукърмърк
05.09.2020 23:29:08
5
13
По голям фейк от флегмите няма. Тази медия трябва да бъде спряна, а авторите и не просто глобени, но и публично наказани. Ровенето по чужди акаунти и печеленето на пари от това е НАКАЗУЕМО. Хората вкараха даже и GDPR. Тукашните партенки дори по изборите изнасят статистика. Флагман е постоянен нарушител на законите на РБ. Но явно има политически и не само чадър.
32.
Аре бе
05.09.2020 23:26:56
7
18
Голяма работа станала, флегмите са един огромен фейк и кво? Ама не е фейк че имаше полицаи с нашивки обичал бил пистолети и цици и той решавал кой да застреля! Тва е сто пъти по-гнусно!
31.
ДО МОРЯКА ИДИОТ
05.09.2020 23:24:27
10
2
ЩО СА КРИИШ БЕ МИШКО !!!!!!!!!!!!!!ПРЕДЛОЖИХ ТИ СРЕЩА НА МОСТА //всеки ден съм там///РЕЛСАТА Е ОТ МЕНЕ !!!!!!ИМА САМО ЕДНО УСЛОВИЕ СЛЕД 19.30//свършва работното време на общинските полицаи ///ДЕТО ПАЗЯТ ДА НЕ СКАЧАТ С РЕЛСА ИДИОТИ КАТО ТЕБЕ
30.
червения боклук отдолу
05.09.2020 23:17:37
3
7
Дето е в истерия да ходи да си пие лекарствата .Типичен червен боклук-неграмотен,мързелив,по цял ден лае празни работи по коментарите и се има за фактор!
Времето ви изтича-мързеливи,лъжливи,манипулативни ,крадливи червени боклуци!
Един голям червен кур за вас!
29.
ХАХА ФЛАГМАН
05.09.2020 23:17:21
9
5
НЕ САМО НА КОМЕНТАР 20 //34 минуса в секунда //А И НА № 25!!!!!!!ДА МА ИЗКЕФИТЕ МУТРИ ВЪН ОСТАВКА
28.
Marinero
05.09.2020 23:16:40
11
12
Момченца не се палете излишно, Живота е виенско колело.Само след 6месеца всички гербиджи ще ходите с наведени глави и много от вас ще се отрекът от от лидера си.
27.
Моряка до боклука с големите букви
05.09.2020 23:15:03
15
12
Ейй лай*ар недоклатен, ше те намеря по IP-то и ще ти е*а пу*ката лелина. Готви се да ставаш жена, мам*цата ти мръсна. Урод
26.
пак евтини номера
05.09.2020 23:11:07
3
18
Червената рая че е проста-проста е,ама чак толкова...Трябва нещо по-хитро да се измисли,та да хване "дикиш".
Тоя път свинските очички игра много ниска топка,ама от прост човек-евтини номера.
25.
хаха МОРЯКА–ГОШО САМ СИ ГОВОРИ
05.09.2020 23:05:07
28
4
АБЕ ШИЗОФРЕНИК ОПОМНИ СЕ БЕ ПОСТ 14 ТИ ГО ПИСА КАТО ГОШО В ПОСТ15 СЕ ОБРЪЩАШ КЪМ СЕБЕ СИ!!!!!!Гошо по кротко моля те ХАХАХА ТЕ ГЕРБАДЖИИТЕ ВСИЧКИ ИМАТЕ РАЗДВОЕНИЕ НА ЛИЧНОСТА !!!!!!!!!!!!!КАСКЕТА БИЛ–––ИНСТУМЕНТ НА ГОСПОД ТИКВАТА И ТОЙ ЖИВЕЕ В НЯКАКВА ДРУГА РЕАЛНОСТ НА БОЖЕСТВО ХАХА ОСТАВКА БЕ ИДИОТИ
24.
И аз
05.09.2020 23:03:27
6
12
И аз познавам такъв сайт, който от самото начало еднострачиво отразява протестите. Намира се в една нова сграда в центъра на Бургас.
23.
Marinero
05.09.2020 22:58:37
3
6
До 17. Кой заплашваш с бой бе инфантил непоръбен.
22.
Kaput
05.09.2020 22:55:41
0
3
Свали си първата снимка, дай зум и пак помисли каква тъпотия ще напишеш, малоумнико.
21.
До 19
05.09.2020 22:54:46
1
10
Те повечето дебили нямат друг живот освен фейса .
20.
ДО МОРЯКА УДАВНИК
05.09.2020 22:54:29
43
5
ТИ ОЩЕ ЛИ НЕ СИ СКОЧИЛ С РЕЛСАТА ОТ МОСТА ДА СА ОТЪРВЕШ БЕ НЕЩАСНИК!!!!!!!!!!!!! ХАХАХА МАЛИИ ГОЛЯМ ИДИОТ СИ !!!!!!!!!!!!БОЖЕ ПРИБЕРИ СИ ВЕРСИИТЕ ///ГЕПАДЖИИТЕ//// БОЖЕ !!!!!!!!!!!БОГ ДА ПАЗИ България ОТ ГЕПАДЖИИ ОСТАВКА
19.
Хахах
05.09.2020 22:53:27
2
9
Ами то простия човек лесно се манипулира пре фейса . Както казва Бошков разкарва ги наляво надясно .
18.
До Пецата
05.09.2020 22:53:20
3
12
А той човека си стоя кротко и те го на биха хахаха, моля те.
17.
Pyc
05.09.2020 22:13:42
25
22
Скоро много хора ще ядат бой, ама много бой. И.това няма да са ГЕРБ.
16.
Фори
05.09.2020 22:09:54
15
10
Снимката е правена от пресаташето на полицията пусната с цел да оклевети кой се хване -шефовете им твърдяха цял ден че не знаели за спрея и бити граждани затова ги пита Радев вие телевизия гледатели
15.
Моряка
05.09.2020 22:06:21
9
17
Гошо по –кротко моля те , да не падаме на нивото на протестърите лумпени. За тях всичко е истина щом ги устройва не ими ли харесва е лъжа........... Е сега стъпихте ли в лайната бе изроди , това ли е вашата истина? Народе вижте ги ,те искат да ни управлявам !
14.
Гошо
05.09.2020 21:48:49
9
11
До11 ти
Ееееее ако майка ти дъртата разпоретина та беше изходила в някой външен странджански нужник колко по хубав и добър щеше да бъде светът. Нооооо уви добрало се е до окръжна болница и са изсрааала там......
13.
Я не ни правете на глупаци
05.09.2020 21:42:17
5
12
А КОЙ и с КАКВА ЦЕЛ е снимал и публикувал снимащата фотографка от различни ъгли и с различна видимост и яснота?
12.
Пецата
05.09.2020 21:38:00
17
14
Еми малко ли е че полицаите бият човека докато фоторепортерката снима неутешимо?
11.
Толкова й е акъла на Манолова
05.09.2020 21:33:48
16
21
Много просто. Заложили са капан с публикуването на първата снимка - вижте ъгъла и лошо осветената клекнала фигура.
И Манолова се е хванала на въдицата като лапнишаран.
В случая клопката е просто елементарна.
Но да не се лъжем, срещу протестиращите има опитни, обучени манипулатори, хора на които това им е работата. А голяма част от протестърите са емоционални идеалисти, които не са свикнали на милиционерски номера.
10.
Mecho
05.09.2020 21:27:20
9
27
Най-големите крадци са комунистите те ебаха майката на държавата един ако заграби властта само един милион ще бъдат добре останалите да знаете че ще гладувате като рибки. ПОЗДРАВИ ОТ МЕЧОТО
9.
ДО7 ТЕ КОМУНИСТИТЕ СА В ПРАВИТЕЛСТВОТО БЕ !!!!!!!!
05.09.2020 21:10:28
9
23
ИДИОТ ХАХА КРАДЕЦА ВИКА ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА
8.
Komunisti - DA
05.09.2020 21:06:34
76
117
Само дето са зад гърба на полицията. Озлобени и надъхани да пазат кокала до смърт. И да, наричат се ГЕРБАДЖИИ
7.
всичко виждам
05.09.2020 20:55:15
71
56
Комунисти,сър!С лъжи, измами,и с метежи искат да се докопат до властта без избори.Този път,обаче Червената армия не е на Дунава.
6.
kaputt
05.09.2020 20:47:05
54
29
Просто втората снимка е режисирана днес вечерта и затова сега я пускат за да дескридитират истиската снимка , всичко ще направят долните мутри за да фалшифицират реалноста но да не си признаят че са алъчни , нагли престъпници готови да пролеят кръв но да не пуснат властта
ОСТАВКА , ЗАТВОР ЗА ХУНТАТА¡!!!!!!!!!!!!!!
5.
*********
05.09.2020 20:45:26
14
33
Коментарът беше изтрит от модераторите, тъй като съдържаше обидни квалификации към Флагман.бг или членове на редакционния екип.
4.
Хахо
05.09.2020 20:44:50
37
62
Повдига ми се от лъжите и манипулациите на така наречените “протестиращи”
3.
Боби
05.09.2020 20:43:10
64
80
Какво друго да очакваш от платените провокатори.
Платен протест, манипулирани снимки, фейк новини.
Полицията 2 часа беше под дъжд от бомби и павета (жълти), после като почнаха да се защитават от лумпените (провокатори) всички ревнаха че ги бият.
2.
Гошо
05.09.2020 20:41:50
63
70
Тези от протрестното шестохуйство ще кажат ли една истина изобщо през цялото време???????
1.
Станко
05.09.2020 20:38:42
8
52
На Майчето ку ку ру ку то още ли и вярва някой сле Костинброд
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден Легендарният град-хотел „Свети Стефан“ отваря врати на 1 юли, но повторното затваряне на емблематични плажове разгневи местните жители Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца България ще продължи да задълбочава стратегическото си партньорство със САЩ в сферата на отбраната, енергетиката и високите технологии Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Екшън по меденруднишки: Мъж подгони с пистолет друг в района на блок 25 Криминогени и съмнителни лица притесняват живущите, а това не е първият случай, жалват се собственици, зоват за незабавни действия от Четвърто РУ-Бургас Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, загинаха две жени (ОБНОВЕНА) Извънредно! Тежка катастрофа между Карнобат и Айтос, загинаха две жени (ОБНОВЕНА) Става въпрос за самостоятелно ПТП Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Шефката на НДК Андрияна Татарова на луксозна екскурзия в Кан с парите на данъкоплатците! Докато държавното дружество тъне в одити и финансови неволи, проверките извадиха нова информация как директорката с 14 000 евро заплата си устройва коктейли на Френската Ривиера NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi Все повече домакинства у нас търсят климатик за целогодишно отопление, нисък разход на ток и сигурна работа през зимата Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас Калин Врачански и Асен Блатечки представят мащабната комедийна продукция на благоевградския театър на 6 юли Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет С правилен избор на легло, светлина, текстил и място за съхранение всяка спалня придобива подреден и луксозен хотелски вид без скъп ремонт Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Как Бургас се освободи от над 5000 незаконни гаража (СНИМКИ) Преди близо 20 години те бяха премахнати и този процес съвсем спокойно може да влезе в учебниците по урбанистика Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам Контрабандната стока е пристигнала с морски контейнер и е била декларирана като обикновени безалкохолни напитки
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори