Драмата на Силистар е ужасяваща: Прекратиха издирването на втория изчезнал в морето мъж
Морето е изключително бурно
Тялото на удавения мъж повече от пет часа стои на плаж Силистар край Синеморец, предаде БГНЕС. Дошлите в 13 ч. водолази си тръгнаха и прекратиха претърсването на морето за втория човек, защото е много бурно.
Припомняме, че мъж на около 60 г. се удави на плаж Силистар край Синеморец. Инцидентът стана около 11 ч. Спасителни екипи няколко часа издирваха втори човек, за когото се предполага, че е изчезнал в морето. Водолази се включиха в издирването малко след 13 ч.
Тялото на починалия е на плажа и е покрито с хавлия повече от 5 часа. Шест-седем медици, които са дошли на почивка на този плаж, оказваха първа помощ около 40 минути, когато стана инцидентът преди обяд, но за съжаление мъжът почина.
Сред медиците имаше лекар от панагюрската болница, ВМА, болница „Св. Иван Рилски”, болница „Лозенец”. Лекарите коментираха, че ако в Синеморец е имало болница, човекът щеше да бъде жив. Линейка пристигна 30 минути след подаване на сигнала за инцидента. Лодка със спасители от ПБЗН издирваха още един човек. Плажът е даден на концесия. За посещението му се събира такса за паркинг, но няма спасител в съботния ден. Днес на плажа там има десетки семейства с деца. Морето е бурно и има мъртво вълнение. Последно в петък е имало спасител до 18 ч.
Любов според зодията: кои знаци си подхождат най-много
Петна по дрехите: как да ги премахнем лесно и без излишни усилия
Драма след взривените американски самолети в Иран, намерен е череп край останките на C-130
София се превръща в новата луксозна дестинация на Европа
Шкембе чорба у дома: незабравима рецепта стъпка по стъпка
Морето носи огромна заплаха: готови ли сме?
Мусака с пухкава заливка на фурна, рецептата, с която става най-вкусна
Едно българско момче накара Русия да говори: Мони Николов води Локо към подвиг
Отново трагедия на пътя София - Варна: печално известен участък е затворен
Скандал или геройство? 14-годишен скрил "безценното" листче на Донарума
Сиромашка баница на фурна: лесна домашна рецепта, която изчезва за минути
Васил Михайлов получи безценен подарък за рождения си ден

Който разбрал- разбрал...
Но не е умрял заради нечия алчност, а заради собствената си грешна преценка.
Светъл да е пътят му наистина и дано всички се научим, че с морето шега не бива.
И не е длъжен да осигурява спасители
Ако иска ще го огради с ограда и няма да.мине никой щото си е негово
Ганьоооо ,Ганьооо...