На магистралата към Бургас е ад! Затварят аутобана заради катастрофа край Карнобат, пострадала е жена
Движението ще се отклонява по стария път Карнобат-Айтос
Затруднено е движението по цялата магистрала "Тракия" в посока Бургас. Причината са няколко катастрофи, част от които в региона.
Преди минути от пресцентъра на Областната дирекция на МВР-Бургас съобщиха, че предстои затваряне на участъка от Карнобат в посока морето заради пътен инцидент, станал в района на 330 км. При катастрофата е пострадала жена.
Пътят ще се отклонява по стария път Карнобат-Айтос, уточняват от полицията.
Наш читател ни изпрати снимка от катастрофата и уточни, че задръстването край Карнобат е огромно. На място има полицейски екипи, които работят по установяване на причините за инцидента.
Припомняме, че задръстване има и в района на Камено. Там е станало верижно меле само с материални щети. Инцидент в посока Бургас има и край Пловдив.
Движението днес е интензивно заради дългия уикенд, шофирайте внимателно и спазвайте правилата на пътя!
Стара традиция, която превръща великденските яйца в изкуство (ВИДЕО)
Ужасяваща находка в Пловдив: Клошар откри разчленен труп, докато рови в казан (СНИМКИ)
Нарязаната Дебора се похвали: Всяка жертва си струваше
Тъжна вест: Почина тв водещата Рени Атанасова
"Еконт" спира доставката до адрес
Русия приветства примирието в Иран, надява се САЩ да възобновят преговорите с Украйна
Мащабна схема с европейски субсидии: Фермери източват пари с „виртуални животни“ в Кюстендилско
Два кораба преминаха през Ормузкия проток след сделка между Техеран и Вашингтон
Правителството оттегли номинациите за европейски прокурор, ще има нов подбор
Отиде си видна световна личност
ВКП се самосезира заради кадри със заплахи на зам.-шефката на Военно-окръжна прокуратура (ВИДЕО)
През първите дни на април НАП провери близо 150 хранителни магазина, пекарни и месарници
