Кв.Сарафово завря заради две борчета. Каква е истината?
Бдителен гражданин е заснел момче и момиче да изкореняват дръвчетата и да ги засаждат на друго място, твърди че е кражба
Откраднати ли са две борчета от обръщалото на 15-ката в кв.Сарафово? Този въпрос разпали страстите в кв.Сарафово и предизвика серия от коментари, някои от тях преминаващи в откровени заплахи.
Историята накратко:
В четвъртък момче и момиче изкореняват дръвчетата и ги засаждат в съседен имот. Заснети са от случаен гражданин, който се оказва, че работи в непосредствена близост. „Току-що най-безочливо бяха изкоренени и двете борчета около беседката и пренесени в частен двор”, обяви във фейсбук бургазлията Радослав Димитров.
Той е изпълнил гражданския си дълг и е подал сигнал на телефон 112, а след това е публикувал видеото в социалната мрежа фейсбук.
Проверка на Флагман.бг показа, че на място се е отзовал патрулен екип от Пето РУП-Бургас. Момчето и момичето, което са изкоренили борчетата са разпитани. Според твърденията на девойката тези дръвчета били техни, растели в двора им, но преди няколко месеца започнали голям ремонт, за да не пострадат ги пренесли в градинката до обръщалото.
Версията им е приета от полицията, защото главният експерт на кв.Сарафово Ниделин Недялков не е открит по телефона въпреки настоятелните опити на полицейски служител да се свърже с него. До 17 часа днес нямаше подадена жалба от страна на Недялков, което потвърждава версията на двойката.
Пица на тиган - лесна и бърза рецепта без фурна
Дейвид Бекъм официално е милиардер
Жълт код за интензивни валежи и гръмотевици в събота
Зодията с най-добро чувство за хумор според астролози
15/05/2026, Петък 20:30
0
Първи голям удар на фаворита в Джирото
Готварство за начинаещи - препоръки
Зеленски гневен след мащабна руска атака
Извънредно: Зрелищна катастрофа до хотел "Мираж" в Бургас - шофьор обърна колата си по таван
Любов, кариера и приятелства според вашата зодия
15/05/2026, Петък 19:00
0
Ивайло Мирчев с разтърсваща реакция след драмата с агресивен шофьор
Велик вратар пред бургазлия: Имам 800 мача, нормално е да ги забравям
Гръцкият Сървайвър завърши с ампутация, спряха сезона

Най големия измамник фирма Билдингс
Търси сензация.....
Много добре е разбрал каква е историята.....
Глупак....Неговите родители трябва да се срамуват .....нулево възпитание....