Тони Шивачев е новият абсолютен шампион по бодибилдинг в турнир "Хеброс"
Включиха се над 100 състезатели в общо 11 категории и конкуренцията на Тони бе жестока
Тони Шивачев е новият абсолютен шампион във второто издание на Турнира по бодибилдинг и фитнес „Хеброс“, който се проведе преди броени дни в град Пазарджик. За тази година това е първото подобно състезание, в което се включиха над 100 състезатели в общо 11 категории и конкуренцията на Тони бе жестока. Спечелвайки престижната титла в Републиканския турнир, Шивачев си гарантира и участие в Европейското първенство, което ще се проведе след 3 седмици в Испания.
Тони Шивачев е родом от Бургас, но с огромен хъс се състезава за созополския клуб. След като през 1993г. става балкански абсолютен шампион при младежите, той прекъсва за дълго състезателната си кариера, но се завръща триумфално.
С безапелационното си отличие в турнира, „Киборг“ става единственият клуб в България с двама абсолютни шампиони, след като преди години с тази титла се окичи основателят на школата Иван Милков, който е четирикратен републикански и двукратен абсолютен шампион.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Олигофренчета, Тони е пролял повече пот, отколкот вие сте изпили вода през безсмисления си живот.
Радвайте се на живота си , пийте си биричката на спокойствие и като си погледнете в огледалото отпуснатите и атрофирали телца се успокоявайте , че онези с мускулите са грозни, не им става , никой не харесва такива тела и ще умрат рано ...
И аз мисля, че ще му е нужен...след някоя и друга година.
Даром и без усилия да ми се дава ,пак не бих си го причинил. Подобна външност е по-скоро отблъскваща ,отколкото естетична и красива. Но... всеки си има нещо ,върху което си слага шапката все пак!
И той като един във фейсбук уж напълно наторален, пък тотално плешив.
Грозна работа.
Само коментиращите са по-тъпи от него !
Освен това повечето от тези са и гномове по < 170 см високи. Тотално никои не го привличат такива тела.