Тони Шивачев е новият абсолютен шампион по бодибилдинг в турнир "Хеброс"
Включиха се над 100 състезатели в общо 11 категории и конкуренцията на Тони бе жестока
Тони Шивачев е новият абсолютен шампион във второто издание на Турнира по бодибилдинг и фитнес „Хеброс“, който се проведе преди броени дни в град Пазарджик. За тази година това е първото подобно състезание, в което се включиха над 100 състезатели в общо 11 категории и конкуренцията на Тони бе жестока. Спечелвайки престижната титла в Републиканския турнир, Шивачев си гарантира и участие в Европейското първенство, което ще се проведе след 3 седмици в Испания.
Тони Шивачев е родом от Бургас, но с огромен хъс се състезава за созополския клуб. След като през 1993г. става балкански абсолютен шампион при младежите, той прекъсва за дълго състезателната си кариера, но се завръща триумфално.
С безапелационното си отличие в турнира, „Киборг“ става единственият клуб в България с двама абсолютни шампиони, след като преди години с тази титла се окичи основателят на школата Иван Милков, който е четирикратен републикански и двукратен абсолютен шампион.
Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите

Олигофренчета, Тони е пролял повече пот, отколкот вие сте изпили вода през безсмисления си живот.
Радвайте се на живота си , пийте си биричката на спокойствие и като си погледнете в огледалото отпуснатите и атрофирали телца се успокоявайте , че онези с мускулите са грозни, не им става , никой не харесва такива тела и ще умрат рано ...
И аз мисля, че ще му е нужен...след някоя и друга година.
Даром и без усилия да ми се дава ,пак не бих си го причинил. Подобна външност е по-скоро отблъскваща ,отколкото естетична и красива. Но... всеки си има нещо ,върху което си слага шапката все пак!
И той като един във фейсбук уж напълно наторален, пък тотално плешив.
Грозна работа.
Само коментиращите са по-тъпи от него !
Освен това повечето от тези са и гномове по < 170 см високи. Тотално никои не го привличат такива тела.