Грозно! Андреа вее силикон в Румъния
От кадрите се вижда, че пухкавата чалгаджийка е позаслабнала
Андреа реши, че България й е тясна и замина да вее провисналия си силикон в Румъния. От няколко дни певицата е в Букурещ, откъдето отново залива социалните мрежи с голи снимки, пише Lupa.bg. Бившата на Кубрат Пулев не веднъж е признавала, че в северната ни съседка се чувства изключително добре и иска да се премести там за постоянно.
Според слуховете Теодора Андреева, както е истинското име на чалга дивата, проучва възможностите да си купи жилище и да заживее в Букурещ. В момента блондинката е отседнала в хотел в румънската столица. Тя демонстрира бюста си, който спешно се нуждае от корекция от добър хирург.
От кадрите се вижда, че пухкавата чалгаджийка е позаслабнала, но все още има няколко излишни килограма. Другото, което прави впечатление са гърдите й, които висят чак до пъпа.
С какво впечатлява всяка зодия още при първа среща
Рио Фърдинанд: Ламин Ямал ме кара отново да обичам футбола
Как да почистим микровълновата само с вода и лимон - лесен домашен трик
Ейса Гонсалес с голямо признание за Григор Димитров
Тази зодия ще има късмет през втората половина на април
Неостаряващият Нойер с голям рекорд в Шампионската лига
Агнешка чорба по домашна рецепта - ароматна класика
Рекорден интерес към появата на Везенков в София: треска за билети
Жестока катастрофа затвори Прохода на Републиката
Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата"
Великденски козунак с локум и стафиди
Коя е вашата тайна сила според зодията

ХАХАХХАХА
А шкембето и паласките изобщо няма да ги коментирам
търси абдали ,ко да прай