×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кои са най-скъпите инфлуенсъри у нас


02 Септември 2020, Сряда, 14:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Алекс Петканова прибира два бона за пост

Родните инфлуенсъри, по подражание на чуждите звезди, печелят луди пари от публикации в социалните мрежи, с които поддържат завиден стандарт на живот, който не могат да си позволят повечето лекари и университетски преподаватели. Затова всяка втора моделка дава мило и драго да генерира нови и нови последователи, за да започне да захлебва от реклама. „Галерия“ публикува хонорарите на най-известните ни високоплатени инфлуенсъри.

Оказа се, че моделката Алекс Петканова взима най-тлъсти суми и дори бие Николета Лозанова по приходи. Жената на Лудия репортер Дани Петканов прибира по два бона за един пост в Instagram и по 500 за story.

След нея се нарежда Николета Лозанова която получава по 1500 лв. за публикация. Обаче все по-често отказва да рекламира всевъзможни продукти, защото има свои козметичен бранд, който развива успешно.

Следва я фитнес-инструкторката Биляна Йотовска, която прибира 1200 лв. за един пост и стори в Инстаграм. Тя обаче прави отстъпки за повече публикации и  цената и за два поста и от 2 до 5 сторита е 2 бона.

Следват я силиконката Джулиана Гани, Евгения Джаферович и Златка Димитрова, които искат по хилядарка за пост. Последната обаче предпочита да сключва дългосрочни договори с фирми и често отказа да рекламира продукти на конкуренти на нейни бизнес партньори от години. Най-ниските хонорари са на мис България 2015 Марина Войкова която прибира 400 лв., Ася Капчикова взима по 300 лв. Лили от Биг Брадър едва 200 лв. на пост и стори в Instagram.

При мъжете най-успешен е готвачът Лео Бианка. За един пост и стори във фейсбук или Instagram той взима 1500 лв. без ДДС. Ако те са споделени във Фейсбук цената се вдига на 2200 лв. За четири поста и четири сторита, еднакви, споделени и във Фейсбук, и  в Instagram прибира 6700 лв. без ДДС, но не се съгласява на повече от две публикации на месец.

Актьорът Калин Врачански също е предпочитан от различни брандове, за да рекламират продуктите им.  За един пост и едно стори в Instagram той взима 1200 лв. без ДДС. За споделяне на публикацията като пости и стори и във Фейсбук иска 1500 лв. без ДДС.

Актьорът от Откраднат живот Наум Шопов прибира хилядарка. Ако е с половинката си Теа Минкова цената му скача значително. Танцьорът и риалити звездата Наско Месечков се обогатява едва с 400 лв.  за няколко поста и сторита в Инстаграм.


В категории: Лайфстайл


10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Харисън Форд по-влюбен от всякога Харисън Форд по-влюбен от всякога 15/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта 15/03/2026, Неделя 21:20 1
Тервел ИЛИЕВ Тази зодия оставя лошото зад гърба си Тази зодия оставя лошото зад гърба си 15/03/2026, Неделя 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Лесен трик срещу прах у дома Лесен трик срещу прах у дома 15/03/2026, Неделя 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Черноморец Бургас попиля ЦСКА II Черноморец Бургас попиля ЦСКА II 15/03/2026, Неделя 19:11 3
10
Коментара по темата
10.
Bojeee
02.09.2020 15:46:33
3
2
Uhilleniq mindil aleks petkanova
9.
Ася
02.09.2020 15:32:26
0
8
Толкова им е акъла на тея дето ги следват. От такива като тях човек какво може да научи? - Как да си даде парите за глупости. Аман
8.
Ася
02.09.2020 15:32:19
0
8
Толкова им е акъла на тея дето ги следват. От такива като тях човек какво може да научи? - Как да си даде парите за глупости. Аман
7.
Гочо свинята
02.09.2020 15:19:03
0
3
Ж ги иБа в инфуенсърите
6.
129
02.09.2020 15:10:57
0
5
Имам чувството, че само аз имам в контактите в социалните мрежи близки и познати които познавам лично. Не знам, аз лично не виждам смисъл да следвам някой "известен" и да му гледам рекламите, то по добре да пусна телевизора, там е същото. Гледаш 10 мин. нещо и после 15 мин. някакви те лъжат да си дадеш парите за глупости, добре че на Виваком мога да гледам на запис и да превъртам рекламите, а в интернет идеална работа върши ublock origin :)
5.
Феникс кутия
02.09.2020 15:07:21
1
9
Марлборо е прав
Искат по толкова, което нищо не означава.
Ако ще и по 200 хил. $ да искат, важно е колко поста по толкова парвят в месеца, за да живеят уж в разкош както вие си мислите. У нас всичко е Измислици-Премислици и звездите ни са такива, уж са звезди, но никой не ги е чувал
4.
Меден Руднишки
02.09.2020 14:41:04
3
3
Искам да го намеря в гъзягата на мадам Джеферович пък друго не ме вълнува
3.
Меден Руднишки
02.09.2020 14:41:00
2
3
Искам да го намеря в гъзягата на мадам Джеферович пък друго не ме вълнува
2.
Меден Руднишки
02.09.2020 14:40:57
3
3
Искам да го намеря в гъзягата на мадам Джеферович пък друго не ме вълнува
1.
малборо
02.09.2020 14:14:30
0
17
Не взимат толкова, а толкова искат за да рекламират нещо. Има голяма разлика
Дали някой ще им ги даде е съвсем друг въпрос.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Нахлува Звяр от изток, температурите падат до минус 3 градуса Хората започват да се тревожат за  реколтата, а в планините се очаква сняг до 10 см Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата БАБХ иззе 16 килограма стари колбаси от фурна във Враца и спря доставчик на закуски за училище Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Горивата удрят и транспорта, автобусните превозвачи вече работят на загуба Транспортните фирми обаче не могат самостоятелно да променят цените на билетите, тъй като договорите за обществен превоз са сключени на фиксирани стойности Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Търсеният кандидат трябва да притежава шофьорска книжка категория B и да бъде с чисто съдебно минало Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Млада жена почина след поставяне на хиалурон в Дупница Лекарят, за когото се предполага, че е извършил интервенцията, отказва коментар ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград ДПС регистрира листите си. Пеевски първи в Благоевград Ето кои са на следващите позиции До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети До 30 % по-малко германски туристи се очакват по Черноморието, заради неудобни полети Хотелиерите предупреждават, че липсата на директни полети ограничава достъпа на германци до България Българите в чужбина са изпратили над 1,4 милиарда евро на близките си у нас Българите в чужбина са изпратили над 1,4 милиарда евро на близките си у нас Паричните преводи от гурбетчии намаляват с близо 12 милиона евро за година, показват данни на БНБ Държавата е готова с компенсациите за скъпите горива - около 20 евро за най-бедните Държавата е готова с компенсациите за скъпите горива - около 20 евро за най-бедните Мярката ще се прилага временно и ще остане в сила, докато цените на горивата се задържат на високи нива и оказват натиск върху домакинствата Анита Мейзер сравни Галена и Бионсе след големия купон в бургаска кръчма Анита Мейзер сравни Галена и Бионсе след големия купон в бургаска кръчма Бившата Мисис България се чуди как да обясни на приятелите си в Америка, че у нас чалга звездите пеят и по маси, и в дискотеки, и в големи зали
Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Германците не вярват Ружа Игнатова да е мъртва, дават 5 млн. долара за "гореща" информация Разследващите продължават да проверяват всяка следа за изчезналата създателка на OneCoin, която остава най-издирваната жена от ФБР България мести американските самолети цистерни на военно летище България мести американските самолети цистерни на военно летище Пазят ни радари и системи за поразяване в Полша, Румъния, Турция, на море и в космоса, обяви зам.военният министър Йордан Божилов Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Ще изчезнат ли автомобилите с ръчни скорости и кога може да стане това Автоматичните трансмисии вече доминират пазара, но три сегмента все още пазят механичната скоростна кутия Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Новият аятоллах на Иран е прехвърлен тайно в Москва Кувейтски вестник разкрива, че цялата лява половина на диктатора е била затисната при срутване. Профилът му в X стои заглъхнал вече трети ден  Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Приютите в Дубай се препълват с изоставени кучета и котки след военните атаки Доброволци намират домашни любимци в паркове и дори в пустинята край границата с Оман Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Защо Иран продължава да изстрелва ракети и дронове след 1 месец война? Днес ислямистите атакуваха отново Бахрейн и Израел  Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Холивуд затаи дъх преди „Оскарите“ - два филма се борят за голямата награда Остават часове до Оскарите - кои са фаворитите     Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Фирма в Пловдив примамва с томбола за почивка под бомбите в Дубай Над 2100 човека са се включили в нея. Ще тръгнат ли натам?   Великобритания дава по 10 000 паунда на мигрантите, за да напуснат страната Великобритания дава по 10 000 паунда на мигрантите, за да напуснат страната Лондон въвежда финансови стимули за доброволно връщане след отказ за бежански статут Край на плешивите мъже! В Британия пускат лекарство за коса Край на плешивите мъже! В Британия пускат лекарство за коса Досегашните му изследвания били обнадеждаващи
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори