×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Степан Хиндлиян: Тити Папазов е позор за Левски


31 Август 2020, Понеделник, 17:00 ч.
Автор: Флагман

Той седи и обяснява навсякъде за авторитета за Наско Сираков. Докато това стана, авторитетът на Сираков пада, гневен е привърженикът

 

Председателят на НКП на Левски Степан Хиндлиян скочи на Тити Папазов. Той коментира пред Би Ти Ви заема, който Стойне Манолов е дал на клуба. Освен това той отговори на обвиненията на Тити, че е бил предаден от него, тъй като е разкрил, че парите за заплати в Левски са дошли от шефа на Царско село. Той обяви, че държанието на Папазов е позор.

"Зависи от гледната точка! Не смятам, че съм предател. Не съм имал ангажимент да пазя тайните на Тити Папазов. Имаме право да знаеш от къде Левски се финансира. Той сподели пред мен от къде са парите след като Левски пусна съобщението, че заемът е върнат с малки лихви. Пътят към ада е постлан с добри намерения", заяви той.

"Проблемът е в начина, по който се случва това нещо. Няма план как да се управлява клуба. Няма план "Б", ако тимът не излезе от спиралата на задълженията. Не ми се ще да търся връзка между това и загубата от Царско село. Но всеки има право да се съмнява в резултата. Не ме карайте да казвам, че Левски е клекнал на Царско село. Подобни мисли обаче съществуват. Не ми се иска това да е така. Има някои неща, който е важно да се знаят", заяви той.

"Държанието на Тити Папазов е позор. Той казва: "Дайте ми пари и ще спася Левски", той казва: "Аз ще оправя отношенията между привържениците", той намесва Папата, Ел Чапо, съпругата си. Тити явно е способен да направи всичко, което си е наумил", каза Хиндлиян.

"На този етап не ме притеснява, тъй като акциите не са в него. Тези 35% не са му дадени. Понеже той говори, че би седнал на най-модерния детектор на лъжата, нека да му задам няколко въпроса. Има ли участие при загубата на титлата на Левски през 2004 г., когато шампион стана Локо Пловдив? Облагодетелствал ли се е лично финансово от организацията на 100-годишния юбилей? Парите, които той твърди, че е дал на Тодор Батков през 2014 година - 200 000 лева, негови ли са? Организирал ли е залагния на баскетболния Левски? При положение, че обяви, че си излъгал най-добрия си приятел", заяви Хиндлиян.

"Той седи и обяснява навсякъде за авторитета за Наско Сираков. Докато това стана, авторитетът на Сираков пада. Левски е над всички нас. НКП не атакува никого персонално не е воден от егоцентризъм. Това е принципна позиция. Те забравят, че в последните 10 години не е вярно, че ние не сме скачали на предишните собственици. През 2014 година беше първият сблъсък с Тодор Батков. Като свободни мъже, отидохме при премиера в началото на тази година, за да кажем, че моделът "бащица" не работи. В момента е модерно да се говори срещу модела "бащица". Дори Павел Колев говори против този модел. Самият Павел Колев заяви, че няма схема за източване на клуба от привържениците. Той отговори от 58 въпроса, на 23. На база на отговорите на 40% от въпросите, една част от привържениците на Левски написаха един огромен пасквил, върху когото те градят идеология и философия", заяви още той.




Коментари
Флагман.БГ Скопие праща нов посланик у нас Скопие праща нов посланик у нас 18/08/2026, Вторник 20:00 0
Владислав БОНЕВ Асен Василев атакува Радев за заплатите Асен Василев атакува Радев за заплатите 18/08/2026, Вторник 18:00 5
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Младежи ще преобразят стената край Моста в Бургас с обща графити композиция Младежи ще преобразят стената край Моста в Бургас с обща графити композиция Инициативата в Морската градина връща вниманието и към старата идея Бургас да има собствен фестивал на уличното изкуство Димитър Николов: Преди три години тук беше блато, а днес - 600 дка модерна индустриална зона Димитър Николов: Преди три години тук беше блато, а днес - 600 дка модерна индустриална зона Осем компании вече са привлечени във Фаза 2 на Индустриалния парк, а интересът към свободните терени продължава да расте Големи компании изкупуват парцелите в индустриалната зона на Бургас, ще разкрият много работни места Големи компании изкупуват парцелите в индустриалната зона на Бургас, ще разкрият много работни места Осем компании вече са стъпили във Фаза 2, а свободните площи са по-големи и позволяват значително по-големи производства Кметът на Созопол Тихомир Янакиев с важен призив в пика на сезона Кметът на Созопол Тихомир Янакиев с важен призив в пика на сезона Хиляди автомобили преминават ежедневно през общината, а улиците и курортните зони са пълни с пешеходци и велосипедисти След нокаута в бургаската детска градина: Институциите влизат на проверка, а пострадалото дете ще бъде оперирано След нокаута в бургаската детска градина: Институциите влизат на проверка, а пострадалото дете ще бъде оперирано Детето е със сериозни травми и предстои операция, институциите влизат на проверка във филиала в Горно Езерово Асен Василев атакува Радев за заплатите Асен Василев атакува Радев за заплатите Лидерът на ПП обвини управляващото мнозинство, че е премахнало предвидим механизъм за доходите, ден след като кабинетът договори принципите на новата система България излезе от американския Списък 301 след ударите срещу онлайн пиратството България излезе от американския Списък 301 след ударите срещу онлайн пиратството Вашингтон отчете напредъка на българските служби и операцията срещу Zamunda, ArenaBG и Zelka, но пиратските мрежи вече местят инфраструктурата си между държави за минути Бургас вече има втори Индустриален парк Бургас вече има втори Индустриален парк За девет месеца Бургас изгради инфраструктурата на Фаза 2, там ще се открият много нови работни места  Лекари се борят за живота на син на известни хотелиери в Благоевград Лекари се борят за живота на син на известни хотелиери в Благоевград Пострадалият е незрящ, на 38 години е Напусна ни Добромир Кръстев-Кобрата, едно от разпознаваемите лица зад камерата в Бургас Напусна ни Добромир Кръстев-Кобрата, едно от разпознаваемите лица зад камерата в Бургас Колегите му ще го запомнят преди всичко като усмихнат и лъчезарен човек, с неизменно чувство за хумор и силен дух
Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Хеликоптер евакуира жена с 65% изгаряния, след като колата ѝ пламна на бензиностанция Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Валери Божинов се връща във Флоренция за вековния юбилей на Фиорентина Българинът получи покана за празника на „виолетовите“, а на „Артемио Франки“ се събират Батистута, Баджо и още големи имена от историята на италианския футбол Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия Избирателната комисия обяви действащия държавен глава за победител, докато европейските наблюдатели отчетоха неравни условия в кампанията Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта Президентът на САЩ се върна към идеята си дни след първото изявление, а този път публикацията му в Truth Social изглежда далеч по-малко като шега Лавров за Румен Радев: Познавам го добре - някои устояват на натиска, други се пречупват Лавров за Румен Радев: Познавам го добре - някои устояват на натиска, други се пречупват Руският външен министър коментира отказа на България да участва в Коалицията на желаещите и постави позицията на премиера през призмата на националния интерес Край на "капарирането" на паркомясто в Гърция Край на "капарирането" на паркомясто в Гърция Новият гръцки пътен кодекс забранява самоволното заемане на улицата, а изключение има само при законно разрешение 11 години затвор заради критики към войната в Украйна 11 години затвор заради критики към войната в Украйна Присъдата идва дни след като Върховният съд забрани на антивоенната партия Яблоко да участва в парламентарните избори в Русия Иран да развее бялото знаме, нареди Тръмп, а от Техеран отговориха със заплаха за атаки Иран да развее бялото знаме, нареди Тръмп, а от Техеран отговориха със заплаха за атаки Американският президент отказа удължаване на меморандума с Техеран, докато иранската страна обяви готовност за преминаване към офанзивни действия Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Зоопаркът предлага интернет звездата капибара, Кукленият театър залага на най-бургаския възможен герой - зад симпатичната битка всъщност стоят две различни стратегии как градът да се представи пред Европа Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" BBC проследява как африканската държава превърна историческата си роля в трансатлантическата търговия с хора в дипломатическа офанзива за извинения, възстановяване на културни ценности и компенсации
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня - Докторе, защо мъжът ми говори на сън?
- Вероятно защото не му давате да се обади през деня!
Виц на деня Виц на деня Двама пилоти си говорят:
- Колега, стюардесата Джуля напоследък не я виждам на работа!?
- Миналата седмица си тръгна по-рано и оттогава никой не я е виждал.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всяка жена е изправена пред дилемата кого да мрази повече - настоящата жена на бившия си мъж, или бившата жена на настоящия си мъж.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори