Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма
Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ, твърди Димитрина Петрова
Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“ сигнализира, че е подложена на шумов и психически тормоз от съседи, живеещи на ул.“Ал.Велики“.
Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора си и всяка вечер запивали, твърди Димитринка Петрова.
„Чудя се в град или село живея. Тези съседи превърнаха двора си в кръчма. Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ“, твърди Димитринка Петрова.
Този уикенд буквално не е спала, тъй като всяка вечер съседите им запивали. Бургазлийката е подавала сигнал в полицията, но особен резултат нямало.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост

Искаш ли да се видим някъде където кажеш да ме наредиш мене така както нареждаш тука скрит като мишка?
Сега вече сериозно- на всеки може да се наложи да посрещне компания веднъж в месеца, при което съседите мотаг да прояват толерантност, но всяка вечер пиянски запои си е тормоз.
Селяндура си е селяндур навсякъде
Прост галош де се мисли за много умен
Тъй си умре ,прост галош
Навсякъде са душа
Ne e redno taka za edni moje za drugi ne.