×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма


Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма
Цяла вечер се запива на тази беседка, недоволстват съседи
31 Август 2020, Понеделник, 10:42 ч.
Автор: Флагман.бг

Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ, твърди Димитрина Петрова

 

Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“ сигнализира, че е подложена на шумов и психически тормоз от съседи, живеещи на ул.“Ал.Велики“.

Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора си и всяка вечер запивали, твърди Димитринка Петрова.

„Чудя се в град или село живея. Тези съседи превърнаха двора си в кръчма. Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ“, твърди Димитринка Петрова.

Този уикенд буквално не е спала, тъй като всяка вечер съседите им запивали. Бургазлийката е подавала сигнал в полицията, но особен резултат нямало.

Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг.“




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
48
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Анелия разкри тайната за перфектна фигура Анелия разкри тайната за перфектна фигура 23/06/2026, Вторник 16:00 1
48
Коментара по темата
48.
мммда
02.09.2020 16:13:30
0
6
Ако някой вдига шум след 11 ч звъниш на полицията и пускаш сигнал. Аз вече винаги го правя като разни компании се събират на пейките пред блока и си пускат музика от колонки. За кво иначе плащам данъци и им плащам заплатите на ония ? Чакаш 30 мин и след 1-вия сигнал ако не дойде никой, звъниш пак докато някой не дойде и така. А ако смяташ че можеш да се справиш и сам има и по-лесен начин, слизаш долу с бухалка/тръба нещо и ги почваш
47.
Пламен
02.09.2020 11:40:51
6
6
Блатото ГЕРБ. Чумата на 21век - изпростяването андроид. Под Османско българите са живеели по-добре!
46.
aed
02.09.2020 10:32:52
8
7
Който има пари и акъл строи и се изнася от големите градове. Който няма седи в мизерията и плюе.
45.
Ееееее
02.09.2020 10:11:13
1
16
По закон трябва да си е извадил разрешително, за да построи беседка, дори и в собствен имот. Всяко жилище си има план и скица, всичко извън тях е незаконно. Първо това проверете.
44.
Слпиро
01.09.2020 18:40:55
5
23
Защото е учтива съседка. Ако беше някоя нацепена и крива мутра много бързо щяха да разберат че постъпката не им не е правилна. То за българина това е единствения начин
43.
Спиро
01.09.2020 18:35:59
3
7
Що не ги замерваш с домати на, или със саксии или компоти
42.
Мира
01.09.2020 16:09:51
3
18
Потресена съм от езика, на който са поднесени част от коментарите, а и мнението на голяма част от хората, че подобно на описаното в статията поведение е нормално. Без да коментирам дали конкретно изнесените факти са верни, мисля, че не е нормално в жилищна зона да се разпъват софри на открито с музика или без, след 10-11 ч. Не става въпрос за това чий е дворът, а за елементарно съобразяване с околните.
41.
бургас
01.09.2020 16:08:25
5
27
Крайно време е хората да ОСЪЗНАЯТ и да ПРОУМЕЯТ че, щом живееш в ЖИЛИЩЕН комплекс, квартал или блок следователно има норми и правила, които е редно да се спазват! НИКОЙ не е длъжен след 22:00 да слуша музиките ви, децата ви, разправиите ви, напиванията ви и т.н. Също така никой не е длъжен да по цял ден да търпи “аромат” на скара, просто защото на вас ви е кеф да си правите каквото си искате независимо от моралните норми! Има си място и време за всичко! Като искате да живеете като свине си отивайте там откъдето сте дошли - на полето!
40.
Н.И
01.09.2020 15:27:54
3
35
В село живееш скъпа, от много години насам, сега ли го осъзна? Бургас се напълни със селяндури
39.
Н.И
01.09.2020 15:27:28
1
14
В село живееш скъпа, от много години насам, сега ли го осъзна? Бургас се напълни със селяндури
38.
Друг съсед
01.09.2020 15:07:08
6
12
До 37 Съсед
Искаш ли да се видим някъде където кажеш да ме наредиш мене така както нареждаш тука скрит като мишка?
37.
Съсед
01.09.2020 13:48:08
36
9
До Димитрина Петрова:Като не ти харесва си хващай пътя на някъде другаде да живееш, на хората им е весело и хубаво не се ври носа в чуждите животи гледай си твоя като не си харесва мириса на скара си затвори терасите и прозорците няма да ти мирише овца такава
36.
Maria
01.09.2020 12:37:19
18
11
Статията е лъжа, собствениците са ни съседи. Никога не е имало висока музика, камо ли песни. За барбекюто няма да коменрирам, всеки има скара на терсата!
35.
я изкарай тонколоните на терасата
01.09.2020 11:59:18
0
20
и надуй Вагнер, или каквато и да е друга класическа музика. Ще им съсипеш купоните.
Сега вече сериозно- на всеки може да се наложи да посрещне компания веднъж в месеца, при което съседите мотаг да прояват толерантност, но всяка вечер пиянски запои си е тормоз.
34.
Случайно минаващ
01.09.2020 09:47:11
5
28
Два дни чета коментарите, повечето са бля бляя. Но, представете си друго, че там горе вместо тази съседка живееше някакъв тип като стрелеца от Лясковец,Петко. Има две законни пушки ,има и психически проблеми, вади ги почва купона. Веселяците да спазват наредбите ,че не знаят по какъв тънък лед вървят.
33.
Злобила
01.09.2020 06:49:24
30
12
До номер 17 ЖОКЕРА - Първо Жокера е най - лицемерната карта, защото няма индивидуалност, но може да копира умело всички останали... Гадни, завистливи човекоподобни амфибии, като не ви понася миризмата на барбекю, построете си сламена къща в балкана, и станете вегетарианци.... Д'еба и олигофренията.... Ако няма кой да ВЪ КЛАТИ, купете си вибратори, И НЕ ЗАВИЖДАЙТЕ ЗА ЩАСТИЕТО НА ДРУГИТЕ, НАУЧЕТЕ СЕ И ВИЕ КАК ДА СТЕ ТАКИВА. ХУБАВ ДЕН
32.
Тишина
01.09.2020 02:04:17
27
28
Ей едно време, що купони сме правили до сутринта, нямаше никакви проблеми, дори съседите се включваха. Чуваше се и от всякъде веселба и беше хубаво. Сега като минеш покрай блок или къща, все едно през гробищата минаваш, че и лятно време...
31.
Хахахахах
01.09.2020 01:31:02
27
16
Бахти недоволната съседка, сигурно е някоя недооправена вдовица в критическата
30.
Како Димитринке
01.09.2020 00:50:46
3
28
Странджански епос,ко да прайш

Селяндура си е селяндур навсякъде

Прост галош де се мисли за много умен
Тъй си умре ,прост галош

Навсякъде са душа
29.
Знаеща
01.09.2020 00:36:15
9
2
И ние така ,само че по обед,все тогава се случва да работим .И като се обади комшийката на полицията,от тогава се научихме по трудния начин всички да спим от 2 до 4 следобяд.
28.
Браво
31.08.2020 23:31:44
12
10
Изглежда прекрасно! Може ли адрес?
27.
Коки
31.08.2020 22:54:56
26
20
Ми пей и ти ма щ, да нямаш уй в устата.
26.
Той
31.08.2020 22:46:00
30
28
За музиката след 22.00 Добре Госпожо,но като собственик на имота си има право да си го стопанисва по негово усмотрение.Механа,басейн,тенис корт или др. негова си е работата как ще го ползва.Като не ви харесва и се гражданеете толкова да си бяхте взели и вие къща с двор!
25.
Тети
31.08.2020 22:44:53
10
25
Ами то всеки втори има скара на терасата и пече кифтета,хората ги познавам и са съвсем културни.
24.
*********
31.08.2020 21:09:09
5
16
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
23.
Деян
31.08.2020 20:47:46
26
49
Хората имат двор и сядат на въздух да ядат и пият. Ти като нямаш, седиш на прозореца, гледаш и мълчиш
22.
А сега
31.08.2020 19:59:46
10
77
На село си кака.Бургас се напълни със огладнели,нереалезирани селяци от Сливен Ямбол и сикията. Честито на всички.
21.
..
31.08.2020 19:30:46
27
33
Вземете си едни тапи за уши от аптеката и стига сте занимавали хората с вашите глупости, кой , как си живеел живота....
20.
Столичанин
31.08.2020 18:34:20
4
36
Има едно нещо, наречено "морал". В този случай е в кавички, защото хората са постъпили неморално, като са продължили с високата музика. НО! Всеки необезпокоявано може да си слуша музика до 10. След това имате право да им направите забележка или по-скоро да ги помолите като човек да намалят музиката. Хора сме и трябва да си помагаме и да се разбираме. Ако те не разбират от добро и възпитание, значи тогава нещата някъде са сбъркани.
19.
Красивият
31.08.2020 18:27:08
7
22
Те са за гората, замервай ги с яйца!
18.
Джеки
31.08.2020 18:13:25
3
6
До Кико - Те такива като тебе, са най-големите селяндури!
17.
Жокера
31.08.2020 16:22:40
14
58
Смешни сте абсолютно е права жената ясно лие има си постановени норми за музика и шум защо сте толкова нагли учите децата си от малки на гадости и после ревете вие сте отрепки и така ще си останете полицията не е длъжна да ви ходи подир гъза щото вие сте малоумни аз ако съм такива глоби ще сложа че бай Тошо ще ви се види като ангел за тази пасмина само вилата на врата НЯМА добро само Бой
16.
Българин
31.08.2020 15:58:29
4
44
Чета толкова много кретенски изказвания и ми става ясно защо живея в кретенска държава
15.
Лидка
31.08.2020 13:28:14
5
7
Я изклюкарете на баба ви Лидка дали още работи кафеСиана,че и там беше страшен купон преди!
14.
Явно
31.08.2020 13:25:46
27
33
Явно госпожата не е от Бургас и не знае,че преди години като минеш по улицата от много домове се чуваха песни.Но и в много къщи имаше гости от Чехия,Полша,Русия или Г3рмания.Вярно музиката небеше странджански песни а стари градски, рок или кънтри.
13.
Ей
31.08.2020 13:19:17
27
53
1. Съседите да с съобразят с нормите за вдигане на шум след 23:00! 2. Недоклатената съседка да спре да завижда!
12.
Ами вие
31.08.2020 13:04:45
24
25
Цяла нощ, като скърцате, ние как ви траем комшийке
11.
бургазлия
31.08.2020 13:00:26
41
31
Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора СИ........................И ТУКА СЕЛСКАТА ПРЪЧКА ТРЯБВА ДА МЛЪКНЕ.завистта е голям проблем на много хора.ЯЗЕ също кът един див селянин си сядам на двора да си пия биричката и гат ми е кеф си паля и барбекюто.носят се отвратителни зловония,които пречат на ГСП-тата.дали една шапка пари за кутийки,като си мислят че получават статус на БУРГАЗЛИИ..................
10.
Stefka
31.08.2020 12:34:22
40
24
Zdrasti sasedke , ami vie kato pravite s.ks s majavi ne vi li chuvame vsichki, ama ne pravim zabelejka vsqka vecher .
Ne e redno taka za edni moje za drugi ne.
9.
Хаха
31.08.2020 12:19:25
21
17
Недей така, бе жена. Хората не пият ракия - те взимат антивирусното лекарство на Кантарджиев :))) Сега сериозно - снимай ги и прати имейл на СЗО, да видят как се спазват мерките в България. Публикувай и клипче в Youtube и фейсбук. Нека селяндурите да станат известни :)
8.
нохчо
31.08.2020 12:09:12
23
35
във всеки двор - задължително скара. Нали се учим от хаменориканците - щом при тях е така - и при нас ще е така !
7.
Ама
31.08.2020 11:27:20
55
33
Ама каква гражданка си? Завършила с 3-ка селското училище. Дошла тук да ми шляпа с джапанки по улиците и да ми се прави на гражданка и колко била възмутена от шума.
6.
до кривия
31.08.2020 11:27:14
15
23
води ме в някоя квартална кръчма......хахахаха
5.
Роко
31.08.2020 11:25:58
10
76
Г-жо Петрова, лесно е да изкараш шчовека от селото, но селото от човека е невъзможно. А пък цървул стъпи ли на тротоар, връщане няма.
4.
Фх
31.08.2020 11:25:12
29
39
Един селтак се оплаква от друг селтак! Мила бг картинка.
3.
Кривия съсед
31.08.2020 11:18:33
42
29
И след като е подаден сигнал в полицията и същите те са установили че няма нарушения ! какво още че някои собственик на двор си е построил беседка и ти го подслушваш тои и в банята да пръдне ти пак ще чуеш и ще подадеш сигнал че само в тоалетната има право да го прави
2.
kiko
31.08.2020 10:52:42
10
81
Коментарите за ямболските селяци и странджански глигани да започнат-СЕГА!
1.
К
31.08.2020 10:50:54
5
48
Не се чуди. Питай кмета колкото инвеститори е докарал откакто му почна мандата: само една компания!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско Инцидентът е станал на пътя между Айтос и Карнобат заради движение с несъобразена скорост ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“ Владислав Горанов обяви безусловна подкрепа за кадровите решения на Румен Радев, осигурявайки липсващите гласове за квалифицирано мнозинство Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Край на тримесечния шок: Дизелът падна до 1,48 евро за литър Основният двигател зад сегашното рязко поевтиняване е именно успокояването на геополитическата обстановка в Близкия изток и туширането на първоначалния конфликт Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография Елис Тунджай Айнур заслужи престижното отличие на Ротари България с впечатляващ резултат от 449 точки Шофьор от бургаския жк "Меден рудник" загина при тежка катастрофа в Карнобатско Шофьор от бургаския жк "Меден рудник" загина при тежка катастрофа в Карнобатско 78-годшният водач е самокатастрофирал Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско Бързата намеса на пожарникарите спаси десетки декари готова за жътва пшеница след инцидент по време на буря Трагедия в Лозенец: Известната столична интелектуалка Елка Скорчева почина чисто гола на плажа Трагедия в Лозенец: Известната столична интелектуалка Елка Скорчева почина чисто гола на плажа 86-годишната представителка на артсредите стана първата жертва на жестоките юнски горещини Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година Премиерът Радев: Няма да замразяваме минималната заплата тази година Правителството готви нов механизъм за изчисляването ѝ от 2027 година Кметът на Созопол Тихомир Янакиев: Времената на „ден година храни“ отдавна приключиха! Кметът на Созопол Тихомир Янакиев: Времената на „ден година храни“ отдавна приключиха! Общината няма да проверява цените на частния бизнес, но започва постоянен и безкомпромисен контрол за спазването на правилата Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма Жанет Немет е загинала тази сутрин в столичния спортен комплекс "Диана"
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори