Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма
Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ, твърди Димитрина Петрова
Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“ сигнализира, че е подложена на шумов и психически тормоз от съседи, живеещи на ул.“Ал.Велики“.
Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора си и всяка вечер запивали, твърди Димитринка Петрова.
„Чудя се в град или село живея. Тези съседи превърнаха двора си в кръчма. Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ“, твърди Димитринка Петрова.
Този уикенд буквално не е спала, тъй като всяка вечер съседите им запивали. Бургазлийката е подавала сигнал в полицията, но особен резултат нямало.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

Искаш ли да се видим някъде където кажеш да ме наредиш мене така както нареждаш тука скрит като мишка?
Сега вече сериозно- на всеки може да се наложи да посрещне компания веднъж в месеца, при което съседите мотаг да прояват толерантност, но всяка вечер пиянски запои си е тормоз.
Селяндура си е селяндур навсякъде
Прост галош де се мисли за много умен
Тъй си умре ,прост галош
Навсякъде са душа
Ne e redno taka za edni moje za drugi ne.