Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма
Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ, твърди Димитрина Петрова
Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“ сигнализира, че е подложена на шумов и психически тормоз от съседи, живеещи на ул.“Ал.Велики“.
Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора си и всяка вечер запивали, твърди Димитринка Петрова.
„Чудя се в град или село живея. Тези съседи превърнаха двора си в кръчма. Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ“, твърди Димитринка Петрова.
Този уикенд буквално не е спала, тъй като всяка вечер съседите им запивали. Бургазлийката е подавала сигнал в полицията, но особен резултат нямало.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Искаш ли да се видим някъде където кажеш да ме наредиш мене така както нареждаш тука скрит като мишка?
Сега вече сериозно- на всеки може да се наложи да посрещне компания веднъж в месеца, при което съседите мотаг да прояват толерантност, но всяка вечер пиянски запои си е тормоз.
Селяндура си е селяндур навсякъде
Прост галош де се мисли за много умен
Тъй си умре ,прост галош
Навсякъде са душа
Ne e redno taka za edni moje za drugi ne.