Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма
Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ, твърди Димитрина Петрова
Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“ сигнализира, че е подложена на шумов и психически тормоз от съседи, живеещи на ул.“Ал.Велики“.
Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора си и всяка вечер запивали, твърди Димитринка Петрова.
„Чудя се в град или село живея. Тези съседи превърнаха двора си в кръчма. Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ“, твърди Димитринка Петрова.
Този уикенд буквално не е спала, тъй като всяка вечер съседите им запивали. Бургазлийката е подавала сигнал в полицията, но особен резултат нямало.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Искаш ли да се видим някъде където кажеш да ме наредиш мене така както нареждаш тука скрит като мишка?
Сега вече сериозно- на всеки може да се наложи да посрещне компания веднъж в месеца, при което съседите мотаг да прояват толерантност, но всяка вечер пиянски запои си е тормоз.
Селяндура си е селяндур навсякъде
Прост галош де се мисли за много умен
Тъй си умре ,прост галош
Навсякъде са душа
Ne e redno taka za edni moje za drugi ne.