×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма


Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма
Цяла вечер се запива на тази беседка, недоволстват съседи
31 Август 2020, Понеделник, 10:42 ч.
Автор: Флагман.бг

Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ, твърди Димитрина Петрова

 

Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“ сигнализира, че е подложена на шумов и психически тормоз от съседи, живеещи на ул.“Ал.Велики“.

Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора си и всяка вечер запивали, твърди Димитринка Петрова.

„Чудя се в град или село живея. Тези съседи превърнаха двора си в кръчма. Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ“, твърди Димитринка Петрова.

Този уикенд буквално не е спала, тъй като всяка вечер съседите им запивали. Бургазлийката е подавала сигнал в полицията, но особен резултат нямало.

Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг.“




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
48
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Почина Сергей Иванов Почина Сергей Иванов 26/06/2026, Петък 18:18 0
48
Коментара по темата
48.
мммда
02.09.2020 16:13:30
0
6
Ако някой вдига шум след 11 ч звъниш на полицията и пускаш сигнал. Аз вече винаги го правя като разни компании се събират на пейките пред блока и си пускат музика от колонки. За кво иначе плащам данъци и им плащам заплатите на ония ? Чакаш 30 мин и след 1-вия сигнал ако не дойде никой, звъниш пак докато някой не дойде и така. А ако смяташ че можеш да се справиш и сам има и по-лесен начин, слизаш долу с бухалка/тръба нещо и ги почваш
47.
Пламен
02.09.2020 11:40:51
6
6
Блатото ГЕРБ. Чумата на 21век - изпростяването андроид. Под Османско българите са живеели по-добре!
46.
aed
02.09.2020 10:32:52
8
7
Който има пари и акъл строи и се изнася от големите градове. Който няма седи в мизерията и плюе.
45.
Ееееее
02.09.2020 10:11:13
1
16
По закон трябва да си е извадил разрешително, за да построи беседка, дори и в собствен имот. Всяко жилище си има план и скица, всичко извън тях е незаконно. Първо това проверете.
44.
Слпиро
01.09.2020 18:40:55
5
23
Защото е учтива съседка. Ако беше някоя нацепена и крива мутра много бързо щяха да разберат че постъпката не им не е правилна. То за българина това е единствения начин
43.
Спиро
01.09.2020 18:35:59
3
7
Що не ги замерваш с домати на, или със саксии или компоти
42.
Мира
01.09.2020 16:09:51
3
18
Потресена съм от езика, на който са поднесени част от коментарите, а и мнението на голяма част от хората, че подобно на описаното в статията поведение е нормално. Без да коментирам дали конкретно изнесените факти са верни, мисля, че не е нормално в жилищна зона да се разпъват софри на открито с музика или без, след 10-11 ч. Не става въпрос за това чий е дворът, а за елементарно съобразяване с околните.
41.
бургас
01.09.2020 16:08:25
5
27
Крайно време е хората да ОСЪЗНАЯТ и да ПРОУМЕЯТ че, щом живееш в ЖИЛИЩЕН комплекс, квартал или блок следователно има норми и правила, които е редно да се спазват! НИКОЙ не е длъжен след 22:00 да слуша музиките ви, децата ви, разправиите ви, напиванията ви и т.н. Също така никой не е длъжен да по цял ден да търпи “аромат” на скара, просто защото на вас ви е кеф да си правите каквото си искате независимо от моралните норми! Има си място и време за всичко! Като искате да живеете като свине си отивайте там откъдето сте дошли - на полето!
40.
Н.И
01.09.2020 15:27:54
3
35
В село живееш скъпа, от много години насам, сега ли го осъзна? Бургас се напълни със селяндури
39.
Н.И
01.09.2020 15:27:28
1
14
В село живееш скъпа, от много години насам, сега ли го осъзна? Бургас се напълни със селяндури
38.
Друг съсед
01.09.2020 15:07:08
6
12
До 37 Съсед
Искаш ли да се видим някъде където кажеш да ме наредиш мене така както нареждаш тука скрит като мишка?
37.
Съсед
01.09.2020 13:48:08
36
9
До Димитрина Петрова:Като не ти харесва си хващай пътя на някъде другаде да живееш, на хората им е весело и хубаво не се ври носа в чуждите животи гледай си твоя като не си харесва мириса на скара си затвори терасите и прозорците няма да ти мирише овца такава
36.
Maria
01.09.2020 12:37:19
18
11
Статията е лъжа, собствениците са ни съседи. Никога не е имало висока музика, камо ли песни. За барбекюто няма да коменрирам, всеки има скара на терсата!
35.
я изкарай тонколоните на терасата
01.09.2020 11:59:18
0
20
и надуй Вагнер, или каквато и да е друга класическа музика. Ще им съсипеш купоните.
Сега вече сериозно- на всеки може да се наложи да посрещне компания веднъж в месеца, при което съседите мотаг да прояват толерантност, но всяка вечер пиянски запои си е тормоз.
34.
Случайно минаващ
01.09.2020 09:47:11
5
28
Два дни чета коментарите, повечето са бля бляя. Но, представете си друго, че там горе вместо тази съседка живееше някакъв тип като стрелеца от Лясковец,Петко. Има две законни пушки ,има и психически проблеми, вади ги почва купона. Веселяците да спазват наредбите ,че не знаят по какъв тънък лед вървят.
33.
Злобила
01.09.2020 06:49:24
30
12
До номер 17 ЖОКЕРА - Първо Жокера е най - лицемерната карта, защото няма индивидуалност, но може да копира умело всички останали... Гадни, завистливи човекоподобни амфибии, като не ви понася миризмата на барбекю, построете си сламена къща в балкана, и станете вегетарианци.... Д'еба и олигофренията.... Ако няма кой да ВЪ КЛАТИ, купете си вибратори, И НЕ ЗАВИЖДАЙТЕ ЗА ЩАСТИЕТО НА ДРУГИТЕ, НАУЧЕТЕ СЕ И ВИЕ КАК ДА СТЕ ТАКИВА. ХУБАВ ДЕН
32.
Тишина
01.09.2020 02:04:17
27
28
Ей едно време, що купони сме правили до сутринта, нямаше никакви проблеми, дори съседите се включваха. Чуваше се и от всякъде веселба и беше хубаво. Сега като минеш покрай блок или къща, все едно през гробищата минаваш, че и лятно време...
31.
Хахахахах
01.09.2020 01:31:02
27
16
Бахти недоволната съседка, сигурно е някоя недооправена вдовица в критическата
30.
Како Димитринке
01.09.2020 00:50:46
3
28
Странджански епос,ко да прайш

Селяндура си е селяндур навсякъде

Прост галош де се мисли за много умен
Тъй си умре ,прост галош

Навсякъде са душа
29.
Знаеща
01.09.2020 00:36:15
9
2
И ние така ,само че по обед,все тогава се случва да работим .И като се обади комшийката на полицията,от тогава се научихме по трудния начин всички да спим от 2 до 4 следобяд.
28.
Браво
31.08.2020 23:31:44
12
10
Изглежда прекрасно! Може ли адрес?
27.
Коки
31.08.2020 22:54:56
26
20
Ми пей и ти ма щ, да нямаш уй в устата.
26.
Той
31.08.2020 22:46:00
30
28
За музиката след 22.00 Добре Госпожо,но като собственик на имота си има право да си го стопанисва по негово усмотрение.Механа,басейн,тенис корт или др. негова си е работата как ще го ползва.Като не ви харесва и се гражданеете толкова да си бяхте взели и вие къща с двор!
25.
Тети
31.08.2020 22:44:53
10
25
Ами то всеки втори има скара на терасата и пече кифтета,хората ги познавам и са съвсем културни.
24.
*********
31.08.2020 21:09:09
5
16
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
23.
Деян
31.08.2020 20:47:46
26
49
Хората имат двор и сядат на въздух да ядат и пият. Ти като нямаш, седиш на прозореца, гледаш и мълчиш
22.
А сега
31.08.2020 19:59:46
10
77
На село си кака.Бургас се напълни със огладнели,нереалезирани селяци от Сливен Ямбол и сикията. Честито на всички.
21.
..
31.08.2020 19:30:46
27
33
Вземете си едни тапи за уши от аптеката и стига сте занимавали хората с вашите глупости, кой , как си живеел живота....
20.
Столичанин
31.08.2020 18:34:20
4
36
Има едно нещо, наречено "морал". В този случай е в кавички, защото хората са постъпили неморално, като са продължили с високата музика. НО! Всеки необезпокоявано може да си слуша музика до 10. След това имате право да им направите забележка или по-скоро да ги помолите като човек да намалят музиката. Хора сме и трябва да си помагаме и да се разбираме. Ако те не разбират от добро и възпитание, значи тогава нещата някъде са сбъркани.
19.
Красивият
31.08.2020 18:27:08
7
22
Те са за гората, замервай ги с яйца!
18.
Джеки
31.08.2020 18:13:25
3
6
До Кико - Те такива като тебе, са най-големите селяндури!
17.
Жокера
31.08.2020 16:22:40
14
58
Смешни сте абсолютно е права жената ясно лие има си постановени норми за музика и шум защо сте толкова нагли учите децата си от малки на гадости и после ревете вие сте отрепки и така ще си останете полицията не е длъжна да ви ходи подир гъза щото вие сте малоумни аз ако съм такива глоби ще сложа че бай Тошо ще ви се види като ангел за тази пасмина само вилата на врата НЯМА добро само Бой
16.
Българин
31.08.2020 15:58:29
4
44
Чета толкова много кретенски изказвания и ми става ясно защо живея в кретенска държава
15.
Лидка
31.08.2020 13:28:14
5
7
Я изклюкарете на баба ви Лидка дали още работи кафеСиана,че и там беше страшен купон преди!
14.
Явно
31.08.2020 13:25:46
27
33
Явно госпожата не е от Бургас и не знае,че преди години като минеш по улицата от много домове се чуваха песни.Но и в много къщи имаше гости от Чехия,Полша,Русия или Г3рмания.Вярно музиката небеше странджански песни а стари градски, рок или кънтри.
13.
Ей
31.08.2020 13:19:17
27
53
1. Съседите да с съобразят с нормите за вдигане на шум след 23:00! 2. Недоклатената съседка да спре да завижда!
12.
Ами вие
31.08.2020 13:04:45
24
25
Цяла нощ, като скърцате, ние как ви траем комшийке
11.
бургазлия
31.08.2020 13:00:26
41
31
Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора СИ........................И ТУКА СЕЛСКАТА ПРЪЧКА ТРЯБВА ДА МЛЪКНЕ.завистта е голям проблем на много хора.ЯЗЕ също кът един див селянин си сядам на двора да си пия биричката и гат ми е кеф си паля и барбекюто.носят се отвратителни зловония,които пречат на ГСП-тата.дали една шапка пари за кутийки,като си мислят че получават статус на БУРГАЗЛИИ..................
10.
Stefka
31.08.2020 12:34:22
40
24
Zdrasti sasedke , ami vie kato pravite s.ks s majavi ne vi li chuvame vsichki, ama ne pravim zabelejka vsqka vecher .
Ne e redno taka za edni moje za drugi ne.
9.
Хаха
31.08.2020 12:19:25
21
17
Недей така, бе жена. Хората не пият ракия - те взимат антивирусното лекарство на Кантарджиев :))) Сега сериозно - снимай ги и прати имейл на СЗО, да видят как се спазват мерките в България. Публикувай и клипче в Youtube и фейсбук. Нека селяндурите да станат известни :)
8.
нохчо
31.08.2020 12:09:12
23
35
във всеки двор - задължително скара. Нали се учим от хаменориканците - щом при тях е така - и при нас ще е така !
7.
Ама
31.08.2020 11:27:20
55
33
Ама каква гражданка си? Завършила с 3-ка селското училище. Дошла тук да ми шляпа с джапанки по улиците и да ми се прави на гражданка и колко била възмутена от шума.
6.
до кривия
31.08.2020 11:27:14
15
23
води ме в някоя квартална кръчма......хахахаха
5.
Роко
31.08.2020 11:25:58
10
76
Г-жо Петрова, лесно е да изкараш шчовека от селото, но селото от човека е невъзможно. А пък цървул стъпи ли на тротоар, връщане няма.
4.
Фх
31.08.2020 11:25:12
29
39
Един селтак се оплаква от друг селтак! Мила бг картинка.
3.
Кривия съсед
31.08.2020 11:18:33
42
29
И след като е подаден сигнал в полицията и същите те са установили че няма нарушения ! какво още че някои собственик на двор си е построил беседка и ти го подслушваш тои и в банята да пръдне ти пак ще чуеш и ще подадеш сигнал че само в тоалетната има право да го прави
2.
kiko
31.08.2020 10:52:42
10
81
Коментарите за ямболските селяци и странджански глигани да започнат-СЕГА!
1.
К
31.08.2020 10:50:54
5
48
Не се чуди. Питай кмета колкото инвеститори е докарал откакто му почна мандата: само една компания!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Асен Василев: Бюджет 2026 не става и за чеп за зеле, писан е от олигархията Новите управляващи ще бръкнато дори в джобовете на църквата, с 30% намаляват парите за православието, изчисли той Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Откритият урок „С Несебър в сърцето“ превърна Стария град в интерактивна класна стая за възпитаниците на ПГТ „Иван Вазов“ Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Инициативата на Община Несебър и НСА „Васил Левски“ събра хора с увреждания от България и Германия, а финалът бе отбелязан на Международния олимпийски ден Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Селекционерът на жените по борба разкри детайли около статута на състезателката и призова смъртта ѝ да не става повод за клубни борби „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Седемнадесетото издание на престижното ветроходно състезание беше открито официално на Морската гара в присъствието на десетки гости Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Решението на прокуратурата е постановено на 10 юни 2026 г., след като месец по-рано са обработени материалите от мащабна проверка на Главна дирекция „Национална полиция“ Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Участничката от „Ергенът“ не спести тежки думи и директно го определи като изключително злобен човек Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Симона Радева беше отведена с белезници от дома си, за да излежи присъдата си от 3 години и половина
Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори