Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“: В град или село живея, съседи превърнаха двора си в кръчма
Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ, твърди Димитрина Петрова
Бургазлийка от ж.к.“Възраждане“ сигнализира, че е подложена на шумов и психически тормоз от съседи, живеещи на ул.“Ал.Велики“.
Става въпрос за собствениците на партерен апартамент, които са направили беседка в двора си и всяка вечер запивали, твърди Димитринка Петрова.
„Чудя се в град или село живея. Тези съседи превърнаха двора си в кръчма. Всяка вечер запиват, омирисват всичко със скарата си, вдигат наздравици, слушат народна музика и пеят до 1-2 часа след полунощ“, твърди Димитринка Петрова.
Този уикенд буквално не е спала, тъй като всяка вечер съседите им запивали. Бургазлийката е подавала сигнал в полицията, но особен резултат нямало.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман.бг.“
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Идеален плажен уикенд, но с калпак: Събота ни пържи с температури до 36°С
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Дневен хороскоп за 27 юни 2026: Скорпионът печели с щедрост, а Лъвът да не дава празни обещания
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина

Искаш ли да се видим някъде където кажеш да ме наредиш мене така както нареждаш тука скрит като мишка?
Сега вече сериозно- на всеки може да се наложи да посрещне компания веднъж в месеца, при което съседите мотаг да прояват толерантност, но всяка вечер пиянски запои си е тормоз.
Селяндура си е селяндур навсякъде
Прост галош де се мисли за много умен
Тъй си умре ,прост галош
Навсякъде са душа
Ne e redno taka za edni moje za drugi ne.