Огромна трагедия! Уважаван общественик и бивш съветник се удави край Ахтопол
Инцидентът е станал вчера
42-годишен мъж от Кърджали се удави в морето край Ахтопол. Трагедията се разиграла вчера, съобщиха негови близки.
Загиналият е Божидар Стоянов. Кърджалиецът, който е сред най-активните общественици в последните години в града, е бил на почивка в морския курорт. Часове преди инцидента той е публикувал снимки, на които позира от пристанището в Ахтопол. Малко след това той е влязъл в морето. Вероятно му е прилошало, което е довело до трагедията. Предполага се, че Божидар е получил инфаркт във водата.
„Разделяме се с един великолепен млад човек, в разцвета на силите си. Морето отне душата му и ни остави огромна мъка и скръб. Кърджали загуби един от най-достойните си граждани“, написаха в социалните мрежи близки на Божидар, цитирани от 24rodopi.com.
Божидар Стоянов бе един мандат общински съветник в местния парламент в Кърджали. За последно той работеше като младши специалист в Областното пътно управление.
Дневен хороскоп за 20 април 2026 г.: Телецът сбъдва мечтите си, но да внимава с емоциите
Междинни резултати от Бургас: Румен Радев гони 50 %, ще има ли изненада в листата на ГЕРБ
Прогресивна България стигна до 134 депутатски места, ПП-ДБ измества ГЕРБ от второто място
Първи изборни резултати от град Бургас: ПБ - 47,4 %, ГЕРБ - 22,8 %
Откриха отрова за плъхове в бебешка храна
"Прогресивна България" печели убедително в Малко Търново
Изненадващи данни от паралелно преброяване: Радев - 44,4 %, "Възраждане" е на ръба
Reuters, Politico и DW: Проруският лидер Румен Радев печели убедително изборите в България
Антон Кутев: Ще имаме правителство с премиер Румен Радев до средата на май
Задържаха кмета на лознишкото село Гороцвет за купуване на гласове
Започна видеонаблюдението в изборните секции, гледайте на живо
ГЕРБ за победата на Радев: Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е съвсем друго
