48-и ден на протести: Изсипаха мъртва риба пред Министерски съвет
Протестиращите за поредна вечер се събраха на площад „Независимост”
Протестите в страната продължават вече 48 ден. Протестиращите за поредна вечер се събраха на площад „Независимост”. И днес демонстрантите искат оставка на главния прокурор и правителството, дистанционно и машинно гласуване, както и предсрочни избори, съобщава novatv.
Протестиращите изсипаха пред сградата на Министерски съвет няколко кашона със сурова риба.
А силната буря в София събори част от палатковия лагер пред Ректората на Софийския университет. Конструкцията на една от шатрите не издържала под напора на вятъра. След бурята протестиращите успяха да възстановят палатковия лагер.
Традиционно демонстрантите преминаха в шествие през централните улици на София. Блокадите в града остават, движението през ключовите кръстовища в столицата все още е блокирано.]
Италианска следа в аферата Епстийн: Никол Минети, Чиприани и помилване под съмнение
Тежък удар за Тодор Неделев: скъса връзка на вече оперираното коляно
Шампион с Лестър, легенда на Астън Вила и юноша на Манчестър Юнайтед иват в Бургас на исторически мач
Ботев поиска аудиото от VAR и отстраняване на Станимир Тренчев
Пожар край Берлин стигна до боеприпаси, рискът от взривове расте
НАТО влезе в спор със сценаристи заради срещи с филмовата индустрия
Иран обяви Ормузкия проток за своя атомна бомба
Необичайно студено време със сняг и градушка обхвана Гърция
18-годишен от Перник стреля с пистолет от кола в движение
ЕП разследва потенциални опити за външна намеса в последните избори у нас
Закопчаха дрогирана 19-годишна шофьорка без книжка
