Див екшън в Приморско: Нафиркан горски съобщи на тел. 112, че полицаи ще взривяват местното летище
Граничарите спрели за щателна проверка автомобила, в който Минчо Георгиев пътувал, което го накарало да изригне
43-годишният горски служител Минчо Георгиев от Приморско се изцепи жестоко, след като в неделя опита да осуети полицейска проверка. В района на летището в Приморско гранични полицаи спрели Минчо и негов приятел, който бил зад волана на автомобил. Униформените започнали да правят щателна проверка на превозното средство, изисквали личните документи на шофьора и на Минчо. Горският стражар, който бил известен в Приморско с буйния си нрав, тогава вече изригнал брутално, крещял, че иска да се прибира.
Скарал се жестоко с граничарите, след което подал сигнал срещу тях в РУ-Приморско. Докато си мерел с полицаите морафетите и това кой е по-голям началник и кой познава повече хора, Минчо изрбухнал още по-мощно. Той се обадил на тел. 112 и информирал служителите в кол центъра, че гранични полицаи са поставили взривно устройство в района на летището в Приморско.
На място са пристигнали служители на полицейското управление, свалени са сведения от участниците в екшъна с агресивния горски стражар. Образувано е бързо производство и до 7 дни Районният съд в Царево ще реши съдбата на провинения държавен служител.
Източници на Флагман.бг от Приморско разказаха, че Минчо е известен с буйния си характер и изключителната си избухливост, затова и нямал много приятели. Живеел доста затворен живот – когато не бил на работа, ходел за риба. По думите на местните, горският стражар преди време е имал проблеми с алкохола и неведнъж е правил изцепки и е вдигал семейството си на тръни, случвало се е да посяга и на брат си и баща си.
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

Недейте забравя, колко невинни хора се поизтепотрепаха миналото лято по аквапаркове, селфита на строежи и катастрофи.
Днес удавник на плажа....идва линейка от Лозенец!?!?
Нагъл селяндур-кюприец отново сега прославя ПРИМОРЧАНИ...
Всичкото по младо и оправно население отдавна забегна от селото и се пресели в най-добрия град за живеене!
Останаха само алчни и злобни стари ергени (не могли да се отбият от полите на властните си майки...сакън некоя мома да не им вземе "хотела от соца с пристроени нужници"),дърти старчоци и бъдещето на общината......КУЛТИВИРАНИЯ МАНГАЛ...