Бургас е специален за Виктор Калев: Премиерата и 100-ият спектакъл на „Грамофонът“ е в морския град
Поради големия интерес актьорът отново ще гостува на града ни на 27 август от 20.30 ч. на сцената на Летния театър
Виктор Калев избра Бургас за 100-ия спектакъл на представлението „Грамофонът“. Актьорът, който е едно от най-обичаните телевизионни лица, представя своите автобиографични истории и български песни на любими музиканти, изпълнени от самия него.
Любопитното е, че именно от Бургас тръгва пътешествието „Грамофонът“. В морския град е била премиерата на концерта-спектакъл.
Поради големия интерес актьорът отново ще гостува на града ни на 27 август от 20.30 ч. на сцената на Летния театър. В продължение на повече от два часа Виктор Калев ще ни накара да се смеем с глас , да пеем така познатите на
няколко поколения песни и да се забавляваме от сърце и душа.
"Грамофонът" е вълнуващо пътешествие през годините, заредено с носталгия, хумор и любов, в което зрителят ще стане съпричастен към една сбъдната мечта.
"Ще бъда себе си в това представление. Но едновременно с това ще изиграя около 30 различни хора, ще изпея около 20 песни с гласовете на оригиналните им изпълнители. Без грим и перуки. Иска ми се всеки да може да припознае своите вълнения в този спектакъл", казва Виктор Калев.
Спектакълът е изграден върху лични истории на актьора и популярни песни на български изпълнители. Текстовете са на Ваня Щерева. Един грамофон, един актьор, един свят. Или... как се сбъдват мечтите. 27 август- 20.30ч. зала Летен театър - Бургас. Билети се продават в билетен център „ Часовника”.
За повече информация и резервации тел.0894898098 - Маруся Русева - организатор/ Арт ателие/
Нова ера на зарядните устройства
Новите съседи се завръщат, Амадор е успешен бизнесмен
Наш 70-годишен околосветски пътешественик счупи мачта
Грипът настъпва, яжте кисело зеле и туршия
Гроздоберачката от двулевката си отиде в нищета
Румен Гайтански разпродава всичко в България и се изнася от страната
Мъж се задави с десерт и почина на коледната трапеза
Чирозът на стана по-скъп от калкана: Цени до 45 лв. за кг на рибната борса в Бургас
Експерт съветва как да се движим безопасно в снежна и заледена обстановка
Умерен ръст на жилищните цени в България през 2026 г.: Как еврозоната променя пазара
Регистрационните таблици в София - от „С“ до „ОХ“: Как стигнахме до края на азбуката
Заради еврозоната българите пазаруват повече. Страхуват се да не изгубят парите си
